právní podklad?

23.05.2010

ahojda,holčiny,můžete mi,prosím,některá poradit s možná hloupým dotazem? S otcem malého jsme od sebe už pár měsíců,nicméně ještě v 6-nedělí mě přiměl prodat moje auto a za peníze z toho se dala jakoby akontace na nové,které si on ale nechal a mě nechal bez peněz i auta..je to nějak napadnutelné,když byla uzavřena řádná smlouva o koupi a prodeji? Slyšela jsem,že během těch 6 týdnů po porodu se dá brát žena jakoby "nesvéprávná"..doufám,že jsem to popsala,tak aby byla pochopena podstata věci.. díky za odpovědi..

Kliknutím vložíte smajlíky:

no, jestli nemáš s ním žádnou smlouvu, tak asi nic moc neuděláš, Jen na něj zkusit podat žalobu, ale jestli to bude tobě ku prospěchu, tak to fakt nevím. Ale jestli jsi třeba s ním sepsala nějakou smlouvu, tak na základě jí by se asi něco podnikonout dalo.

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

já to právě dala do uvozovek,pokud jste to,holky,postřehly...slyšela jsem právě už 2 názory,že by neměly být uzavírány smlouvy a dělat taková rozhodnutí,ptž prostě spoustu rozhodnutí ovlivnují hormony..tak jsem to myslela :) já jen chci zpátky svoje autíčko,fňuk

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka