Co dělat s převráceným režimem? Už fakt nevím:(
ahoj holky, už sem vážně nešťastná - zhruba tak dva měsíce, možná už je to i více mám převrácený režim - dřív jak ve dvě v noci prostě neusnu, ted už se mi to protahuje až na třetí, čtvrtou hodinu,,...zkoušela jsem všechno možné - brzo vstávat, přes den se unavit, pít teplé mléko, medňku večer...už fakt nevím. Nejvíc se bojím toho, že to bude mít prcek po mě:( Dnes jsem 39+0.
Prosím poraďte!
Komentáře jsou momentálně nedostupné. Děkujeme za pochopení.






