Ko 39tt a rodit se nebude a nebude

28.04.2011

Ahoj květinky, dneska jsem byla ráno na další poradně dnes už 38+1 a monitoru, no klasika, mimčo opět nespolupracovala, takže sesetřička pořád lítala a hledali jsme srdíčko, no co už ;) Pak se šlo za doktorem, no nad monitorem jen pokyvoval hlavou, jak se tam to dítě neuvěřitelně mlelo :€): ale prý dobrý :one: a říká no dneska už jste 38+1, takže v termínu, můžeme rodit, tak se na to koukneme jak to vypadá :€s€: tak se kouká a kouká a říká, no tady to teda k porodu zatím vůbec není, hrdlo je absolutně nezralé takže tak nějak, prý do termínu určitě vydržíme, možná dýl :r: :r: Já se ale sotva vleču, všechno mě bolí a to naprosto všechno, chodím jak stařena, některý dni sotva dýchám, no prostě si ten třetí trimestr opravdu užívám se vším všudy a ten náš malej rarášek se rozhodne, že si tam ještě pěknou chvíli pobyde. No tak jsem říkala doktorovi alespoň o tom svědění, že se to od minule, co my vyšli testy OK zase trochu zhoršilo a tak mi povídal, že příští týden k němu naposled a pošle mě už do porodky, ať si mě tam ohlídají, tak jsem zvědavá, ale už se mi tam tedy moc nechce, vzhledem k tomu, jak to u mě dole vypadá naprosto nepřipravené, tak bych byla opravdu nerada, za vyvolávanej porod na 3 dni :00: Takže si to nejspíš tak i tak užiju prostě až úplně do konce, já už nemám chuť dělat vůbec nic a jenom ležet, ještě že tu mám tu Vikušku, jinak bych se opravdu jen válela, takto mě to trochu nutí k pohybu, i když musím se přiznat a procházky teda už fakt nedávám, nejvejš na písek, tam si gecnu na zadek a zpátky domů :€): Jinak pupan mi dorost do obřích rozměrů, kůže popraskala jako blázen a jak je napnutá, tak v podstatě je celej pupek na dotyk skoro necitlivej, takže taky super :metal: Jo a nahoře máme přesně 16 kilíček, snad to potom půjde dolů jako u Vikušky ;)

Jani,tak ti přeju ať brzo nastane velká změna. Věřím, že teď už to je děs běs se někam pajdat, také si připadám jak když vyjde stádo slonů :///:

No jo Jani, fakt...hele ale třeba budeš sama překvapená, vždyť je to druhý mimi, třeba se nebude nic nějak dlouho připravovat a najednou to půjde raz dva a bude po všem. Neztrácej naději...nějak to zvládneme...vždyť už jen 2 týdny!!! Vydrž.. :kiss:

Jani vydrrrrž! Musí to být šílený, já už jsem za ty dva týdny zase skoro zapomněla, jak to bylo šílené, ten konec :00: taky jsem si říkala, že nebýt Julinky, určitě bych celý den jen proležela v posteli :!k: A 16 kg je tak akorát, to bude se dvěma dětma rychle dole :dance:

Jani, pevně věřím, že zrovna Ty budeš ten případ, kdy Dr. řekne, že se rodit nebude a Tvoje tělo si řekne o opak :one: Hlavně že je vše jinak v pořádku :kiss:

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

Ahojky, tak to je super, že ti to takto vyšlo, no třeba to tak bude i u mě, i když si myslím, že ne, že mimísek bude pěkné klíštátko ;) A děkuji

Nesmutni, třeba se to ještě změní a rozjede se ti to dřív.. hlavně se drž a příští týden to může být v poradně úplně jinak ;)

Jéé, Jajdi ... co se dá dělat? Nic. Takže musíš čekat :|€|: ale dočkáš se iiii určitě to pak přijde ráz naráz :///: musíš zkoušet vyhaněčský metody, i když já jim moc nevěřím, prostě když se mimču nechce, tak se nechce iii
jinak - teď začneš chodit na ty prohlídky do Bohunic nebo jak??

In reply to by Jajda007

to já ještě vůbec nevím ... nejradši bych tam nechodila vůbec, podle mě mi má mudr na výběr jestli chci chodit až do konce k ní nebo jestli chci do porodnice....no, zůstala bych u ní, ale zase do těch bohunic chci kvůli tomu, aby tam měli už o mně tu anamnézu a nějaký info, když tam pak chci rodit .... :00: na kontrolu jdu v úterý, třeba se něco dozvím, ale asi ještě brzo ... no, a taky mě odrazuje, že v bohunicích se beztak čeká x hodin :00:

In reply to by Makyy

Jo je to tam na dlouho, já taky byla ráda, že má můj doktor ten monitor a nemusím tam už od toho 36tt, taky předává tuším až před porodem, ale jistě to nevím ;) Tak se v úterý zeptej, ale pokud má ten monitor, tak tě tam nepožene ;)

Jajdo Jajdo!! Co nám to děláš?! :s:
Výsledky z poradny mě za tebe mrzí! :-( Minimálně jsem si myslela, že bude řešit ty játra, ale takhle se to vlastně ještě o téměř dva týdny oddálilo, ne? A CS v průkajdě máš? A nesmutni! Verča včera taky smutnila a dneska nejspíš rodí :ww:

In reply to by Rokl

No trochu mě to mrzelo, ale co se dá dělat, a s těma játrama si teď přeju, aby to příští týden v porodce snad ani neřešili, protože pokud je čípek nezralej a ty játra se zhoršili, tak by vyvolávanej porod mohl být fakt na dlouho a to asi radši nechci }:) Při Vikušce jsem byla touto dobou už hezky nachystaná, takže to šlo jako po másle, ale takto :€}€:

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka