Neustávající horečky

03.01.2013

Ahoj maminky, potřebuji poradit.
Od 26.12. má starší syn (2 roky) šílený kašel, 30.12. jsme skončili na pohotovosti a diagnóza laryngitida. Dostali jsme čípky a dithiaden. Kašel se zlepšil, ale na silvestra k tomu přibyli teploty +- 38. Ten den dostal teploty i mladší syn (3 měsíce). 2.1. jsme šli k dr. Díky neustávajícím teplotám dostali oba kluci antibiotika. Starší na 4 dny po 24 hodinách a mladší na 9 dní po 8 hodinách + také čípky, páč laryngitidu má také. Včera v poledne jsme začali. Tudíž starší syn má po druhé dávce a mladší po čtvrté. Už jsem zoufalá a už se strachuju hlavně u toho malého. Oba nechtějí jíst, malý si vezme prso jen na žízeň a nepije déle jak minutu. Nepamatuju si jak rychle by měli antibiotika zabrat??...

Kliknutím vložíte smajlíky:

Mladší měl horečky nad 40 přes vánoce... po srážení léky i vlažnou sprchou 39-víc srazit to nešlo- 6 dnů, antibiotika zabrala třetí den. Starší přesně týden po mladším, naprosto stejný půběh i zabrání atb. Byla to fuška, to jo, hlavně v noci, dýchaly jak psíci, starší to prozvracela - ona vždycky všecko prozvrací. Mladší měl anginu, starší zprvu laryngitidu, pozděj zánět nosohltanu.

Zkus heřmánkový čaj, je protizánětlivý a snižuje horečky. Ne nějaký pytlíkový, ale si kup alespoň sypaný. Tím nic nepokazíš... Na antibiotika se nasazují probiotika kvůli obnově střevní mikroflóry.

my jsme na tom byli pres svatky podobne, oba kluci nemocni (3roky, druhy syn 4mesice) a meli zanet prudusek, jinak nam mudr rikala, ze ant zabiraji po 48hod, ale u toho maleho nam zabrala az tak 4/5 den :-) tak at jste brzo zdravi :-)

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce

Ovulační kalkulačka