"vrzající" podprsenka

15.04.2011

Milé dámy, hezký večer, mám trošku netradiční problém- už třetí podprsenka mi prostě "vrže", při pohybu, při všem.. Nevíte, čím by to mohlo být? Jen dodávám- prádlo peru, a sama podstupuji každodenní hygienu.. Děkuji za odpovědi, už jsem fakt zoufalá, čím to může být nebo co to vůbec je.. :+^*:

Kliknutím vložíte smajlíky:

Ahoj, asi bych zkusila zrovna tu aviváž použít. Je mastná a tak se třeba promastí:) Tedy já osobně pozoruji na prádle, že pokud nedám aviváž (třeba utěrky), tak jsou takové jakoby ....no neumím to popsat. Ale všímám si toho, když je rovnám při žehlení.

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

tak vrzat můžou třeba klouby :s: ...........týjo, to už raději vrzající podprdu

a všechny stejná značka? stejný typ (s kosticema, vystužené, sportovní?), taky bych to odhadla na ty kostice, pak mě ještě napadají plastové kroužky na ramínkách

In reply to by pumina83

jojo, už jsem četla níž....hele a v čem pereš? nemáš jiný prášek/aviváž? pereš v ruce/pračce. v aviváži/bez.
no a nebo zavolej do novy, aspoň budou mít záhadu do nedělních TN :s:
jinak mám teď lormar a nevrže :s:

In reply to by Tesa

právě že nic novýho nemám, peru v tekutým persilu na 40 na jemný prádlo, a bez aviváže.. je to fakt zajímavý, manžel se mi směje, že mě nemusí vidět, ale že slyší, že už jdu.. :c:

No nejspíš je to blbá značka a chtělo by to koupit nějakou jinou... mě takhle vrzala kostice v jedné od ťamanů... byla to taková ta jako push-up a trochu víc vyztužená a nejspíš to bylo kombinací toho materiálu a kostice... špatnou hygienou to určitě není, to se neboj...

In reply to by pumina83

Tak já mám teď dvě od firmy Timo a jsem spokojená... ale byly s kosticí, ale nevyztužené... ale je to jedna z mých oblíbených značek, nemusím si je ani zkoušet a když vezmu tu svou velikost, tak vím, že mi sedí... a pak mám Dimm a ta je asi nejlepší.... a taky nevrže... a zkoušela jsi třeba zapnout víc nebo volněji, jestli to třeba není tím, jak se to napíná a pak tam něco vrže?

In reply to by Blue Jane

mám je taky s kosticí, a neškrtí, i ty zapínátka všechny jsem zkoušela a prostě nic, vržou jak vzteklý.. Asi půjdu opět nakupovat, protože tohle je fakt děs.. A budu chtít nevrzací podprsenku!! -už vidím ty pohledy prodavaček :///:

Ahoj,mě se to taky stává a opravdu si prádlo peru a sprchuju se dvakrát denně...To vůbec není tím :D To vržou ty kostice v podprsence...Taky nevím čím to je :D

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko

Ovulační kalkulačka