ACH TO KOJENÍ
Je možné, že pár dní po porodu, kdy ještě mateřské mléko není tak ustálené se náhle jeho tvorba sníží, i když pravidelně kojím??Doposud jsem měla mléka dost, dnes se mi zdá, že mi ubývá, nejde mi odstříkat, jedno prso jsem měla zatvrdlé....
Navrátí se mléko zpět?Může to být tím, že se vše ještě ustáluje??Děkuji za odpovědi :-)
Komentáře jsou momentálně nedostupné. Děkujeme za pochopení.
























