Slabší pohyby

29.03.2015

Zdravím...jdu si pro názor.
Od včera mám pocit, že pohyby našeho prcka jsou slabší. I méně časté. Mám doma odposlech srdeční akce, takže vím, že srdíčko je OK, ale mimís se nemrská tak, jako doteď. Jen sem tam cítím, že se pohne, dloubne, ale není to ten tělocvik, co ještě předvčírem.
Když jsem byla asi před měsícem na pohotovosti, že jsem od rána pohyby necítila, Dr. jen kouknul na srdíčko a jela jsem zase domu. Tak nevím, zda mám plašit nebo ne. Srdíčko prostě tluče.
Jely by jste?

Kliknutím vložíte smajlíky:

Tak jsem se právě vrátila. Musím říct, že kdybych mohla, tak doktora nakopu do pr..le. Už jsem u něj byla jednou na "pohotovosti", kdy jsem necítila pohyby vůbec. Tehdy kouknul na srdíčko, řekl, že tluče a frčela jsem domu.
Tentokrát: aniž by pozdravil, o představení se ani nemluvím se zeptal, proč jsem tam. Takže jsem mu řekla, že pohyby miminka jsou mnohem méně časté a méně intenzivní než dosud. Že mám doma odposlech ozev, takže vím, že srdíčko tluče, ale zdá se mi, že trochu pomaleji. Na to mi odpověděl, že pokud vím, že srdíčko tluče, co chci tedy od něj...Na to jsem mu řekla, že pokud ho obtěžuji, že mi nebude dělat nejmenší problém se otočit a jít jinam. Tak trochu otočil, že mi teda udělá UZ...óóó, jaká laskavost od něj.
Na UZ zhodnotil, že srdíčko skutečně bije - 120´ na to mu říkám, že dodneška tlouklo vždy nad 140´ Na to řekl, že je stále v "normě". K tomu dodal, že se opravdu nehýbe, ale, že se nemusí hýbat pořád. Když jsem mu řekla, že doteď se hýbalo pravidelně v intervalu 2-3 hodin a že jsme dosud měli problém udělat jakékoliv měření pro nadměrnou aktivitu miminka, tak jen řekl: no, tak teď by to šlo. Změřil hlavičku a stehenní kost a řekl, že kdyby trpělo hypoxií, tak neroste, ale že měření odpovídá. Na námitku, že kdyby trpělo hypoxií od včera, tak se to na růstu těžko stihne projevit, nereagoval vůbec.
Dodal: dáte nám 90.- a můžete jet. Kdyby něco, přijeďte.
Takže se jen budu modlit, aby tento doktor nesloužil až začnu rodit!!!!! :00:

In reply to by Zdenda3

Stěžovala bych si, kdyby nehrozilo, že bude sloužit až budu rodit...
A samozřejmě, kdyby se zase něco dělo, tak nejprve zavolám zda neslouží a případně bych jela jinam.
Doufám ale, že se mimís poučil a bude vzorně kopat :)

In reply to by Mirunka31

No, ono tady v tom kraji jinak není moc kde...V jedné porodnici mi málem nechali umřít kamarádku, v druhé porodnici jiné známé naprosto bezdůvodně naplánovali císaře a pak ji NUTILI kojit, když měla po operaci prsou přerušený mlékovody a mlíko prostě neteklo, nechali mimčo 2 dny bez jídla (vím, že mimču to nevadí, ale ten princip???), třetí porodnici mám dost z ruky a v téhle jsou všichni zlatí a perfektní recenze ... až na tohohle vola.

In reply to by kavo78

Někteří MUDři jsou fakt na přesdržku, lékařská etika a Hippokratova přísaha jim nic neříkají. A až k něčemu dojde, tak od toho bude dávat ruce pryč, jeho chyba to nebude :-( Já bych se sebrala a jela jinam. Ať si tě tam aspoň den nechají, dělají monitor a měří průtoky, trvala bych na tom, kor když máte dítko vymodlené

In reply to by kano80

Jako, kdyby se mi celý život všechno nes..lo, tak by člověk zkousnul. Navíc jsem zdravotník a u těch se, jak známo, zkomplikuje vše, co se zkomplikovat může.
Asi zabralo to, jak mi hnul žlučí a pinďa se rozhejbalo, takže zatím dobrý. Kdyby něco, příště už budu volat kdo slouží a pokud tam bude on, pojedu rovnou jinam.
Takový přístup jsem opravdu dlouho nezažila...a že těch zkušeností mám.

já bych 100% jela,raději tisíkrát včas než jednou pozdě.Znám ze svého okolí případy kdy jednou přestala pracovat placenta a podruhé bylo dítě zamotané do pupeční šnury tak blbě že se samo škrtilo :r: ,první případ dopadl dobře,druhý ne :( Určitě se nech zkontrolovat at máš klid.Obě teda přestaly cítit pohyby uplně,první jela po pul dnu bez pohybu,druhá čekala přes víkend :00: ale pro jistotu bych určitě jela at udělají ultrazvuk,nenechala bych se odbýt jen srdíčkem.

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce

Ovulační kalkulačka