teploměr

19.10.2009

prosííím o radu...jaké máte zkušenosti s čelním teploměrem???? Koukala jsem teď na net a ušní moc nedoporučují... :+^*:

Ahoj. Měli jsme v práci ( pracuji jako zdravotní sestra ) na vyzkoušení čelní teploměr- nějaká novinka, a teplota se lišila leckdy až o 1 i 2 stupně! Zapisovaly jsme po každém měření TT čelním teploměrem a klasickým rtuťovým, takže porovnání bylo hned a vždy jsme na ty rozdíly koukaly nevěřícně.Takže nejlepší je asi fakt klasika. Míša

ahoj, ja jsem pro klasickou rychlobezku. Zmeri tepltku rychle a presne. Mam jeste zkusenosti s digitalnim, ale ten pernamentne meri nesmysl a kdyz tam dam uplne nove baterky tak tri stupne sem a nebo tam je mu uplne jedno. Pak jsem jeste pouzivala teplomer v dudliku, ale to mi maly plival metr daleko, jak mu to nechutnalo a to pritom dudlicek mel rad. Muj cipisek ma casto teploty a rychlobezka je nejlepsi :a:

Ahoj, my jsme si koupili od Tefalu čelní a ušní teploměr a znovu bych do toho už nešla, nejlepší je klasika. Málokdy s ním naměřím správnou teplotu.

Ahoj,u miminka mám vyskoušený klasický digitální telpměr.Při měření v konečníku je téměř hned výsledek a mimi to nestesuje.Při měření klsickým rtuťovým je potřeba delší doba a mimčo to špatně snáší.U digitálního teploměru pozor na baterku,musí být ok,jinak to měří nesmysly.
Monina

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka