A-nicka

04.10.2013

Ahoj všem, chtěla jsem se zeptat zda nemáte někdo zkušenost v Praze z ORL. Byli jsme včera na pohotovosti na Bulovce a dostali kapičky do ouška a pak máme jít po víkendu na kontrolu a já se nemohu nějak rozhodnout kam zajet. Tak by mi bodla nějaká zkušenost. Děkuji

Kliknutím vložíte smajlíky:
31.08.2013

Ahojky děvčátka, tak se také po dlouhé době hlásíme. Byli jsme skoro celé léto u ségrušky na baráčku, tam nám totiž v těch vedrech bylo nejlépe, taťka za námi jezdil takže to bylo moc fajn. Mates holky teda vůůůůbec ale vůůůůbec nechtěl do vody ani když byly ty vedra a voda měla pomalu 25 stupňů, je to cimprlík.

Zdravíme Vás s Máťou :-)
Zdravíme Vás s Máťou :-)
Zdravíme Vás s Máťou :-)
Zdravíme Vás s Máťou :-)
Zdravíme Vás s Máťou :-)

Ahojky. :a:
Téééda Matýsek je už taky pořádnej chlapák.A nějak mu zase narostly vlásky,ne?Vždyť naposled jsi sem dávala fotku po ostříhání a teď už je zase samá kudrna. ;) }:)
A nechce do vody,jo?To náš Mates by se utopil,kdybych ho nehlídala.I se potápěl s taťkou.To mi vstávaly vlasy hrůzou,teda! :€z€:
Nočník neřeš,on na to přijde.Náš Mates na to přišel taky ze dne na den a nehod jsme měly málo.Akorát teda,když se mu chce čůrat v autě,tak,buď musím zastavit okamžitě,nebo to pustí pod sebe!!! :( Přitom venku i doma za mnou přiběhne a mami ble,normálně dojdem na záchod a ani ukrupnuto nemá,ale v tom autě se pravidelně zadojíííí.(asi tak 5krát se nám poštěstilo)To teda šílím.Ten potah bude teda vypadat,když ho pořád peru.Jestli si myslí,že sedí na záchodě,či co???? :?
Mějte se krásně. :€s€: :a: :€s€:

26.05.2013

Ahoj holčinky, tak se také po dlouhé době hlásíme. Včera měl Máťa 19 měsíců, a co u nás nového?

po dlouhé době se hlásíme aneb 19 měsíců Máti
po dlouhé době se hlásíme aneb 19 měsíců Máti
po dlouhé době se hlásíme aneb 19 měsíců Máti
po dlouhé době se hlásíme aneb 19 měsíců Máti
po dlouhé době se hlásíme aneb 19 měsíců Máti
po dlouhé době se hlásíme aneb 19 měsíců Máti
po dlouhé době se hlásíme aneb 19 měsíců Máti
po dlouhé době se hlásíme aneb 19 měsíců Máti
po dlouhé době se hlásíme aneb 19 měsíců Máti
po dlouhé době se hlásíme aneb 19 měsíců Máti

Jee, ani nevíš, jak jsi mě potěšila, že v tom nejsem sama :s: někdy to fakt nedávám. Jsou to už osobnosti, co naděláme, ale přesně, hlavně že jsou zdraví miláčkové ;)

Teda z foteček vypadá jak andílek a on je to takový čert :D Jiňda má taky vztekací období, ale podle Máti je to kliďas :D Sice strašně odmlouvá a téměr na cokoliv vlastně říká ne :D A vždycky u toho tak našpulí pusu, že se musím smát a on se pak začne řehtat taky, takže veškerá má autorita je ta tam :D Ale já se s ním nemažu, jakmile se začne vztekat a hulákat, tak mu lupnu na zadek, pak je hnedka klid. Já už bych vážně asi byla na psychině s těma mýma dvěma raubířema. Posledně jsem říkala, že už dávám výpoveď :D

To mé dítě mě dneska snad totálně připraví o nervy. Hodinu ho přemlouvám, aby se šel obléknout, že půjdeme ven, vztek, vztek, vztek, nechtěl tepláky o mikině nemůže být ani řeč, to se vztekal tak, když jsem mu jí chtěla nasadit až bouchal hlavou o zem. Takže jsem se vslíkla a řekla "nejdeme nikam" a tak jsme doma. Venku konečně přijatelné počasí a my tvrdneme doma :00: :00: hrát si nechce, stavět kostky nechce, nechce dělat nic, jen se vzteká a bulí. Oooo můůůůj bóže.

In reply to by A-nicka

Me dite uz nekolikaty den,ne-li tyden stavkuje s prebalovanim...nepolezi, kope nohama, kdyz stoji,tak rovnou zdrha....a porad neni dost teplo,aby pripadne behal nahatej......ale na nocnik ho nedostanu a nedostanu.....no a po antibiotikach ma agresivni kakani a uplne rudou prdelku :00:

To je slunicko usmevavy :€s€: ale jak ctu, tak je to teda pekna vztekavka.....prvni puberta je asi tady.
Me mates neskutecne vytaci tim, ze vsim haze-mobilama, ovladacema....hrackama....a hlavne i jidlem.....a to me taaaaaak vytaci,ze na pocitani do dvaceti nemam silu a vytacim se neskutecne.....asi holt nemam vubec schopnost se sebeovladnout 8)

26.03.2013

Ahoj holčinky, tak se po dlouhé době taky opět hlásíme.

Máťa a jeho 17 měsíců :-)
Máťa a jeho 17 měsíců :-)
Máťa a jeho 17 měsíců :-)

Ahojky. :a:
Jo jo už máme doma pořádný chlapáky.Máťa je taky pěknej montér,viď.Já ho mám doma taky.Teď se naučil rozebírat lišty podél chodby! :00:
Zubů máme 10 a teď se mu tlačí dolní stoličky?Teploty zatím nemáme,ale skoro pořád je pokanděnej. :€{€:
Holky co nočník?Mates teda už svolil,že si na něj chvilku sedne,ale neudělá nic! :n:
Mějte se krásně. :a:

24.02.2013

Ahoj holčinky, jelikož vím, že Máťů je v našem klubíku hafo, tak bych chtěla popřát i s našim Matym vše nejlepší k svátku všem Matýskům, Máťům, Matějům a Matyáškům, dejte zlatíčkám hubinku.

Máťové mají svátek :-D

Jé děkujeme.I mi sice opožděně,ale přece přejeme všem Matějům,Matesům atd...vše nej nej nej. :h:
Náš dostal plenky,protože je bude stopro nosit ještě do školy.Nočník mu stačí vidět,ani nemusí na něm sedět a má amok!!!! }:)

Taky se přidáváme ke gratulaci a přejeme všem Matýskům a Matyáškům všechno nejlepší :s:

02.02.2013

Ahoj holčinky, tak i od nás posíláme pozdrav :a: a pár novinek od nás. Máťa už je pěkný mazák, všude běhá, leze na sedačku, takže musím mít oči na šťopkách a už pomalu nic fakt neudělám :00: .

Máťovi bylo také 15 měsíců :-D

Ahojky, Máťa má opravdu hodně vlásků, krásný chlapeček :s: , kam se hrabem...A oni holt asi mají teťkom takové vzdorovitější období....Taky s tím vztekáním trochu bojujem, ale my se teda urážíme a nechem pak už nic do ruky a všechno házíme..
Vyrosltli a hodně rychle....ale jak řikáš, je s nima větší sranda teď....Tak se opatrujte holky, my máme doma pořád lazaret a je to na palici :00:

Ahojky. :a: Teda Máťa je vlasáč! :one: Jaký má nádherný kudrlinky u uší. :h: :one: :h:
Máš pravdu hrozně nám ty děti vyrostly. ;)
Dnes náš Mates před koupáním chodil kolem stolu a dělal dřepy. }:) Hrozně jsem se mu s holkama smála. :s: jeden krok,dřep dva kroky,dřep a bavilo ho to opravdu dlouho. :///:

Ahoooj, máme to podobně...mates z gauče už i spadl...po hlavě na hranu stolu...to bylo :r: ale dobrý, nic se nestalo....
Jsou už nějací velicí, to teda jo....žádný miminka...ale regulérní děcka...a ke všemu vztekací ;)

30.11.2012

Ahoj berunky, tak se po nějaké době opět hlásíme. Máťa už běhá o sto šest, hlavně si chce pořád hrát na honěnou a vždycky někde upadne a pak bulí. Od včerejška máme opět rýmu, ach to hnusné počasí.

Holky tak hlásím, že se nám klubou tři zuby najednou, proto ty vysoké horečky. Dneska jsme byli u paní doktorky a to akorát potvrdila. Snad se ti zmetci brzy vyklubou.

In reply to by Evik

Evičko naprosto souhlasím, lezou mu oba špičáky a jedna trojka dole :-( :§) včera jsem normálně večer bulila, když jsem mu zas naměřila 39 horečku, ale dneska už je to o moc lepší, dokonce už i trošku jedl.

In reply to by Jablotro

To máš pravdu a taky jim to rychle skáče. Naštěstí mu zabírají čípečky Nurofen, tak jsem ráda. Nedám na ně dopustit. Ale takovou vysokou teplotu jako Jinďulka jsme tedy neměli, pamatuji, když měl tu 6 nemoc, že měl taky lehce přes 39, a to mi taky bylo ouvej.

06.11.2012

Jinak kdyby měl někdo zájem, mile ráda uháčkuji :-)

Pro Katynka 1984 - čepičky!!
Pro Katynka 1984 - čepičky!!

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky