reserved

18.05.2012

Krásný den všem,
velmi,velmi dlouho jsme o sobě nedali vědět.

To je bomba ty fotky- parádní švihák. to je škoda, že sem nechodíš, já si ráda počtu co dělají prckové kolem ročku, aji se dobře odreaguju např. v diskuzi hlášky vašich dětí.Aspoň vím na co se těšit. A malej je šikula když už tak brzičko capká, to u nás je to jak by šel z hospody a ještě jenom za ruku :s:

Já z něj nemůžu, on je tak neskutečně krásnej !!!!!! :h: :k: :h: . Také sem ráda chodím, prožívala jsem tady své těhotenství atd.,člověku to tady přirostlo k srdíčku, že ? :)

02.12.2011

Hezký den holky,
potřebuji nutně poradit. Objednala jsem si přes bazar tyto golfky.Jsou v top stavu, ale já je neumím rozložit nebo rozložit nejdou :( Respektive, normálně rozložené je mám, ale nejdou mi jakoby zacvaknout, aby držely pohormadě. Vlastně mi stojí, ale v prostředku se pořád půlí. Omlovám se, že to vysvětluju jako tatar..ale jsem z toho celkem rozhozená.
Moc děkuji každému za radu.
http://kocarky.heureka.cz/silver-cross-pop/

Kliknutím vložíte smajlíky:
13.10.2011

Hezký den maminy,
chci se jen zeptat zda někdo nemáte zkušenosti.
V noci mě tak ostře píchlo v levém prsu, až jsem se prohla do luku. Trvalo to asi 15 vteřin.Teď ho jen trochu cítím při hmatu.
Jinak nekojím už 6.měsíců.

Kliknutím vložíte smajlíky:
05.09.2011

Hezký večer,
chci se zeptat. Všude se píše že min. do roka se nemají dítěti dávat jakékoliv mléčné výrobky a mléko. Dnes jsem byla ale v o obchodě a tam např. od Hippu mají skleničku od uk.6.m Banány s tvarohem, mléčná rýže atd. Tak jak to tedy je? :?

Kliknutím vložíte smajlíky:

ahojky a kde jsi to četla?Mléčné výrobky se mohou u kojených dětí přidávat od 8. měsíce,u nekojených klidně i dříve,záleží na tom,kdy jste začli zavádět.Obecně se to dělá tak,že první měsíc se zavádí zelenina a maso,druhý měsíc ovoce a třetí měsíc se může začít s mléčným příkrmem.Obecně se začíná s bílým jogurtem (zakysané mléčné výrobky totiž snižují riziko výskytu alergie na bílkovinu kravského mléka tím,že je tam bílkovina změněná kvašením a ještě je tam jsou mléčné bakterie,které střevo chrání),postupně se může přidatkysaná smetana nebo jogurtové nápoje.Potom můžeš zkusit sýry-doporučují se termizované (třeba Lučina nebo žervé) pro nižší obsah soli a z tvrdých třeba ovčí sýry nebo mozzarela,které mají nižší obsah soli.Tvaroh se doporučuje od roka,protože má vysoký obsah bílkovin a to není žádoucí.Kravské mléko můžeš zavádět od roka do jídla a od dvou let normálně na pití.Co se týče příkrmů,je to kapitola sama o sobě,já se řídila tím,co už mé dítě má zavedené a ne tím,co je napsáno na skleničce.Ono totiž třeba takové jahodové přesnídávky jsou taky od 4. měsíce a při tom se jahody doporučují až od roka :) Takže doporučuju řídit se vlastním rozumem a ne tím,co je psáno na skleničce :) Sice strávíš v obchodě více času,než to prostuduješ,ale zase neriskuješ,že se objeví alergie :)

02.09.2011

Hezký večer přeji,

nam se uz tyden klube jednicka dole vlevo, uz zvoni lzicka, ale porad nevylejzá....jak dlouho to tak trva?? :-) díík B.

Míšánek maličkej, jéééé...tak ať ho to moc netrápí, mamko :). Nám roste jednička dole vlevo...jako malá je protivná¨, ale dá se to vydžet :)

30.08.2011

Hezké ráno přeji,
mám dotaz týkající se hypotéky a registru dlužníků.
Stalo se vám některé, že by vám nebyla schválena hypotéka, kvůli nějaké zanedbatelné částce? Mám strach že jsme se třeba někdy přesně na datum nezaplatili nějakou splátku nebo telefon.
Máte někdo zkušenost?

Kliknutím vložíte smajlíky:

ahoj píšu vlastní zkušenost. Brali jsme si s přítelem hypotéku a protože nejsme manželé, ale chtěli jsme ji mít společně udělala to naše fin. poradkyně tak, že je hypo psaná na mě a přítel je ručitel, ale sčítali se nače oba platy a z nich se vypočetla částka, kterou jsme si mohli půjčit. V té době jsme o žádném dluhu nevěděli, byli jsme v pohodě všechno jsme platili.... hypotéku nám bez problémů schválili. Po půl roce přišel příteli dopis od exekutora, že má zaplatit nějakou 10 let starou půjčku u které byl vedený jako ručitel!! Vůbec nikdo nám nikdy dřív nenapsal ani ho neinformoval o tom, že ten dotyčný neplatí!! Za další rok přišla exekuce na 13 let starou nezaplacenou 1 splátku z leasingu. Takže prostě dvě ohromné částky!! Nikdo nic dřív neposlal, nenapsal.... ani k těm soudům ho nikdy nepozvali prostě šílené. Každopádně nechápu, jakto, že nám dali hypotéku, když on už dávno musel být někde vedený jako neplatič, jen nám to jaksi nikdo nedal vedět..... obě ty platby byly u bank - půjčka u ČS a leasing u GE Money

Ahoj, pracovala jsem v nebankovním sektoru a znám jedině registr dlužníků Solus-banky, mají pravděpodobně svoje registry, ale tady do toho se dostaneš i nezaplacením třeba telefonu...má několik stupnů, aby se všichni dlužníci neházeli do stejného pytle.

In reply to by reserved

Já nevím, jestli banky mohou nahlížet i do registru nebankovních... Ale spíš se bojím, že vám tu hypotéku neschválí. Tím, že jsem chtěla říct, že jsou různé druhy dlužníků, tak to už je potom spíš na to, aby se vědělo, jak s nima to oddělení vymáhání pohledávek má jednat.

ahoj tak tehdy ještě přítel dnes manžel tam měl vroubek jak u solusu za (telefon)ten by měl byt nebankovní registr tak u toho bankovního( bývalou špatně zrušenou kreditní kartu kde měl dluh 40 haleřů samozřejmě že se to zaokrouhlilo na částku 0,- jen jim to tam musel podepsat víc projel protože bobočka je 40km a protelefonoval. sem myslela že mě trefí zápis ale dali do evidence. do těch registrů se zapisuje až po 3 měsícech neplaceni a u obou. zapsaná si tam 4 roky u toho bankovního jim to ukáže popřípadě jestli máš nějakou půjčku nebo kreditní kartu týkáse to banek. jinak než si zažádáš o hypot. tak si to můžeš na svoje náklady nechát zjistit sama formuláře stahneš na internetu musíš nechat ověřit podpis pošleš doporučeně a tuším že to došlo do týdne ti pošlou výpis těch registru každý se posílá zvlášť stálo to kolem 300kč. no mi museli počkat než až to tam nebude.pak už žádal jako manžel a registr zjištovali i můj a vše jsem musela podepisovat i já že o té hypotéce vim. tak doufám že jsem ti aspon trochu pomohla.

28.08.2011

Hezkou neděli přeji,
mám dotaz. Jsem necelých 6.měsíců po císařském řezu. Měsíc zpět jsem byla u gynekologa na cytologii a KO jizvy. Vše v pořádku.
Nicméně, jizva mě bolí pořád ale poslední dobou se to celkem stupňuje. Nejhorší je to ráno když vstávám. Nejsem žádný cíťa, ale včera se mi chtělo až brečet jako to bolelo. Bolí to jenom na levé straně, jakoby to táhne a píchá.
Budu se muset objednat k dr.(což je celkem blbé, když měsíc nazpátek mě kontroloval).
Měla jste některá po CS podobné problémy? :a:

Kliknutím vložíte smajlíky:
22.08.2011

Hezký den všem,
založila jsem tento klub pro maminky s většími prcky.
Sama mám doma jednoho bumbrlíka a blíže vám ho představím:

ahoj děvčata :)
potřebuji poradit, Kajko má teprve čtyři měsíce ale už skoro osm kil a nějak se nám už nevleze do autosedačky pro nesedící miminka :00: Poraďte některá jak a v čem to svoje robátko přepravujete :///:
:€s€:

In reply to by MillyJ

vajíčko je přece do 13kg, tak asi nesmíš to svoje robátko cpát do sedačky tak nabalený :s: my jsme větší sedačku kupovali tak v 10-11 měsících a to měl synek tak těch 10-11 kg, ale my jsme jednak vajíčko půjčovali novorozeňátku a hlavně synek je taky z těch vyšších, takže by mu za pár týdnů začala vyčuhovat hlavička. Kupovali jsme sedačku z kategorie 9-36 kg

In reply to by MillyJ

A co máte za autosedačku? My jsme Gabču vozili ve vajíčku do 11 měsíců, to měla 10 kilo a kousek... do větší jsme šli jen proto, že byla moc dlouhá, ale to měla skoro rok a 86 cm, to ten váš určitě nemá... měla jsem autosedačku od kočárku Cortina...

Ahojte tak nevím zda se k Vám můžem přidat, jelikož protí nám jsou tady všichni prcci :C]]: Šimonek se narodil 1.1. císařem s mírami 5250g A 55cm tak nevím můžu k Vám :s: ?? a to jsme měli termín 11.11 ale jelikož byl tak velký tak jsem se rozhodla protrpět tu bolest a jít na císaře .. Po předechozích dvou porodech oba 4500g sem myslela že nic horšího snad ani nemůže být ale císař mě přesvědčil o opaku :( No to je jedno hlavně že je mrňe v pořádku přeji Vám i Vašim mrňouskům hodně zdravíčka a dobrého papání :$}: :a:

22.08.2011

Hezké dopoledne všem,
chci se zeptat. Pokud chci založit nové téma, musím napsat adminovi?
Pokud ano, kde to je? Nemohu najít kontakt :)
Moc děkuji.
papa

Kliknutím vložíte smajlíky:

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko

Ovulační kalkulačka