Belly

31.10.2011

Holky, manžel udělal na zdi flek od masti, kterou si promazává suchou kůži na kotnících na noze :bulva: :help: ...takže je ta mast šíleně mastná a flek jako pětikoruna do očí bijící, protože je uprostřed hnědé zdi v obýváku. :€z€: :€{€: Já furt hlídám malého, aby něco takového neudělal, a nakonec to udělá moje drahá polovička... :€{€: Dá se s tím něco dělat?....a hlavně mám strach, že když to znovu vybílím, tak ta mastnota zase vyleze... :\\:

Kliknutím vložíte smajlíky:
24.10.2011

Ahojky holky, celkem by mě zajímalo, jak to kdo máte...tykáte nebo vykáte tchánovcům? A co oni vám?

Kliknutím vložíte smajlíky:

Tchýni vykám, přijde mi to uctivější, navíc mi tykání nenabízela, tak se ani nemusim přeorientovávat ;)
tchána jsem viděla dohromady asi čtyřikrát, možná jen třikrát, naposledy asi před dvěma a půl rokem, nejspíš ani neví, že už nemá jen jednu vnučku a jednho vnuka, že to jeho děti za poslední rok oba zdvojili.
tchýně mi tyká, bych se cítila dost divně kdyby mi vykala :s:
jo, a manžel mý mamince taky vyká a s tátou mym si někdy krátce po svatbě začali tykat.

Tykáme si všichni. Cizím a starším lidem vykám, ale ne rodině a manželova rodina je i moje rodina (zpočátku jsem se, ale styděla a pokud to šlo, tak jsem se přímému tykání vyhýbala :-) ) . A já zase, když si o někom myslím, že je blbec, tak si to myslím bez ohledu na to jestli mu tykám nebo vykám :-) .

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

Nedavno u nas zazvonili na slevu elektriny ty podomni prodejci, mala zrovna spala tak otevru a rikam dobry den a ten chlap na me ahoj mas doma maminku nebo tatinka popripade osobu ktera za byt odpovida :jawdrop: no sla jsem do kolen kdyz jsem mu rekla ano mluvote s ni docela zrudnul prej me hadal tak 15roku coz me sice tesi ze vypadam mlade ale tohle bylo uz i na me dost :€):

In reply to by hipouseksousek

:s: tak to já znám! Stalo se mi to stejný, když paní nabízela pojištění, tak se zeptala, jestli mám rodiče doma. V pekárně se mě prodavačka zeptala: co budeš chtít? Při vyzvednutí antikoncepce, jestli už jsem někdy nějakou používala. No a kdykoliv jdu někam na skleničku, tak po mě chtějí občanku :00: Já teda nevím, na kolik vypadám, ale už mě to občas štve. Ale když vidím dnešní pubertačky, co vypadají na pětadvacet, tak kdo se v tom má vyznat...já když si ale nejsem jistá, tak raději vykám, to je podle mě slušnost

24.06.2011

Ahojky holky, kolik váží a měří vaše děti ve 2,5 letech? Luky má 12,5kg a 94cm a furt mi všichni říkají, jak je strašně hubený...tak už sama nevím. :?

Kliknutím vložíte smajlíky:

Vojtovi budou v srpnu 3 a váží asi 15,5 kg a měří asi 104cm-je taky hubený, ale hrozně svalnatý-furt lítá .-)))

Nám zase každý říká, že je veliká a že je to kus baby..... Je jí 2 roky a 3měsíce a má 16,5kg a měří cca 98cm....je to kus ženský, ale jsou i silnější....Takže já bych to fakt neřešila - každý je jiný a hlavně do dospělosti času dost :-)

Já myslím, že je to hrozně individuální i podle typu postavy. Náš malý má 21 měsíců 91 cm a 16kilo a tlustý není. Má širší záda než jeho 6-ti letý brácha :)

Ahojky,
každičké děťátko je jiné, originál :)
my máme velkou holčičku :girl: v 16 měsících váží 12,6 kg,
a to není vůbec oplácaná.
Přejeme Vám hlavně zdravíčko :a:

27.05.2011

Ahojky holky, zajímalo by mě, kolik by jste byly ochotné zaplatit za soukromou MŠ...kolik % z vašeho příjmu, popřípadě jakou částku...a také v jakém bydlíte městě. Díky moc. :) :k:

Kliknutím vložíte smajlíky:

Do 5000 se vším, bydlíme v malém městě (cca 7000 obyvatel). Máme tady MC, které nabízí tyto služby, ale neznám měsíční částku, ale myslím, že víc než těch 5000 to nebude.

ahoj,dávám malého do soukr. školky (lesní školka).Zatím mají jen zkušební provoz na dopoledne,chodí každý den za 2000 tis.bez jídla.Celodenní pobyt s jídlem by se měl vejít do 4 tis./měsíc.

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky