Martii

30.01.2009

...že vy si zase zasluhujete botky, svetry, bundy a další součásti šatníku :s:

Ahojky Martii, já jsem taky tady, ale za chvilu asi poběžím do hajan, bo zítra brzo ráno jedeme plavčit, tak snad to zase Míša neprobrečí :00:

30.01.2009

:s: Martí krásné fotečky Ada už je pěkný }:) viď :s: Jsou to zlatíčka tohle období je nejkrásnější :h: :h: :h: jo a máte stejný bedny na hračky :one: jsou super :qu: Ada se o ní opře a jezdí po celim bytě :s: :s: :s: jak se někde zarazí křičí na mě E E E abych mu jí otočila :00: :s: :s: :s:

29.01.2009

tak holky, dneska jsem našla druhý zub! a to adámek spinkal nejkrásněji snad za celou dobu!!! je to moje :h:

24.01.2009

Ahojky je fakt hezkej...ale já budu kupovat kočárek až tak v červenci nebo srpnu, pokud bude všev pohodě.
Přeju ti, abys ho brzy prodala:-)Emili

23.01.2009

mám šílené dilema..
http://ajashop.mimishop.cz/detail.php?zbozi=767175
http://www.batolata.cz/detail.php?zbozi=832303
chtěla bych si je zkusit v obchodě, jenže to budu muset do prahy..

Ahoj Marti. Designově mne přijdou oba stejné, Quinny malinko hezčí,ale kdybych se rozhodovala pro design ve srovnání s cenou, tak bych brala abc. Ovšem že u abc není otočné přední kolo, to by mne vadilo. Já jsem s otočnými koly naprosto spokojená, i když mám 4kolku a u 3kolky bych to brala jako samozřejmost. S quinny je hodně lidí spokojených. ta cena není až tak hrozná, jsou mnohem dražší spotťáky. A vzhledem k tomu, že budete jezdit po horším terénu bych si raději připlatila, aby se kočárek hned nerozpadl.Taky jsem měla dilema, až koupíš, budeš už spokojená a nebudeš nad tím přemýšlet. Každopádně, jed si ho vyzkoušet.Hodně štěstí. Marťa

me se libi ten druhej,je designove hezci a ma veliky ulozny kosik ,do toho druheho by clovek nedal ani deku :00: ale jinak jsou hezky oba dva :) ale ted koiukam ze zase u toho prvniho se otaci predni kolecko a ten druhej to nema vid? no to je blby,a jiny sportacky se ti nelibi?maji plno vyberu:-)

určitě si ho jeď vyzkoušet, spojte to s nákupama a je to..mě se, ale podotýkám, že jsem je neštudoval, jenpohledově, líbí ten druhej..:-)

In reply to by sarah.27

chci nafukovací kola, to je nejdůležitější podmínka, s velkým kočárem taky drandíme kde se dá a to by ty golfky neustály, jsou naprosto dokonalý na nákupy, k doktorům a když jsem na ně dávala vajíčko :-)

23.01.2009

to je tedy něco.. včera a předevčírem jsem tu dávala fotky jak adámek usíná.. v mé náruči.. a dneska??? spal i odpoledne a za deset minut devět spal!!!

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce

Ovulační kalkulačka