Od kolika stupňů pod nulou už nechodíte s dětmi ven?

02.02.2012

Ahoj,
jsme po nemoci, jiště doznívá kašel ale teplota už není a já nevím, jestli mám s malou vyrazit v těhlech mtazech ven. Je tu přes den -10. Jak to řešíte vy?

Kliknutím vložíte smajlíky:

Spousta mamin chodí,já teda ne. Tady je dneska minus šestnáct,děti do tří let nemají chodit ven pokud je víc jak minus osm a dospělí by se venku neměli dlouhodobě zdržovat když je víc jak minus deset. Pokud jste po viroze,tak ten ledovej vzduch asi nebude vůbec dobrý na průdušky.
To co píšu se netýká obyvatelstva na horách,kteří jsou na takové teploty zvyklí :a:

Ahojky,
já mám dvě holčičky ve věku 2 roky a 10 měsíců,
chodíme ven jen do mínus 5 stupňů, bydlíme u rybníka a letiště a je zde otevřená plocha a stále fouká, a mrazivý vzduch do pusinky to není ončo :a:

holky všem moc, no malá marodila od minulýho pondělí...po neděli jsme chtěli vyrazit ven, ale asi na to prdíme. V týdne se má oteplit na -5 tak asi už půjdem na chvíli. Jinak taky chodíme pořád....je fakt, že v zimě potkáváme hrozně málo dětí venu, někdy nikoho a to jsme v celkem dětmi osídlené čtvrti...Tak děkuji

mamka pracuje ve školce, tak jsem se jí ptala jak to mají a prý když je víc jak -10 tak mají nařízení, že s dětmi nesmí chodit ven. :a:

my jsme jen prebehli asi 4 minutky do kouktu a zase zpatky.
Malej v kocarku byl celej zabalenej a Adamek (3 roky) tu chvilku zvladnul, snad to nevadilo. v minus 17 bych nesla, hranice tak tech minus 10, ale uz je to taky na povazenou.

S ročním synkem jak je nad -10 tak nechodím, starší 3,5 chodí ven normálně, né na dlouho, my měli ráno -17 a šli jsme do školky .. brrrrrrr

Ahoj, mám tříměsíčního kloučka a venku jsme naposledy byli v pondělí. Ptala jsem se na to doktorky a ta říkala, že tak malinké dítě nemá ještě dýchat tak ledový vzduch, nemá na to ještě přizpůsobené plíce. Takže my nechodíme. Já byla dneska na poště, taťka hlídal a málem jsem sama zmrzla :-)

My jsme byli venku naposledy včera, bylo -8 a malej (2,5roku) teda chtěl za chvilku domů, docela foukalo. Dneska už jsem s ním nešla, bylo -14, to jsem šla jen sama na chvilku do obchodu a stačilo mě to. ;)

chodíme pořád,u nás bylo ráno -12 a jak se malej venku vyřádil :) namazanému a oblečenému mu bylo fajn,což se o mě říct nedalo :( až bude -20,tak asi nepůjdem,ale do té doby chodíme 2x denně aspoň na hodinku :) je mu 2,5 :)

Malé děti můžou chodit do -10, dnes to říkali v rádiu, ale šála přes pusu prý žádný efekt nemá, my víc jak -10 neměli

In reply to by lucininenka

my zavření doma nejsme chodíme i tak,ale až dnes je tady -15, tak to nepůjdeme, třeba odpo bude méně, šálu přes pusu jsem dávala jen když jsme frčeli na kole
loni na horách jsme neměli ani teploměr a malé byl rok pryč, jezdili jsme i na 2 - 3 hodiny ven, ale to byla zabalená v kočáře a když sněžilo, tak jsem měla pláštěnku přes, tak to nevadilo

In reply to by Helinka

já to nemyslela na tebe knokrétně,ale tak všeobecně :( mám pár kamarádek,které když padne listopad,tak skoro nevystrčí s dětmi ven nos,aby něco nechytly,neprostydly a nevím co ještě... no spíš se nechcče jim než dětem,ale vymlouvat jim to nebudu :) my máme teď - 13,takže v deset zase jdem,včera bylo -12,ten jeden stupeň zas takovou roli nehraje.Navíc je sluníčko,zase bude úplně jasno,tak tam bude lépe :) odpoledne jedem na nákup a stěhovat,takže už se zas asi nedostaneme :( zajímavý je,že malej je jak akumulačky,holt jak pořád běhá,tak je fakt teplý,i ruce má,já jsem zmrzlá jak drozd a malej úplně v pohodě :)

no, spíš jde o věk....pokud je starší půl roku, tak bych dítě zabalila do kočáru, prsa a hlavu bych omotala dekou, aby nedýchalo ten mrazivej vzduch tak přímo a nemrzly mu tváře - pak děti tolik neslzí a nenudlí...tak na 20 minut...mladší bych nebrala ven ještě tak týden vůbec. já už mám chodící dítko, takže jí nabalím jak sněhuláka, navrch kombinézu a jdeme na 30 minut ven běhat...dneska jsem jí měla v kočáru a taky jsem jí krom fusaku a přes něj deky obalila ještě jednou dekou kolem ramínek a papuly....

podle toho, jestli je sluníčko nebo ne, když není, tak nechodím, když to klesne pod 0 a když je tak jdu ale na chvíli tak do těch -10.

Ahoj,tak pokud je po nemoci tak bych asi nešla.Malej ma 2,5 a chodíme když je do - 10.Když je víc tak ne.a to stejne jdem jen tak na pul hodiny max hodinu.

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce

Ovulační kalkulačka