Váha - dotaz
Ahoj holky, jak jste na tom s těhotenskými kily? Já už musela upravit jídelníček, protože samy (jen kojením) dolů opravdu nešly.. :( Je teda pravda, že jsem já v těhotenství nabrala 22kg a teď (2,5m po porodu) mám 18 dole, ale ty 4 se mi nějak nechtějí hnout.. Už cvičíte? Nám říkali, že na břicho bychom měli začít cvičit až po 3 měsících, tak už se těším, až to bude..
Komentáře jsou momentálně nedostupné. Děkujeme za pochopení.





















