problém s kojením. pomoc

30.08.2012

Ahoj holky, potřebuju fakt poradit. Našemu malýmu je 5m. Nevim, jak se to stalo, ale při kojení vyžaduje pouze polohu v leže a já musim ležet na boku. Když chci kojit v sedě, tak řve jak blázen, propíná se a nechce se dát nakojit. Nevím, jestli zpohodlněl, ale když jsme někde na cestách, tak je to fakt problém. A v nákupnim centru si těžko lehnu na lavičku. Nebo kdekoliv jinde, když né doma. Prosim, poraďte mi. uvítám každej nápad. díky moc. p.

Kliknutím vložíte smajlíky:

ahoj, tak já v leže kojila děti jen mimořádně. Většinou když jsem se třeba necítila moc dobře a potřebovala jsem si lehnout. Občas mám nízkej tlak a tak je pro mne poloha v leže nejlepší :-).
Když sedíš, tak mimčo také leží. Také leží na boku takže by mu tato poloha tak moc vadit neměla.
Je jasný že když jste venku tak je kojení v leže málo kdy možné. Nemůže v tom být třeba něco jiného?
Pokud jsi často v leže kojila, tak si děti zvyknou. Poloha v leže asi pro děti bude příjemnější než být na ruce. Nezbývá než změnit techniku a nyní kojit jen v sedě aby si malý opět navyknul.

In reply to by JaMiOn

no právě. kojila jsem často v leže, protože jsem při kojení usínala a padala mi hlava. a tak jsem si při kojení vždycky klimbla. pomohlo to. hihi. No a malej si na to kojení v leže tak zvykl, že prostě v sedě už nechce. Dneska jsem ho nechala vycukat, strašně plakal, až jsem skoro i já měla slzy, tak jsem povolila, lehla si, on začal okamžitě pít, a tak po půl minutě jsem si sedla a dokojila ho v sedě.Moc se mu to nelíbilo, ale najedl se. Ale nevím, jaký bude další kojení. Už v leže kojit nebudu.Teda zkusím to.

já bych řekla, že to přejde.. když jsem doma, kojím taky v leže, malá si kope nožkama, plácá rukama a sosá.. jakmile ji chci nakojit vsedě, tak vříská... stačí ji stříknout mlíčko do pusiny a hned jak polkne, tak se přisaje.. někdy se vzteká chviličku, jindy trochu déle, ale vždycky to zabere :a:

In reply to by Peťule..

řeknu ti to takhle. Malej už pět hodin nejdl. Jsem si řekla, že když nechce v sedě, takmá smůlu. Chci to nějak prolomit. Ve 12 hodin jde spát, tak jsem zvědavá, jestli se zlomim já a lehnu si. Ach jo, je mi ho líto. A to stříknutí mlíčka do pusinky jsem už taky zkoušela. Prostě se vzpouzí a nechce.

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko

Ovulační kalkulačka