Nastřihlá hráz při porodu a stále moc bolí.

12.05.2014

Ahoj holky mám 2 měsícu po porodu a při porodu mě mudr nastřihl. Po šestinedělí jsem byla na ko a všechno v pořádku z venku krásně zahojené prý by mě mohla spousta žen závidět. nojo ale uvnitř mě to pořád moc bolí :-( hlavně při sexu to se nedá jaká je to bolest.Už jsme to zkoušeli několikrát ale dostane se manžel jen na kraj a do zadu už ne vylítla bych z kuže jak moc to opravdu bolí.:-( když jsem byla po šestineděli na ko mudr koukal a říkal že to uvnitř mám takové nehezké vazovité a že at to zkusíme rozjezdit a kdyby to nepřešlo at příjdu a že by mě to musel opravit že to opravdu bolet nemá.Jenže mě to bolí moc při sexu strašně moc a i samotné mě to tam pořád uvnitř štípe a i řeže.Určitě se mě to špatně zahojilo nebo jestli mě to mudr vevnitř špatně zašil nevím ale tak strašně mě to štve.Mám po sexu a jak ráda bych si už dala říct a nejde to :-( příští čt jdu na ko tak su zvědavá co mě mudr řekne.Holky nemáte stím některá zkušenost?? pokud ano a zpravovali vám to jak to probíhá? musím ležet v nemocnici? mám dvě děti. děkuji :a:

tak dva měsíce po porodu jsem já na sex ani nepomyslela!!! tak moc mně to uvnitř bolelo!!! Normální sexuální živo jsme začali vést až po půl roce, kdy to jakž takž šlo!!!! Kupte si lubrikant. Já osobně bych se po této bolavé zkušenosti, nikdy podruhé rozvrtat nenechala.

In reply to by Kaatkaa2233

čauky ale když to opraví přestane bolet..nebudu to tady vypisovat jak se to dělá ale mě to bolí ikdyž sedím,cítim jak mě to tahne. není to pořad ono.při sexu to strašně bolí a lubrikant máme a nepomáhá je k ničemu.namaže to ale bolesti neuleví.i manžel říkal že tam něco cítí asi su víc zašitá nebo se to uvnitř prostě blbě zahojilo ptž od toho co mě pustili z porodnice domu a přestali byt očistky mam hlenový výtok neustále který nesvědí ani nepálí a myslím si že je to z toho..Příští čt jdu na gyndu tak jsem zvědavá-hrozně mě to štve!!

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

ahoj no chápu a asi to mám stejné :-( psala jsem Katce výš tak si to přečti...diky pa

jaj, tak to je na prd :? já jsem se po prvním porodu zhojila dobře a teď po druhým jsem ani nebyla nastřihlá, tak bohužel neporadím :( ale připomněla jsi mi, že bych měla zajít na gyndu - malá bude mít 3 měsíce a ještě jsem tam nebyla :///: :00:

In reply to by Peťule..

jo je to naprd :-( budu muset jít na opravu a vubec nevím jak to udělat. 2 děti doma ach jo..proč zrovna já?? :( Noo tak to utíkej a dostaneš nadaný ;)

Ahoj,tak to je nemile. Zkus jestli bynepomohl lubrigacni gel. Ake pokud to mas spatne zahojwne tak to spis vyresi plastyka cipku. V nemocnici si asi par dni polezis

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce

Ovulační kalkulačka