Kvetinka 2011

Milý Lojzíčku,

ani se mi tomu nechce věřit, že ti uz bylo 10 měsíců...ten čas tak strašně letí a já se prostě za posední skoro 3 měsíce nedostala k tomu, abych ti napsala do deníčku. Ver mi ale, že to opravdu nestíhám, ale o to intenzivněji s tebou prozívam všechny dulezite okamziky v tvem zivote.

Naše velká holčičko!

Je to k nevíře....když jsem kdysi dávno četla o tříletých dětech, přišly mi jak velké děti, samostatné jednotky, zadna mimina... A teď už jsou tři i tobě...Na jednu stranu jsi uz fakt velka holka, na druhou stranu stále moje male, tak zranitelne stvorenicko.

:h: Vše nej ke třetím narozeninám :girl: Já si občas taky vzpomenu když se narodila Vikča a já koukala do časopisu Betynka tuším a bylo tam vyfocené roční a tříleté dítko vedle sebe tak jsem si říkala, ty jo, až bude takhle velká :///: uteče to jako voda a teď bych tu občas snad radš měla zase to miminko :s: které neodmlouvalo :s: ale asi je to těma holčičkama, mě příjde, že jsou vůbec jaksi "náročnější" :s: :a:

Milá Pepinko,

dnes byl velký den - byly jme u zápisu do školy! Jsi prostě už TAK velká..... Vlastně ani nevím, jestli chci, abys tam chodila...25 detí na 2 učitelky :00: , ale prostě jsme to zkusily.

Kdyby mi neblbla klávesnice, napisu toho vic :///:

Milý Lojzíčku,

zítra to bude 5 měsíců, co jsi se narodil! A tak se musím smát, když si vzpomenu, jak jsem minulý týden řekla do telefonu paní účetní z práce, že jsem ještě nepřemýšlela o tom, jak dlouho s tebou budu doma, protože jsem teprve teď nastoupila na mateřskou :s: Ono prd, já už jí budu končit :bulva:

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka