Dorotka-Paja

27.03.2011

Naše vyjížďka :-)

Pro JaninaB

:s: tak na tom 2kole to nema chybu :)
Taky mame chariot cougar, ale pro 2. Zacatkem kvetna se nam narodi druhy syn. Za 3 mesice pak vyrazime na prvni vyjizdku i s malym Risou. Zatim jezdi Krystufek ve voziku sam. To uz mu budou 2 roky, tak snad se tam kluci nejak srovnaji :)
Tu fotku musim ukazat manzovi, je to taky takovej bike blazen :)
Jak se vam na tom 2kole jezdi?

In reply to by sipuro

jezdí se na tom suprově, trochu šlápneš a letíš. Do kopce to jde hůř, protože je to težký kolo, ale z kopce nebo po rovince to jede samo :one: Právě jsme se vrátily z projížďky na bruslích, bylo to parádní :-)

Kdyby tohle viděl můj chlap, tak jsme s malou obětmi jeho "trojky", je tak trochu cyklistickej poblázněnec, :s: .
:one:

11.02.2011

Ahoj maminky, mám dotázek. Kdy se chodí s prckama na první prohlídku k zubaři?? Někdo mi říká, že se chodí ve dvou letech a někdo zase, že jak vylezou první zoubky. Poradíte mi?

Ahoj, ačkoli měl malej v roce už 8 zubů, tak jsme nikam nešli, až teď v 17-ti měsících, zrovna dnes. A nic se nestalo, koukla mu do pusy, řekla mi, že nemá jíst sladký a že si máme čístit zuby pastou, což děláme a dostali jsme vzorky pasty a obrázky a razítko do průkazky. Prostě nám chybí razítko z roku, ale to je podle mě jedno:-) Dr. byla milá, Honzík se trochá bál, ale celkové takové první seznámení se zubařským křeslem než něco skutečně jako "prohlídka":-)

ahoj, já se ptala svojí zubařky, jak malé byly 3 měsíce a ona mi řekla, že až kolem 2 let. No jsme už objednané a Emě bude v tu dobu 20 měsíců, ale jí začly zoubky později, v roce měla teprve 6 zubů, teď v 16 měsících jich má teprve 10.

Ahoj, zrovna dnes jsem nás objednávala. Já jsem těhotná a malé je rok a půl a přibíráme s sebou i manžela :s: Dcerka má 16 zoubků. :a:

Ahoj maminky, děkuji za odpovědi. Ani jsem si nevšimla, že je v očkováku nějaká průkazka k zubaři. :-) Už to mám. Pro jistotu si zavolám k zubařce. Paja

říká se,že s dítkem máš chodit k zubaři od jeho prvního zoubku. JInak v očkováku je průkazka i k zubaři a tam je 1. návštěva od jednoho roku,pak v 18 měsících atd. Já byla se synem u zubaře,když měl první narozeniny - jen mu prohlídla pusinu tím zrcátkem,dostal obrázek a šli jsme. Bylo to úplně v pohodě,prcek nebrečel ani se nebál ;) :a:

28.07.2010

Ahojky maminky, tak Vám popíšu aspoň trošku narození toho našeho miláčka :-) Tak začalo to v 5 hodin ráno. Vzbudily mě nepříjemné bolesti, myslela jsem že jsou to poslíčci.

Narození Filípka :o)
27.06.2010

Konečně mi dorazil kočárek!! :dance:

Kočárek pro prcka :-)

Super moc pěknej:-):-):-) to se to malýmu bude v něm jezdit:-):-) já se chci taky vozit:-):-) mějte se krásně a uživejte poslední měsíc 2v1:-):-):-) pá Evik

Ahojky,my jsme měli od této značky stejný kočárek,ale v jiných barvách.Byla jsem s ním spokojená,ale jak měla jít malá do sporťáku tak jsem se zděsila,protože ten sportťák byl strašně odfláklej a vbec se mi nelíbil tak jsme museli koupit nový sporťák.Ale to je všeobecně problém všem těhle kombinací.Jinak barvičky jsou krásné a kočárek si užijte stejně dobře jako my. :qu: :a:

Ahojky, moc krásný kočárek :/;x: Takový má naše sousedka v zeleno šedé barvě a moc dobře se s ním jezdí :one:

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce

Ovulační kalkulačka