admin

24.10.2017

Příchod děťátka do rodiny je vždycky velká událost. Každá maminka se těší, až bude pořizovat malé oblečky, kočárek, postýlku nebo kosmetiku. Zároveň má ale obavy, zda bude mít doma vše potřebné a zda zbytečně neutratí peníze za něco, co naopak nevyužije.

02.04.2017

Od 6. do 9. dubna se v areálu PVA EXPO PRAHA uskuteční oblíbený soubor veletrhů pro celou rodinu FOR FAMILY. Všechny stávající i nastávající maminky pořídí výbavičku pro miminko, ale i potřeby pro větší děti na veletrhu FOR KIDS. Ten letos ve dvou halách představí 88 vystavovatelů. Pro návštěvníky je připraven i zajímavý doprovodný program – přednášky, workshopy nebo poradny. Děti si pak užijí spoustu legrace ve skákacím nafukovacím městečku. Na jedno vstupné zhlédnou příchozí i veletrhy FOR PETS, AKTIV 55+, FOR TRAVEL a EkoAuto.

Soutěžní otázka:

Soutěž o vstupenky na veletrh potřeb pro děti FOR KIDS
05.12.2016

Jména vylosovaných výherkyň soutěže o balení vitamínů Ogestan jsou:

Aneta Hlavicová, Vlachovice; Veronika Černá, Praha; Markéta Čelechovská, Zlín

Gratulujeme!

03.10.2016

Balíček Feminella Hereditum ze soutěže z minulého týdne vyhrávají: Michaela Horackova, Praha 4; Silvie Gajdušková, Ostrava; Kateřina Vorlová, Praha 9.

Gratulujeme!

29.09.2015
Nově můžete na webu mojetehotenstvi.cz používat službu „Záznam do ovulačního grafu nebo osobního kalendáře“. Na obě varianty vede stejný odkaz umístěný na stránce pro vkládání nového obsahu (pod možnostmi na vložení blogu nebo diskuse).
Ovulační graf
Pro zadání záznamu do ovulačního grafu stačí při zadávání vybrat naměřenou teplotu a datum, ke kterému se měření vztahuje. Na stránce http://www.mojetehotenstvi.cz/muj-ovulacni-graf se ze zadaných teplot zobrazí křivka v grafu.
17.09.2015

Od dnešního dne si můžete nastavit dvě nové funkce umožňující zasílání upozornění na nové komentáře.
Ve svém účtu nově najdete zaškrtávací políčko „Zasílat upozornění na nové komentáře u mých příspěvků“ – pokud si jej zaškrtnete, budou vám na váš email chodit automatická upozornění na nové komentáře u vašich příspěvků, tedy blogů a diskusí. Pokud si upozornění nepřejete zasílat, políčko samozřejmě nezaškrtávejte…

23.12.2013

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

Krásné vánoce všem, hlavně lásku, štěstíčko a zdravíčko!!!!!

30.10.2013

Na krásné ceny od Nestlé se může těšit:

Barbora Jerhotová, Praha
Silvie Gajdušková, Ostrava
Lucie Václavíková, Třebechovice
Markéta Malcová, Česká Lípa
Veronika Polcerová, Uherské Hradiště
Michaela Horáčková, Praha
Zuzana Plačková, Ostrava
Alena Ježková, Dvůr Králové nad Labem
Klára Limberková, Děčín
Kamila Juráňová, Zlín

Gratulujeme!

10 vylosovaných výherkyň v soutěži Beba z minulého týdne

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky