Deníček uživatelky Nadsena cekatelka | Moje těhotenství.cz

Deníček uživatelky Nadsena cekatelka

Obrázek uživatele Nadsena cekatelka

Co to muze byt?

Holky nemáte s tim někdo zkušenost? Má to syn 13mesiců, objevilo se to pred týdnem cca možná dřív a má to jen na kolenou.

Obrázek uživatele Nadsena cekatelka

První rok

Ahoj maminy, tak o víkednu jsme oslavili s Matějem první rok. Dort moc chutnal, dárky moc nezajímaly, klasika. Jídlo je u nás na prvním místě a pak až jde to ostatní :s: :s: :s: . Na vážení jdeme až 7.7. a jsem zvědavá, jelikož v 10ti měsících měl 10,5kg.

Obrázek uživatele Nadsena cekatelka

10měsíců

Ahoj červňátka, tak se po dlouhé době ozýváme. Matějda je kluk jak buk, má 78cm a 10650g. Zlobí co to jde, učí se stát bez držení, takže občasným modřinám a boulím se nevyhneme. V únoru malý trochu marodil se zánětem v obou uších a při té příležitosti mu zjistila doktorka nízký hemoglobin, tak musí jist železo v kapkách, jinak je to ale zdravý kluk.

Obrázek uživatele Nadsena cekatelka

Kaše a cukr????

Holky jaké kaše na noc dáváte svým kojencům? Četla jsem, že do roka by se neměl dětem podávat cukr a stalo se mi to, že manžel chtěl malému dopřát a koupil mu bananovou kaši no a v té byl cukr. Přitom ta kaše je od ukončeného 4.měsíce. Tak by mě zajímalo, jestli to nějak řešíte a kupujete jen obyčejný kaše bez příchutí a nebo to neřešíte?

Obrázek uživatele Nadsena cekatelka

:)

Ahoj holky, je to pro mě neuvěřitelné, ale za 4hoďky to bude půl roku, co jsem prvně mohla s mojí láskou pohledět do očí naši společně lásce. Přiznám se, že jsem děti nikdy nechtěla a jsem ráda, že se život lidé i názory mění. Matěj je zlato, který mi sice dává občas pěkně zabrat, ale neměnila bych. Jinak je to šikovný kluk, přetáčí se ze zad na bříško a občas i opačně.

Obrázek uživatele Nadsena cekatelka

Jadérka??????????????,

Ahoj holky, chci se zeptat, máte některá doma mimčo, co ještě v půli roce nemá jadérka u kyčlí? A nebo mamči co jste to s miminky tak měli, bylo pak vše v poho a jadérka dorostly? A dá se jim nějak pomoci, aby se tam udělali?
Náš malý má postavení Ia už od narození, takže pohoda, ale jadérka nikde Koulení očima Koulení očima Koulení očima Koulení očima Koulení očima , tak zjišťuji informace, než začnu plašit :s: :s: :s: :s:

Obrázek uživatele Nadsena cekatelka

Pět mešíců

Ahoj Červňátka, tak zítra již oslavíme 5.měsíc od narození. Máťa je kluk jak buk, váží 8150g a jelikož už mu mlíko od mamky nestačí a v noci jí nenechal ani dvě hodinky v kuse zdřímnout ,dáváme týden na dobrou noc kašičku. Musím říci, že jsem se bála, jak bude reagovat, ale zbytečně, je to zkrátka jedlík, takže kaše mu moc chutná :///: .

Obrázek uživatele Nadsena cekatelka

Příkrmy, Kaše, POMOC

Ženy prosím o pomoc, nebo spíše názor. Jsem ve všech věcech životních celkem hnidopich a pořád někde něco čtu a zjišťuji, abych dělala věci správně. Ale už tady jsem na vážkách, zdali slovo správně je vůbec správné. Dnes jsem byla se svým malým u dr.na očkování. Vypověděla jsem jí svůj problém s tím že večer před spaním si místo mého prsa malý cucá neusále ruku.

Obrázek uživatele Nadsena cekatelka

kontrolní OGTT!!!!

Holky tak právě absolvuji kontrolní OGTT a je to masakr. V těhu se to ještě vypít dalo, ale teď, no fuj:):). Tak mi držte palečky, ať jsem ok. Hezký den, papa

Tak poslušně hlásím, že kontrolní OGTT proběhlo v pořádku, cukr je v normě, ale cholesterol je zvýšený, takže se z těch dietek nevyhrabu :s: :s: :s: :s: .

Obrázek uživatele Nadsena cekatelka

Malá fontanela

Holky prosím moc o radu, zkušenost, uklidnění. V úterý jsme byly v poradně na 3měsíční kontrole a doktorka řekla že má malý malou fontanelu. Ptala jsem se co to znamená a jen něco zamumlala, tak jsem na to pak koukala doma na netu a trochu jsem znejistěla, od té doby na to pořád myslím a nemůžu to vyhnat z hlavy.

Stránky

Přihlásit se k odběru RSS - Deníček uživatelky Nadsena cekatelka