Pro těhulku kuřačku | Moje těhotenství.cz

Pro těhulku kuřačku

Obrázek uživatele Gecitkka

Ahoj....já měla dvě kamarádky, které v těhu kouřily a mají krásné zdravé děti. Každopádně, tím nechci říct, že já osobně to schvaluji. Já před těhu také kouřila-ikdyž sem tam. Ale teď si fakt nedám... Ani do zakouřeného prostředí nechodím. Pokud máš opravdu chuť na cígo, kup si ty těhotenské, teď nevím název, ale jsou hodně slabé a koupíš je v každé trafice´. IKDYŽ NEJLEPŠÍ JE NECHAT TOHO ZAVČAS Wink

Obrázek uživatele ivca.konik

Ahojky, já jsem byla kuřačka a docela silná, po zjištění těhu jsem toho nechala opravdu ze dne na den, přestal i manžel a nesnáším dodnes zakouřené prostory nebo když musím jen projít kolem kuřáka, který je cítit cigaretami, tak se mi dělá blbě. Dokonce nechodíme s malou ani k našim, protože tam kouří můj táta a děda a je to tam fakt děs běs z tohohle hlediska. Nemusím svojí holčičce dobrovolně zas.. plíce takový svinstvem, dost na tom, že to musela prvních pár týdnů čuchat ode mě. Je ze mě prostě hnusnej moralizující napravenej kuřák:)

Obrázek uživatele maki.99

taky kuřačka,ale spíš taková že jsem kouřila jen v práci nebo na nějaké akci.doma ne,nemám totiž ráda ten smrad po celém bytě...když jsem zjistila v 5tt že jsem těhotná,tak jsem okamžitě přestala kouřit,vydrželo mi to celé těhotenství.ikdyž jsem kojila tak jsem nekouřila,četla jse mže to jde i do mlíka.jenže pak jsem přestala kojit začly nervičky a první cigaretka se zapálila a bohužel v tom pokračuju...ještě že mám balkon,takže čadím jen na balkoně...:)

Obrázek uživatele evaho

Tak tedy ahoj. Nehodlám se tu přít o škodlivosti kouření a dopadu na dítě. Pouze posílám odkaz pro ty, co si myslí, že by měli zachovávat určitou hladinu nikotinu v těle.....údajně kvůli šoku (podle mě kvůli tomu, že nedokážou přestat ani kvůli tomu daru, co nosí pod srdíčky!!!)
http://www.dokurte.cz/index.php?stranka=Fakta_o_tabaku&typ=clanky&vypsat...

Obrázek uživatele Gecitkka

Já už nekouřím, jen jsem psala jedné těhulce, která tu měla příspěvek, ale po nepříznivých odezvách a nadávkách ho smázla. Chtěla zjistit, jestli někdo kouří....no já jsem kouřila fakt jen sem tam, a teď od zjištění těhu bych si nezapálila...ale díky za reakci, třeba jí to pomůže. Bohužel neznám její jméno Sad

Obrázek uživatele Dejmalka

R1 jsou ty cigarety. Jsou chuťově pěkně hnusné takže nejdýl v půlce je típneš - spíš dřív. Mě to taky pomohlo přestat úplně, v prvním trimestru jsem totiž zas začala mít neskutečnou chuť si zapálit, přestože jsem přestala kouřit už 2 měsíce před vysazením antikoncepce. A moje sestra, která je zdravotní sestrou v nemocnici, mi řekla ať si radši zapálím protože stresy z odepírání si chutí jsou v tento moment škodlivější.
Navíc je důležitý limit někde jsem četla do max 5 denně jako doporučení těm co nemohou přestat.
Pokud kouříš kvůli absťáku ne kvůli nepřekonatelným chutím dej se radši nicorrete to škodí míň.
Pápá

Obrázek uživatele monika 2

Ahoj,není čím se chlubyt,ale prostě mi to přestat nejde ://: Ale od té doby co jsem těhu tak doma nekouříme a na balkon do těch mrazu se mi opravdu nechce takže jsou to denně 3až 5 cigaret ://:švagrová kouřila celé těhu a dá se říct,že tu krabičku vytáhla a hned po porodu jako mávnutím proutku přestala úplně :s: malé jsou tři měsíce je zdravá a plně kojená Mimčo s dudlíkem Tak si myslý že to takoví problém potom přestat nebude Pápá

Obrázek uživatele nevimnic

Jestli byste někdo měl zájem tak prodám za poloviční cenu od Nicorette pomůcky k odvykání - náplasti i inhalátory. Vše samosebou neotevřené a nic prošlého... Kdyžtak mi písněte mejlík...

Obrázek uživatele Dejmalka

kouzelné proutky se na trhu neprodávají. Jestli nedokážeš přestat teď, když je to důležitý pro vývoj miminka, co tě asi přinutí až už bude zdravé na světě. třebas menší, třebas více plačící protože bude mít absťák. Moje máma říkala, že se mnou kouřila i v době kojení a sestry jí mě musely v noci přinýst jak jsem byla k neutěšení (za časů našich maminek byly děti v porodnici jinde, nosily je maminkám jen přes den na kojení)

Těhotenství

Dobrý den chtěla jsem se zeptat jak dlouho po ovoluci zjistím těhotenství. Bolí...

Prima adopce

Dobr den všichni 

jsem ve 29 tt., ale jsem 18 letá studentka přítel se na mne vykašlal a rodiče semnou skončili jsem v takové...

Bolest podbřišku při chůzi

Ahoj všichni,

Ráda bych se vás zeptala, zda se vám také stává, že při chůzi bolí podbřišek. Taková ostrá bolest, vystřelující...

Přímá adopce

Anděla 44.let a Věrka 39.let. Jsme L- pár, spolu v registrovaném partnerství. Oslovujeme touto cestou maminku, která je rozhodnutá, dát...

Přímá adopce

Dobrý den,

jsem ve 12. tt., ale jsem 22letá studentka a nejsem v situaci, kdy bych si miminko mohla a chtěla nechat. Ráda bych mu...

Ahoj holky jsem 40+3 a právě ze mně asi vytekla zátka je v ní i krev mám plašit?

tepic zensky, chtela bych vas poprosit o radu:
jak pripravujete maso do prikrmu? kupujete ho nekdo v BIO prodejne? nebo to tak nehrotite?
dikas P. Dance 4

Holky myslite, ze muzu davat v jeden den probio kapky a baby calm?
Probio mame od dr doporucene jako prevenci, ale bereme uz 4 lahvicku a myslim, ze to na prdiky uz nezabira. Myslite ze muzu davat Baby calm?

Všem přeji krásné dobré ráno, můj dotaz směřuje k očkování Prevenaru..zaslechla jsem od jedné paní, bylo to tento týden ve čtvrtek ve zprávách na ČT1 v 18.h Údajně se zdravím dětem nedoporučuje očkovat proti meningok.onem. (prý existuje stovky drůhů - a očkování je jen na jeden druh) a prý to víc škodí než pomůže..proto to snad ani nebylo uzákoněný jako druh povinného očkování!

ahoj holky...

tak mam radist teplota zase trosku stoupla:

18 DC - 36.3
19DC - 36.7
20DC - 36.6
21DC - NEMERENO
22DC - 36.6
23DC - 36.6
24DC - 36.6
25DC - 36.9
26DC - 36.7
27DC - 36.6
28DC - 36.7

ahoj holky...

tak mam radist teplota zase trosku stoupla:

18 DC - 36.3
19DC - 36.7
20DC - 36.6
21DC - NEMERENO
22DC - 36.6
23DC - 36.6
24DC - 36.6
25DC - 36.9
26DC - 36.7
27DC - 36.6
28DC - 36.7

ahoj holky...

tak mam radist teplota zase trosku stoupla:

18 DC - 36.3
19DC - 36.7
20DC - 36.6
21DC - NEMERENO
22DC - 36.6
23DC - 36.6
24DC - 36.6
25DC - 36.9
26DC - 36.7
27DC - 36.6
28DC - 36.7

Ahoj holky, je tu některá z vás které doktor říkal že čeká chlapečka a nakonec to byla holčička?

Dobré ránko...Včera se mi stala krásná věc. Mikuláška učím dávat pusinky tak, že mu ukážu, jak dávám pusu plyšový opičce a pak mu ji dám před obličej, ať jí dá taky pusinku.

Ahojky, vím, že se to tady už tak trochu(nebo víc, ale to jsem tedy nějak přehlédla)řešilo, ale zajímalo by mě, kdo odkud je?? Betat je šikulka, tak by to zas mohla dát dohromady???