vaclavahantova

Ahojky,tak naší Nikolce je dnes 8 měsíců.Umí se přetáčet,plazí se,péruje na kolínkách a umí si sednout.Teď čekáme kdy začne lezt,už se na to hrozně těšim.Jinak dělá paci paci,má dva zoubky.Začala zlobit s jídlem,všeho sní trošku a už nechce.Má 9 kg a to v půl roce měla 9,2.Ještě že máme zásoby :s: Mějte se krásně :a:

to je smíšek :-D pěkně roste,ikdyž teď moc nepibírá.To přejde.Tak jen tak dál holky.A náhodou jste šikovnější než my! :€s€:

Téda, krásná princezna ❤️, hrozně to letí. A s tím jídlem to je něco....jsou to ale raubíři......máme to podobné....jen ta váha pořád stoupá protože se nechce vzdát prsa

Ahoj holky,tak Nikolce už je 6 měsíců,umí se přetáčet na bříško,ale zpátky zatím ne.Točí se na bříšku dokola,plazí se dozadu a snaží se podsouvat kolínka.Jinak zoubek zatím nemá,ale to nám nevadí.V noci stále špatně spí a ještě dvakrát vyžaduje Um,dokud ho nedostane tak prostě neusne.To je od nás asi vše :a:

Ahojky...Koukám,že jste na tom podobně jak my.Nebo spíš stejně,co se týče dovedností.ale nejsme teda na UM,ale stále kojím :-) a v noci se taky budí mnimálně 2x :-)
jinak koukám,že tu semka nikdo moc nechodí.... :k:

Je to neuvěřitelný,ale Nikolce už včera bylo 5 měsíců,připadá mi jako bych rodila před měsícem :s: Nikča má kolem osmi kg,nevím přesně,k mudr jdeme ve čtvrtek.Umí se přetáčet na bříško,zkouší se plazit,ale padá u toho na pusinu,úžasně se řehtá.Už jsme začli s příkrmy,ale moc jí teda nechutná.Jediný co nás trápí je spánek.přes den jen půlhodinovky a v noci jsem u ní furt,pořád se budí a´t je zavin

Ahojky holky,tak jsme dnes byli s Nikolkou na 3měsíční poradně,Niki váží 6650g a měří 63cm,dostala dvě včeličky,pěkně si u toho zařvala.Jinak byla pochválená jak vzorově pase koníky,šikulka naše.To je od nás asi vše,mějte se krásně :a:

Ahoj, to ale Nikča pěkně roste, tak jen tak dál :€s€: . A přeji ať nemáte reakci na včeličky, Matěj byl minule v poho, snad bude i dnes :). A co nějaké foto princezny, pro ty naše červnový chlapíky:)

Tak Nikolce už je dnes 1 měsíc.Bohužel jsme plně na Um,ale to se nedá nic dělat.Niki je zlatíčko,v noci se budí dvakrát na papání a hned zase usne sama v postýlce.Snaží se zvedat hlavičku,ale na to má

No ta je kouzelná:) a jak se snaží zvedat tu hlavu, to je krásný:). Hrozně to utíká viď? Nám bude dnes v noci 5týdnů a už začínám vyřazovat oblečení které nám není a to jsme něco z toho ani neměli na sobě :). A zeptám se tě, jak malou dáváš spát? Přilrýváš ji? Nebo jen zavinku? Nebo jen tak?

Holky,jaký je rozdíl mezi klasickým sunarem a sunarem Nutradefens?Děkuji.

klasickej sunar mi přijde přislazenej, nutradefence ne.
synkovi jsem dávala obyč. sunar, protože jiný mlíka pít nechtěl a chutnalo mu jen toto (na UM přecházel v období když už baštil normálně příkrmy a musela jsem na víkend odjet pryč a musela jsem ho rychle naučit na UM). upřímně, když jsem měla v noci žravou, chodila jsem sunar ujídat po lžičkách - chutnal jak sušený mlíko... a ND po lžičkách ani omylem :s:
Dcerka byla od 4m na UM, nejprve jsem jí kupovala nutrilon, v půl roce dostala nutrilon2 a začala mít zácpy, tak jsem hledala jiný UM a zkusili jsme ND a byla na něm do dvou let

Ahoj, dávala jsem holkám Sunar ND. Po normálním Sunaru měly zácpu. Když jsem se o tom bavila s dětským, tak ND je prý nejvíce podobný mateřskému mléku.

:h: :h: :h:

Gratulace....pořád sem sem koukala kdy už a ono až teď:-) tak hodně zdraví a štěstí! A jaké měla Nikolka míry?

Tak jsem se taky odhodlala popsat vám svůj porod.Termín jsem měla 19.6.,ale Nikolce se na svět nějak nechtělo,tak jsem 25.6.nastupovala na vyvolání.V 8:30 mi zavedli tabletku s tím že se to vůbec nemu

Moc gratuluju k Nikolce, je krásná.. ani si nedovedu představit jak to muselo bolet, když jsi ho měla vyvolávaný, já měla taky rychlí, ale spontální, a bolelo to jako čert }:) .. Ale tak konečně jsme se dočkali a máme ty naše srdíčka u sebe :h:

a ten druhý byl docela hustý,ale taky rychlý.Ten pocit štěstí a úlevy se nedá popsat.A už to bude pomalu rok :r: .Strašně to letí.Takže moc gratuluji,ať vám dělá jen radost. :k:

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka