teri.s

20.05.2014

Ahoj holky! :a: Tak jak se Vám daří? Jak se měníte? :€O:

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

Jej to se máš! :dance: Já doufám, že mě to všechno brzo přejde. Už to bude skoro měsíc, co jsem naposledy vařila :00: Naštěstí přítel chodí na obědy v práci takže teplé jídlo, chudák, nějaké má.
To je škoda, že nemáš žádnou fotku. Já si vždycky na začátku řeknu a pan doktor vytiskne. Tak uvidíš, hlavně si řekni dopředu.
Měj se krásně a ať je vše OK :€O:

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

Jojo první :€O: . Tak to jsme asi dost podobně, ptž taky ultrazvuk ze screeningu mam 16.6.
Byli jsme teda na kontrole a všechno OK :€s€: Prcek sebou už krásně vrtěl a máme další fotečku :h: Máme skoro 3cm :s: To nás toho ještě čeká!
Krásné :€O:

04.05.2014

Ahojky :a: my byli u pana DR. a krásně bylo vidět malé embryo s pulzací :h: Takže je to tady :€O:

In reply to by Katchenka29

Tak zkus ještě jednou. Vpravo dej vytvořit obsah (v te růžové tabulce), klikni na blogy a deníčky. Tam už muzes psat. je tam na rozkliknuti KLUBY (tam si sroluj na P prosincatka 2014), dale tam je TEHOTENSTVÍ ( tam si muzes navolit tyden).
Tak co, nasla jsi? :one:

holky, o fotečku si musíte požádat. Já za každou fotečku vždy platím 50 kč. Už jednu mám :€O: s naším 10mm láskou :h: :h: :h: :a:

25.04.2014

ahoj holky, me by zajimalo od tech z vas ktere jste cekaly dvojcatka a chodily jste na ultrazvuk, kdy to MUDr. zjistil? V jakem tydnu to u vas poznal? :-) dekuju

Kliknutím vložíte smajlíky:
14.04.2014

ahojky :-) dnes jsem objevila //, tak bych se hned chtěla přidat do nějaké skupiny spolumamin :-) Jsem tu po 1. tak se tady vůbec nevyznám. předpokládám porod koncem prosince :-)Je tady taková skupinka? děkuju

Ahoj,
já jsem přibližně v 6tt. U doktora jsem byla ale mám přijít po velikonocích, ještě to bylo moc malinké. Nemůžu se dočkat až se něco dozvím :dance:

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce

Ovulační kalkulačka