Deníček uživatele kacik1
Ahoj holky, jak jste na tom s těhotenskými kily? Já už musela upravit jídelníček, protože samy (jen kojením) dolů opravdu nešly..
Ahoj holky. Tak jsme byli na 2M kontrole a vážíme 6,05kg a měříme 62cm :) Ale k tomu dotazu. Příště budeme očkovat - prý obojí najednou - i pneumokoka i hexu.
Ahoj holky. Tak posílám fotky našeho zlatíčka, který se narodilo 23.3.2010. Je to takovej malej obřík, ale jsme z něho uplně hotový!
Ahoj holky, tak se taky hlásím se svým už posledním příspěvkem a fotkou 2v1.
Tak holky.. už se nám to tak krátí, že dávám poslední fotku břicha - už to opravdu není bříško.. :) Na první fotce jsem v 6tt a ta poslední je teď ze 39tt..
Ahoj holky. Tak jsme si s manžílkem vyhráli a konečně vyzdobili dětskej pokojík.
Ahoj maminky, termín porodu se blíží a chtěla bych se zeptat Vás, které jste rodily v Podolí, co je potřeba sebou? KOukala jsem na jejich webovky, ale 6-10 plínek na den?
Ahoj holky.. Tak jsem se vrátila z UZ a jsem z toho nějaká rozpoložená.. :) Náš mrňousek už te´d váží 2,30kg (31+5), a velikostně odpovídá o týden staršímu mimču..
Ahoj holky, tak i já přidám sovjí fotku z dnešního rána. :) Bříško hrozně vyskočilo přes vánoce, ale pořád mám nějakých 93cm, což je docela dobrý..












