Rehabilitace - zkušenosti, povzbuzení

26.11.2012

Tak jsem dneska taková nějaká smutná… Je to potřetí, co jsme byli s prckem na rehabilitaci a mám pocit, že se nic moc nezlepšilo. A já nevím, kdy se to zlepší, a jen doufám, že se to vůbec zlepší… Před šesti týdny jsme byli poprvé na doporučení praktického lékaře kvůli predilekci. To bylo malému už 3,5 měsíce. Rehab. sestra nám poradila cviky na posílení zad a břicha pro lepší stabilitu trupu a přitahování nožiček. Na zádech se moc „mrská“, měl by je víc držet na podložce, na které leží. I na pasení koníků jsme cvičili, taky moc nedržel, jednu stranu měl slabší. Po 14 dnech byla kontrola, na břiše zlepšení, ale na zádech nic moc.
Dneska (po dalších 4 týdnech) jsme byli zase a zlepšení opět nic moc. Na břiše je to lepší, páteř má rovnou, přesto by prý mohl být na pažích jakoby výš a na jeho věk (30. 11. mu bude 5 měsíců) by měl být dál… Na zádech se jí to nelíbí. Jak leží, tak není celými zády na podložce a prohýbá se na jednu stranu jako do luku. Páteř nemá v rovině. Nožičky nezatěžuje stejně, pravou má prý slabší – cvičíme tak, aby obě přitahoval k bříšku stejně a páteř měl v rovině, včetně hlavičky.
Narozený je v termínu, sekcí (kvůli horším ozvám) a kříšený nebyl – jen pro úplnost informací.
Snažím se cvičit poctivě, ale úplně jistá si samozřejmě nejsem, nejsem rehab. sestra, může mi to ujíždět…
Asi bych ráda, kdyby se našla nějaká mamča s podobnou zkušeností nebo rehabilitační sestra, která by mi napsala, že se to srovná… vím, že to není žádný veliký problém, opravdové zdravotní problémy vypadají jinak, ale přesto mě to trápí, jestli mi rozumíte. Díky moc!

Komentáře jsou momentálně nedostupné. Děkujeme za pochopení.

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce

Ovulační kalkulačka