Otevřená na 2 prsty | Moje těhotenství.cz

Otevřená na 2 prsty

Obrázek uživatele Kaatkaa2233

Ahoj holky,
jak dlouho jste byli otevřené na 2 prsty než jste porodili? Mně dnes dr řekl, že by to mohlo do týdne :///: . Kéž by!!!

Obrázek uživatele Kaatkaa2233

tak já u prvního porodu byla zabetonovaná. Jenom mi praskla voda a nic se nedělo. Bylo to děsný!! rodila jsem 16 hodin v ukrutných kontrakcích, furt mně ládovali oxytocinem atd.
Tak teď se z toho těším, snad ten druhý porod bude lehčí.

Obrázek uživatele Ivettta

chodila jsem týden otevřená na 3 prsty Biggrin no a pak to byl šupec Smile

Obrázek uživatele Rokl

Chodila jsem taky skoro tři týdny otevřená na tři. Porod mi nakonec vyvolávali tím, že mi prdli v porodnici vodu. A pak to byl mazec, za dvě hodiny od žádné bolesti až k vytoužené dceři Wink

Obrázek uživatele nevimnic

Já chci takééééééééé........

Obrázek uživatele Rokl

Už mě nebavilo, jak do mě jeden doktor za druhým valili, že porodím každou chvíli, jak je to nachystaný a ono furt nic :-). No ale aspoň měli pravdu v tom,že to bude fofr. Já jim totiž nevěřila a tak jsem se tomu vyvolání hrozně bránila. Nakonec fakt jen praskli vodu, žádná tabletka nic, že uvidíme co to udělá a taky jsme viděli :s:. Bylo to krásný, hezká tečka za rodící životní etapou. Třeba tě to čeká taky, to, že jsou porodní cesty nachystané je opravdu důležité.

Obrázek uživatele Ivettta

Mě to vyvolávat nemuseli, byla jsem ráda že jsem to dotáhla až do 38+2(podle doktorky jsem byla nachystaná už v 37tt) kdy mi doma prdla voda a za 2,5 hodiny byla princezna na světě Smile

Obrázek uživatele femme.fatale

Já za dvě hodiny :s:

Obrázek uživatele zzuzana

Ahoj, já 4 týdny :///:

Obrázek uživatele nevimnic

Ale je pravda, že minulé těhu jsem byla na prst a až při porodu víc. Takže je to jednou rychle, jednou dlouho... Pápá

Obrázek uživatele nevimnic

Tak to tě zklamu. Já jsem takto už 6 týdnů, dneska 42+0 a furt nic. Pápá

Obrázek uživatele Kaatkaa2233

:s: no to néé. Ale možná záleží i na čípku a ostatních věcech, prý to tam mám pěkně nachystané. Nevím jak mně dnes dr. vyšetřoval, a jak, ale dostala jsem u toho kontrakci jak prase. Až mně zalilo horko. Rodila jsem před 5 lety a úplně jsem zapomněla jak to strašně bolí. U prvního porodu jsem se otevřela až po 3 vyvolávačkách, ptž mi jenom praskla voda.

PápáSluníčko Zdravím těhule a maminky!

Ahojte, že se vzduch při sexu dostane do vagíny ,to vím,tohle je možné,pak to z ní vychází jako prdění. Ale je možné, že ten vzduch se tam dostane i jinak? Třeba když má žena menstruaci,nebo dlouho sedí,apod? Nebyl sex,ale při čúrání na wc, vagína prděla. Díky za odpovědi.

Ahoj, cca 14 dní si všímám u sebe černé stolice. Setkala jste se s tím některé v těhotenství? U první dcery jsem tím trpěla taky , ale brala jsem železo a to bylo tím, teď zatím železo neberu a problém mám zase.

Holky, nezažila to některá?
Bolí mě už asi 4 týdny v krku s vystřelující bolestí do pravého ucha-jen při polykání, zívání. Byla jsem na ORL, nikde nic. Dneska jsem si volala na výsledky stěru z krku (a přiznám se, chtěla jsem, aby mi tam něco našli a už mi na to dali nějaké léky, aby to skončilo!!!). Ale výtěr byl ok.
Nevíte z čeho to je a co na to?

Ahoj maminky, už jsem úplně vyřízená, tak jdu o radu sem. :r: Máme oční holčičku a zhruba před 14 dni se začala strašně vztekat, když není něco tak, jak chce ona. A to myslím cokoliv. Nejhorší je, když přijde na řadu uspávání. Když ji dáme večer do postýlky, je schopná hodinu, hodinu a půl řvát, než upadne vyčerpáním a spí.

ahoj holky Pápá
určitě mi některá z Vás opět dobře poradí...
V případě operace dítěte s ním můžu být (do 6 let)na pokoji jako doprovod. Jak je to ale s neschopenkou????

Ahoj maminky i snažilky,jsem dnes 24 DC a už od 19 DC mám vždycky k večeru zimnici a zvýšenou tělesnou teplotu (obden),přes den jsem v pohodě a večer mě to vždycky takhle skolí. Dnes v noci jsem měla dokonce až horečku 38,4 st. A teď mi nic není a teplotu nemám! Jinak mi nic není,ani bolest v krku,nic. Jen jsem více unavená,pořád bych spala.Bolest v podbříšku až dnes lehce.

Holky, už jsem nešťastná.Dceři budou v květnu 3 roky a vůbec nemluví.Má pár slovíček, ale to má už hrozně dlouho a nic jinýho říkat nechce. Opravdu se snažím, pomalu na ní mluvím, čtu knížky, říkanky od Lady, ale ani jednoduchý slova prostě neřekne.

Ahoj,
jdu s takovým smutným dotazem. Chtěla bych vědět, zda některá z vás podstoupila redukci dvojvaječných dvojčat na jedno? Pokud ano, donosily jste druhé miminko, jak to probíhá? Moc děkuji všem.

Na základě jiné diskuze bych ráda znala vaše názory na domácí vzdělávání protože mě ten příspěvek celkem překvapil, ale nechci aby se autorce u jejího dotazu rozjela debata o kterou nestojí.

Co vede rodiče k tomu aby svoje děti neposílali do školky a do školy a učili je sami doma?

Jaký na to máte názor vy ostatní?

Chci dát miminko k adopci

Dobrý den,

Nedávno jsem zjistila, že jsem v 17 týdnu těhotenství bohužel...

Kojení - mokrá podprsenka

Ahoj, už nějaký ten měsíc kojím a vše ok, ale včera vnoci se mi hrozně pustilo mléko a všechno mokre. Dá se to nějak řešit aby se to už...

Варанга

Варанга средство от грибкаГрибок -...

Hledáme přímou adopci

Dobrý den,

touto cestou hledáme paní která čeká miminko a nemůže si ho nechat a je pevně rozhodnutá k přímé adopci. Ze...

Přímá adopce

Dobrý den,

Jsme mladý zajištěny manželský pár a touto cestou hledáme těhotnou ženu, která se z jakéhokoliv důvodu nemůže nebo...