lucinacek

10.11.2011

Nemáte někdo zkušenosti jestli existují homeopatika na křeče v těhotenství? Teď beru magnesium,tak se to tá,ale budu ho muset vysadit...V noci mě to budí ,až mám důlky v lýtkách...bolí to jako čert! díky za každou radu :-)

Kliknutím vložíte smajlíky:
26.08.2011

obracím se na vás s dotazem :-) mám možnost koupit za dobré penízky tenhle sporťák...nemáte některá osobní zkušenosti?Je používaný rok...díky Lucka

Kliknutím vložíte smajlíky:

Ahojky, s 4riderem nemám zkušenosti, ale myslím že všechny kočárky Mutsy, budou obecně kvalitní.Ja teď pořídila Mutsy transporter a nemůžu si ho vynachválit.

14.07.2011

Hezký večer,
holky koupete některá v kýblíku? Něco jsem si o tom přečetla,ale osobní zkušenost je osobní zkušenost,že ;) Děkuji za každou odpověď ,Lucka

Kliknutím vložíte smajlíky:

my byli s kyblíkem maximálně spokojený, koupali jsm v něm malýho dokud se tam vešel a moc se mu tam líbilo :-)

malou jsem též koupala v kyblíčku, dokud se do něj vešla. :) Moc doporučuji. Měla jsem i vaničku, ale malá mi v ní brečela, v kyblíčku byla moc moc spokojená. Akorát že nemáš volné obě ruce jako když položíš dítě do vaničky.

In reply to by lucinacek

to se naučíš. Prvně jsem měla na pomoc tchyni, ale příště už pohodička. Jen než se naučíš, jak ho správně chytit a držet. Hlavně mimčo se v něm cítí jako v bříšku, je vlasně v té vodě ponořené, kdežto ve vaničce je mu nejspíš zima, protože má vodu jen pod sebou. Myslím, že budeš určitě spokojená. Já koupila kyblík již použitej asi za stovku a mám ho připravený i na druhé mimčo, které už čekáme. ;)

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko

Ovulační kalkulačka