Odtékání plodovky?

11.05.2014

Ahoj holky, vím, že když je to po troškách, tak se nic neděje, ale jsem teprve ve 27. týdnu a potřebovala bych zjistit, jak poznám, že to, co mám na kalhotkách není výtok, ale plodovka? Celý těhu nosím intimky, protože mám věčně mokré kalhotky a někdy se stane, že je po jednom vytečení úplně mokrá. Dneska jsem byla na procházce a najednou ze mě vyteklo hodně vody. Výtok to asi není, to poznám, protože je takový tmavší, ale tohle je prostě jako trochu nabělavější voda, a jsem úplně mokrá. V lékárně prý prodávají nějaké proužky na zjištění, jestli je to plodovka nebo ne a když ano, kdy to mám říct na gyndě, aby si nemyslel, že jsem magor a že ho otravuju s prkotinama? Dík :a:

Kliknutím vložíte smajlíky:

fič do porodnice! Každý odtok plodové vody je vážná situace a třeba ji řešit. Držím ti palce, ať to bylo něco jiného.

In reply to by Frances

Jo byla jsem na odběru plodovky, asi před 14ti dny. Dneska jdu na gyndu, protože potom, co jsem včera měla mokro jsem si vzala vložku a byla až do večera úplně suchá. Tak ani nevím, co by mi teď řekl....Snad to poznají i tak, snad to byl jenom ten vodnatý výtok.

In reply to by Frances

no já jsem třeba i mokré kalhotky mívala,prostě to najednou uniklo a bylo-plodovka to určo nebyla a moč taky ne,takže nějaký výtok.Nicméně já měla bezproblémové těhotenství,vzhledem k anamnéze tohohole těhotentství bych určitě jela na kontrolu!!!Moc držím palce!!!

Co popisuješ určitě normální není.
Když Ti začně odkapávat plodová voda před porodem,to je v pořádku,ale ne ve 27tt.
Myslím,že určitě potřebuješ prohlídnout.
Na vložku nebo na kalhotky nalijou nějakou tekutinu a ta když se zbarví do temně zelené barvy jedná se o plodovou vodu.

Nejlepší je nosit obyč.vložku (doporučuji klidně ty "porodnické"), z intimky nebo tak se to těžce poznává. Z kalhotek nikdo nic nepozná.

tak to určitě jed do porodky,to není žádná sranda,nevím kde jsi slyšela že malý unik plodovky je v pořádku :n: držím palce

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?

Ovulační kalkulačka