Porodnice Praha Podolí - co sebou?
Ahoj maminky, termín porodu se blíží a chtěla bych se zeptat Vás, které jste rodily v Podolí, co je potřeba sebou? KOukala jsem na jejich webovky, ale 6-10 plínek na den? (myšleno jednorázovky, nebo látkovky??) + župan + 4 košile celkem + 5 ručníků?? To abych tam jela s kufrem a ne s malou taškou, jak požadují... Co ste si sebou braly vy? předem díky!
Komentáře jsou momentálně nedostupné. Děkujeme za pochopení.






