červík

22.11.2008

Ahoj holky, opět jsem přišla s otázkou: Kde bych našla kolekci NEXT i s cenami? Stačí loňská. Díky !!!!!!!!!!!

ahoj, jinak obchod je třeba v praze v obchodním centru chodov, ale vyplatí se objednávat přímo z anglie - vyjde to mnohem levněji. Akorát teď už jsou objednávky pozastaveny, tak až v lednu.

18.11.2008

Dobré ránko, nenechává si některá z vás dělat kalendář ze svých fotek? Kde a za kolik??? Díky!

Já si ho dělala sama, ale kamarádka si to nechávala u Happy foto. Mají na stránkách přímo program, kam vkládáš fotky a oni ti to pak jen vytisknou a zkompletují. Vždy je jedna velká a tři malé na jedné stránce. Škoda, že jsi nezačala dřív - měli slevy 50% při objednání do konce října :(

14.11.2008

Prosím, nějaký receptík na brokolici.

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

To může být taky dobré, tak příště jdu do tohodle. Děkuju :hu:

cauky...ja delam placicky....uvarim brokolici rozmackam ji uplne na sra.....dam tam vajicko,koreni na mlety maso.....a strohanku a osmazim a k tomu brambory.....mnamky. :hu:

14.11.2008

Dobré ránko, dneska nám přišla povánka na Vítání občánků a já nevím, co na sebe! Honzíka mám vyřešeného, ale co já? Nejraději chodím v riflích.

Já jsem to řešila minulí týden.Nakonec jsem zvolila černé kalhoty a takový topík se zavazováním za krk.Na to dlouhý svetřík.Poslala bych foto,ale nějak se mi ty fotky nedaří upravit tak,aby to šlo.Buď jsou moc velké nebo moc malé...... :?

My to měli v létě, tak jsem měla plátěný 3/4 kalhoty a tuniku. Džíny si klíďo vem a něco pěknýho na vršek. Hlavně si to hezky užijte :-) Ivča

10.11.2008

Ahojte mamči, nevíte, kde bych našla modely svetříčků pro dětičky i s návodem? Chci se o něco pokusit. ;)

moje mama ted někde koupila časopis s pletením pro děti na netu nejsou prej moc dobrý návody jmenuje se to nějak pleteme pro malé raubíře tak se mrkni do trafik

26.09.2008

Ahojte, Honzík má na kebulce docela hodně toho žlutého měkkého stroupku ( kdovíjak se tomu říká). Provokuje mě to! Mám to nechat nebo s tím jde něco dělat?

holky, plátek obyčejnýho másla - na hlavičce se teplem rozpustí, nechat působit a pak zmýt šamponem. krásně to zabírá!!!

Tak náš Mikulda to měl po celý hlavě a strááášně moc. Bylo to ošklivý. Dr. nám na to dal salicylovej olej. Má se to mazat 2 h. před koupáním a pak smýt šamponkem a trochu vyčesat. Teď už tam má malej jen zbyteček šupinek na kousku hlavy, ale ty ne a ne zmizet :( Sousedčiny kluci to mají ještě dnes a to už jsou školáci. Ale těm už to není přes vlasy vidět ;) Jmenuje se to seboroický ekzém, pokud máte to samý

22.09.2008

Dobré ráno všem.....Honzíkovi jsou 3 měsíce a týden a vůbec se mu nechce do koníků.

nase ema to ted taky flinka jsou ji 3 měsíce ale hlavu držet umí jen se ji nechce pást
lítám s ni aspon jako letadlo kdy se tlemí a pase ve vzduchu

vůbec hlavu nedělala. Starala jsem se o malé děti z různých zemí a ze zkušenosti vím, jak třeba říkali o mimču, že je líné a nějaké opožděné. Sedět to nechtělo, válet sudy to nechtělo (jmenoval se Danie) a byl takový tichý, no a pak se jim najednou v 7 měs v postýlce postavil a hlasitě začal brumlat: Bebebebe!!! Málem z toho všichni měli šok! Prostě jen čekal, až přijdě jeho čas! Jiné dítě zase pořád brumlalo (to byla holčička), v jednom roce už dokázala vyslovovat slova jako máma, táta, papat, pit aj., ale až do 1,5 roku neuměla chodit a ani pořádně stát na nohou! Prostě se jen plazila. Nooo a tak bych mohla vyprávět! Dejte svému prckovi prostor, on se včas projeví, až se budete divit, co máte doma za zázrak! :/;x:

Ahoj, třeba je jen lenivý. Erinka má 5,5 měsíce, koníky pase od 2,5měsíce ale vůbec se jí to nelíbí, sotva jí dám na bříško, tak se buď vzteká a nebo se otočí na záda a naopak ne a ne, u každého miminka to je asi jiné. Srovnávat ale nemá cenu, to je to nejhorší co můžeš dělat, ségra to dělala a už na to doplatila (má 6,5 a 4letého kluka). Tak se nestresuj a trénuj, jinak některé děti začínají pást až po 3měsíci, tak uvidíš. Měj se krásně. Papa Renča a Erča

28.08.2008

Ahoj tety, vrátil jsem od paní doktorky z dvouměsíční prohlídky. Sice jsou mi už 2 měsíce a 12 dnů. ale na to prdím.

Ahojkyk, to je tedy pěkný šikula! A moc krásný. To mi jdeme v pondělí 1.9 s Nelinkou na prohlídku ve 3 měsících (ale ty ji pro změnu budou až 12.9) takže prozměnu jdeme dříve. Tak pak napíšu jak jsme na tom, ale Nelinka je taková drobná žabka. :s: :a:

In reply to by červík.červík

Jenomže mě si každý kvůli té její drobnosti dobírá. Teda hlavně potencionální tchýně !!! Pořád musím poslouchat, že je moc malá že vůbec neroste a že to je protože jsem moc hubená a určitě mám nekvalitní mlíko a tak pořád do mého přítele hučí aby mě donutil malou přikrmovat!!! Nenechá si vysvětlit, že malá přibývá dost a že mlíčko tedy asi mám dobré. Jenom asi bude drobnější. Tak mi jdou všichni na nervy. Malá přibývá 290g týdně - to myslím na holčičku stačí doktorka říkala že stačí 150g. Jinak já si myslím, že vy budete v pohodě - já myslím že tvoje doktorka to asi dramatizuje. Mě Nelinka na bříšku nechce být - pořád tam brečí ACH JO!.

13.08.2008

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko

Ovulační kalkulačka