mari25

24.11.2013

Poradíte mi prosím který kočárek koupit k vánocům pro dcerku (22 měsíců)? Když se dívám na recenze tak jich moc není, máte někdo doma buď od zapf přesně tento http://kocarky-pro-panenky.heureka.cz/zapf-baby-born-hluboky-kocarek-3-… a nebo Jaku a to tento http://hracky-pro-holky.hledejceny.cz/jaku-kocarek-pro-panenku-jana-skl… Předem děkuji ;)

Kliknutím vložíte smajlíky:

Dcerka k prvním narozeninám dostala hodně podobný tomu WOODY. První rok tedy sotva viděla přes boudu,ale teď je jí 3,5 a s kočárkem právě díky nastavitelné rukojeti stále drandí.

určitě bych nezvolila ani jeden, už jsou kočárky více reálnější kočárkům, spíše bych volila, s nadstavitelnou rukojetí, aretačními kolečky, a podobně, tohle mi příjde fakt jen na chvíli. co třebas tyto:
http://www.zbozi.cz/vyrobek/smoby-kocarek-hello-kitty-chuli-pop/
http://www.zbozi.cz/vyrobek/woody-detsky-kocarek-pro-panenky/
http://www.zbozi.cz/vyrobek/smoby-kombinovany-kocarek-quinny-pro-panenk…
http://www.zbozi.cz/vyrobek/kocarek-pro-panenky-kyra-68-kufrik/
http://www.zbozi.cz/vyrobek/wiky-kocarek-pro-panenky-s-autosedackou/
a další a další, na netu je jich fakt hodně a od nižší po vyšší částky!!

In reply to by lucyas

no já vím kolik jich na netu je, právě z toho velkého množství jsem vybrala ty dva co mám v odkazech a jen jsem chtěla znát názor který se víc líbí ;) nebo jestli ho doma třeba někdo má, to že si mi tu dala ty odkazy tak si hodná, ale třeba ten první s tou kitty je celý z plastu vč. košíku tak si myslím že to moc nevydrží a to samé quinny, polohovací rukojeť taky ne-e pak má dítě rukojeť pod krkem a kočár někde nad hlavou (sotva by ho uvezla)...dcerka má 22 měsíců a chci pro ni kočárek tak na 2 roky a pak koupíme větší třeba ten knorr který si mi tu taky dala :)

In reply to by mari25

no třebas ten quinny, i když je celý plastový, tak je špičkový, naše malá ho má právě od dvou let a teď jí jsou 4,5 a pořád si s ním hraje, v létě ho má i venku, na cestě s ním drandí a stále je krásný a v plné parádě, neznamená, že když je celoplastový, že nevydrží, je to fakt špička mezi kočárky!! jen a jen doporučuji
No ale pokud bych měla vybírat z těch tvých dvou odkazů, tak určitě ten první!

Ahoj, nevím, proč se mi tu ten příspěvek nezobrazuje, tak naposledy. Letos jsme kupovali k vánocům taky kočárek, jen jsem vybírala na jiných stránkách. Když bych měla vybrat, tak ten první. Ale ten náš má i nastavitelnou rukojeť, takže s malou chvilku vyroste. :a:

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce

Ovulační kalkulačka