Beruska.Janka

Zdravím všechny maminky,

prosím nebyl někdo s dítkem v Ostravské f.nemocnici na Intubaci slzných cest? V neděli tam odjíždíme, tak by mě zajímalo jak to tam chodí a jaké máte zkušenosti. Mockrát děkuji. Jana

Kliknutím vložíte smajlíky:

Ahoj holky,

neni ta fyzioterapeutka padlá na hlavu?Vždyt každý dítě je přece jiný,a všechny to nakonec doženou ještě jsem neviděla,aby třeba do školy jezdil někdo v kočárku,prptože neumí běhat :00: takovýhle lidi miluju,to bych jí řekla A vás sem dali asi za trest,že jo? :w:

někteří zdravotníci umí povzbudit, co? Snad dopadne vše jak má. Vojtova metoda je vyhlášená. Kamarádka ji musela se svým synem také cvičit, neboť nerozevíral pěstičky, no a dnes o ničem neví. Je fakt super.

Buď pozitivní...určitě to bude dobré.

někteří doktoři jsou fakt magoři, co vypustí z huby a jen nás děsí.. my chodíme na neurologii na kontroly od narození, zrovna zítra jdeme.. každé miminko je jiné a tak holt něco mu trvá dýl, v něčem je rychlejší, myslím, že tě strašili zbytečně :-) posílám hodně síly, papa :k:

Takhle se Nelinka usmívá na svět.

Holky díky za pochvaly. Tak jenom pro zajímavost: Nelinka mi celé šestinedělí prořvala - řvala nonstop den noc a já kolabovala (údajně měla prdíky) tak jsme se s přítelem báli, že se to naše mimi neumí ani smát... a ona nás potom takhle krásně překvapila. Takže pokud znáte maminky co taky mají ubrečená mimi, tak vzkazuji: vše se srovná jenom vydržet. :a: :a: :a:

Ahoj Holky, kdy se vaše miminka začala natahovat po hračkách? Myslím třeba když leželo pod hrazdičkou kdy začalo natahovat ručičky a chtít si na ty hračky šáhnout?

Tak naše Majdalenka začala právě nějak mezi 2,5měsíci až 3měsíci... :) . Ted už jsou jí tři měsíce a 5dní a už se přitahuje, zaklání a předklání, je to hroznej živel, v postýlce se otáčí o 180°... :s: , no je s ní sranda... :c: .

In reply to by Danka

dík za odpověď. Už jsem si říkala jestli třeba není nějak moc pozadu. Nelince se dříve líbilo na bříšku ale teď mi tam už tak měsíc brečí a brečí a taky opět začala brečet u koupání a to už se ji taky líbilo. Tak mám pocit, že jdeme nějak zpátky místo dopředu :s:

Můj porod

ahoj, konečně mám taky chvilku abych se s vámi podělila o průběhu mého porodu.

Ahoj Holky,
všem vám moc děkuji za gratulace. Zapomněla jsem napsat že malá se jmenuje Nelinka, váha 3,12 a 49cm. Ještě jednou moc děkuji a přeji vše nej i vám. :a:

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka