Kdy ho můžu posadit..

27.04.2010

Ahoj, měla bych dotaz.

Kdy můžu syna (6.měsíců) posadit do kočárku? :€\€: Musím počkat až do doby kdy začne sedět sám? mám ho pořád na ležato. A co s jídelní židličkou? Od 4. měsíce dávám příkrmy a krmím v autosedačce - má to lepší na zádíčka ve 4. měsících byl ještě hodně malý na jídelní židličku..

Děkuji všem za rady 8)

Kliknutím vložíte smajlíky:

Ahoj tak v 6mě. je ještě brzy ale náš malej si taky sám nesedne bude mu (10měs) a přesto ho posazuju i v kočáře i v židličce a to po pordadě s naší doktorkou řekla že už je velký a pevný a sedět může to měl 9měs. .Ted mě holky asi sežerou protože většina čeká až si sedne prcek sám.

In reply to by Petra 82

a když ho posadíš tak se v sedu udrží sám a nebo ho musíš podpírat? pokud se udrží sám tak občasné sezení neni nic špatného, ale určitě bych ho neposazovala často. Jak může doktorka říct že je pevný? kdyby byl pevný, tak si přeci sedne sám. No každej lékař má na toto jinej názor...

In reply to by JaMiOn

Jo sedí sám nemusím ho držet ani podpírat on se v sedu pohybuje i po celém obyváku leze jeko by po jednom kolínku ,když ho to nebaví tak si lehne na bříško přes pozici na čtyřech a potom i na záda.Jak může říct že je pevný a může sedět , no normálně dala ho sedět a koukla a řekla že sedět může sedí úplně rovně nepotřebuje žádnou oporu.

In reply to by Petra 82

Ahoj tak Já to dělám stejně jako Petra. Posadím jí i na zem,na gauč i do židličky a vydrží. Dr.taky řikala,že když se i přitáhne ručičkama do sedu a sama bez opory sedí,tak jí můžu nechat. :a:

ahoj, dokud se sám neposadí tak ho musíš mít v kočárku narovno. To samé s jídelní židličkou.

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka