Anca7

30.06.2013

Milé zasnoubené slečny, ráda bych se v rychlosti podělila o zážitek s cukrárnou na Praze 1 U Knoflíčků.

Milou pani bych poslala do :zadek: i s dortama a nahlasila je na COI. Sice jsi ty dorty chtela a potrebovala ale u nas v zapadakove se teda daji koupit dorty i bez objednani skoro v kazde cukranrne :-) sice nejsou specialne pro hosty ale velikosti by odpovidaly a cena do 150,- / kus ;-)

Sakra tohle je fakt k nastvani! Ja delam jedne budouci oani na patek dvoupatrovy dort, potahovany se spoustou kytek a parizskym kremem uvnitr a vyjde ji na 1400kc... to by jste z nej mela levnou vysluzku pro celou rodinu i kamarady :-D

Ty vado, tolik penez- uz 350 je moc....za jeden dortik? A za tu vyssi cenu bych ji to snad flakla mezi oci a at si tu sezere....vic nez je v objednavce bych nezaplatila...co je psane,to je dane....asi by to chtelo poslat na ne kontrolu, nebo treba televizi:-)

In reply to by 3M

Jojo, za jeden dortík a paní úžasná v cukrárně se mi snažila namluvit, že mi prodavačka napsala cenu jen za samotný dort bez práce, bez marcipánu a bez kytiček, tak to jsem se ji totálně vysmála, že tohle snad ani nemůže myslet vážně, že zákazníkovi nepíšou prodavačky konečnou cenu. No prostě tam NEDOPORUČUJU nikomu chodit.

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce

Ovulační kalkulačka