balím do porodnice

28.05.2010

Ahoj holky,mám na Vás prosbu,balím do porodnice a potřebovala bych poradit od těch co mají už zkušenost.Seznam z mé porodnice jsem dostala,pro miminko je tu napsané:jednorázové pleny-1balení,5ks látkových plen,vlhčené ubrousky,bavlňené rukavičky a ponožky.Chci se zeptat,zda ty jednorázové plenky mají být číslo 1,potom zda nebudu potřebovat také dudlík a krém na opruzeniny(mám sudocrem)a ohledně věcí co dám malému až pojedem z porodnice,co mám vzít:bodýčko,dupačky,kabátek,čepičku...vůbec nevím a do vajíčka zda stačí ho dát v zavinovačce nebo nějakou deku,díky moc :a:

Komentáře jsou momentálně nedostupné. Děkujeme za pochopení.

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce

Ovulační kalkulačka