Polské netové stránky na kočárky

27.04.2009

Ahoj holky, znáte nejake polské netové stranky na kocarky? chtela bych ho poridit v polsku, jsou tam mnohem levnejsi. Beru vsechny stranky. dekuji :-)

Kliknutím vložíte smajlíky:

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

jj, už jsem to taky vykoumala, jenom když jsem zadali wozki jasne slalom, tak klikla jsem na nejakou zavirovanou stranku!!!!! ale inac jsem tam nasla spoustu kocarku cca o 5tis levnejsich jak u nas. Urcite si ho tam zajedu koupit, a koupim tam asi vse naraz :-), napisu si seznam, abych tady nemusela litat po obchodech /krome drobnych radosti/. dekuji :C/):

tak doporučuju polského výrobce firkon. Posílám ti stránky českého obchodu, který tyto kočárky prodává, ale najdeš i polské stránky www.firkon.pl. Mně osobně se tyhle kočárky moc líbí - umějí vše, co má moderní kočárek umět a navíc jsou to kombinace hluboká korba, sporťák a autosedačka - několik typů podvozků - včetně nánožníků a všeho - v čechách za 10.000 - v Polsku to bude ještě o něco méně. ¨

Navíc i v nezávislém testu MF dnes porazily ty tzv. značkové kočárky - ve na stránkách. Hledala jsem na webu i v diskuzích reakce maminek uživatelek a vládne velká spokojenost.

Doufám, že se ti budou líbit, ale ať už vybereš cokoli, přeju ať jsi spokojená.

http://www.batolatko.cz/0,100,FIRKON-IVONE-SET--kombinovane-kocarky-s-a…

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce

Ovulační kalkulačka