Otevřená na 2 prsty

30.07.2014

Ahoj holky,
jak dlouho jste byli otevřené na 2 prsty než jste porodili? Mně dnes dr řekl, že by to mohlo do týdne :///: . Kéž by!!!

Kliknutím vložíte smajlíky:

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

tak já u prvního porodu byla zabetonovaná. Jenom mi praskla voda a nic se nedělo. Bylo to děsný!! rodila jsem 16 hodin v ukrutných kontrakcích, furt mně ládovali oxytocinem atd.
Tak teď se z toho těším, snad ten druhý porod bude lehčí.

In reply to by Ivettta

Chodila jsem taky skoro tři týdny otevřená na tři. Porod mi nakonec vyvolávali tím, že mi prdli v porodnici vodu. A pak to byl mazec, za dvě hodiny od žádné bolesti až k vytoužené dceři ;-)

In reply to by nevimnic

Už mě nebavilo, jak do mě jeden doktor za druhým valili, že porodím každou chvíli, jak je to nachystaný a ono furt nic :-). No ale aspoň měli pravdu v tom,že to bude fofr. Já jim totiž nevěřila a tak jsem se tomu vyvolání hrozně bránila. Nakonec fakt jen praskli vodu, žádná tabletka nic, že uvidíme co to udělá a taky jsme viděli :s:. Bylo to krásný, hezká tečka za rodící životní etapou. Třeba tě to čeká taky, to, že jsou porodní cesty nachystané je opravdu důležité.

Ivettta

In reply to by Rokl

Mě to vyvolávat nemuseli, byla jsem ráda že jsem to dotáhla až do 38+2(podle doktorky jsem byla nachystaná už v 37tt) kdy mi doma prdla voda a za 2,5 hodiny byla princezna na světě :)

Ale je pravda, že minulé těhu jsem byla na prst a až při porodu víc. Takže je to jednou rychle, jednou dlouho... :a:

In reply to by nevimnic

:s: no to néé. Ale možná záleží i na čípku a ostatních věcech, prý to tam mám pěkně nachystané. Nevím jak mně dnes dr. vyšetřoval, a jak, ale dostala jsem u toho kontrakci jak prase. Až mně zalilo horko. Rodila jsem před 5 lety a úplně jsem zapomněla jak to strašně bolí. U prvního porodu jsem se otevřela až po 3 vyvolávačkách, ptž mi jenom praskla voda.

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce

Ovulační kalkulačka