Omlouvám se ale zas ten nočník!

23.06.2011

Ahojte, chtěla bych Vás poprosti o radu. Asi před necelým měsícem jsme zašli odplínkovávat. první tři dny to byl očistec :-) ale každým dnem to bylo lepši a lepší. Matyášek si krásně říkal, sem tam nehoda ale pohoda. přes noc i přes odpolední spaní plína suchá. jen venku se počůraval. když byla krátká procházka tak to vydržel ale jinak nechápal co po něm venku chci... když si nemohl sednout... no ale ted posledních 5 dnů tragedie. téměř si neříká a co nevychytám já skončí v tepláčkách.... už fakt nevím. vždycky přibehne že se počůral ale až po. tak nevím co se mohlo stát. je nám téměř 21 měsíců. díky moc za radu či zkušenost. Nika

Kliknutím vložíte smajlíky:

ahojky nám je 29.měsíců na nočník chodíme od 23.měsíců. Můj názor je plínu nedávat. Já naučila na nočník tak že jsem nakoupila hodně slipů a tepláků, od začátku jsem ho tam dávala co hodinu, pak mu to přišlo asi otravné tak to začal hlásit. venku jsme to odnaučovali až po týdnu kdy už jsme to doma perfektně zvládali a trvalo mu to 3 dny venku. Od začátku jsem ho venku držela jako holku až pozdějc jsme začli čůrat ve stoje :-)

ahoj, myslim si že je nějaký zmatený. Kup mu ty kalhotkové plínky. Jsou to pleny, které se natahují jako slipy. Já je pro děti taky používala když se učili na nočník. Stále pokračujte v trénování. Když se stane nehoda, tak se nestane do kalhot. Nemá smysl to lámat přes koleno :-)

In reply to by Nika

no já je používala v době, kdy si na nočník samy neřekly. Dávala jsem je na nočník já. Když už si říkaly, tak sjem jim plenku nedávala. Je jasné, že když bude mít plenku, tak nevidí důvod chodit na nočník. To musíš hlídat ty :-)

ahoj, tak moje malá když už to vypadalo, že to máme zmáklý, tak se taky začla počůrávat. Tak jsem se na to vykašlala a začla jí zas dávat plínky a měsíc jí nechala v klidu, pak jsme to začli zkoušet znovu a to už se zadařilo. Takže bych to neřešila a zase chvilku dávala plínky, hodíte se oba do klidu a za nějaký čas to zkusíte znovu. Máte čas, navíc každé dítě je zralé na nočník opravdu v jinou dobu.
Tess

Ahojky,bohužel pro Tebe nemám radu,ale jen Ti chci říct,že jsme na tom úplně stějně :( Zítra nám bude 21 měsíců a jsme měsíc bez plenek a poslední 3 dny co nevychytám to skončí v gatích a venku se nevyčůrá ani za nic,ledaže bych s sebou tahala nočník :D

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka