VeverkaG24

17.04.2013

Tak pár fotek těch našich lumpíků. Malýmu bude zítra už měsíc, hrozně to letí. Je to ale šikulka, obrací se na bok, a už máme snad 3 kila :)

No prosim tě...vždyť je to pár dní co jsi rodila a už je to měsíc,jo? To hrozně letí. Jsou krásní.... :h:

20.03.2013

tak vám jdu ukázat toho našeho maličkého. Jmenuje se Prokop, a narodil se 18. 3.
Sice nemá ani 2, 5 kila, ale je to dlouhá se 48 cm.

holky, všem děkuji.
A nastávajícím maminkam jen pozitivní myšlení. A všem maminkam jen samé radostne okamžiky s prckama.

Moc moc gratuluji k Prokůpkovi!!! Je to šikulka a zvládne to... bude to chlapák bojovník!!! Hlavně zdravíčko :h: :€s€: :°O°: :\/|:

17.03.2013

tak jsem myslela, že se aspoň přiblížím datumem porodu k tomu 1. 4., ale malej chce už teď. Na to, že ve čtvrtek nám doktorka přesunula termín na 13.

holky, pořád nic.Snad se ale brzo umoudri, jinak si pan doktor rizne :00:
Ale dneska u nás bylo krasne - rodí v Pisku.
Třeba chce ještě trochu vyrůst, asi vi, že mám vše od velikosti 56. Ve čtvrtek mel 2700gr :°O°:

Tak přejeme co nejrychlejší a bezproblémovy porod :-) nevím odkud jsi, ale u nas hezky není, fouká vítr, takže myslim, že o nic nepřicházíš :-) tiše závidím dřívější příchod porodu. Hlavně at jste oba v pořádku :-)

11.02.2013

Po dlouhé době se musím pochlubit bříškem. Dneska začínáme 34.tt, rychle to utíká.

Já zase závidím ty velký bříška :))
Holky, ani není co závidět. Já mu chudákovi tak malý prostor nezávidím. Je cítit, kde má tělo, hlavu, ruce. A já bych se tak ráda přejedla, ale to nejde, to se pak ani nehnu a břicho bolí. Takže nic příjemnýho. Ale co bysme pro ty naše drobečky neudělali.

Je to krásné ale nějak malé?? :) My ostatní můžeme jen závidět že budeš mít po porodě postavičku bez práce :one:
Hlavně přeju zdravé miminko a příjemně ztrávený zbytek času do porodu :one:

:s: :s: :s:
ještě mi řekni, kde schováváš to mimčo, takovéhle bříško mám ted ve 3 měsíci. Nespletla si fotky?
:s: :s: :s:

13.12.2012

Domeček našeho drobečka už hezky roste - 24+3.
Na ultrazvuku se jim sice moc nelíbilo srdíčko, ale prý se to spraví. Tak se nebudeme znepokojovat, a budeme užívat nastávajících Vánoc.

Tyyy jo tak to je fakt pidi bříško :D ja jsem o pár pozadu než ty a mám ho větší a to jsem prvorodička-taky mi říkají že ho mám malé :D To srdíčko bude určitě dobré brzy, :h: :k:

Tak už konečně vim, jak se ten váš prďolka bude jmenovat. Hlavně aby bylo srdíčko v pořádku. My zítra jedeme do Budějovic. Už nás posílají radši ve 13. tt. Jak měl Kubík to srdíčko......snad se to nebude opakovat a bude všechno ok.
Jinak pupíček máš teda miniaturní. Ale dneska už přes ten svetr bylo aspoň něco vidět :-)
A postavičky jsou super. Už jsem je doma zkoumala :-) Díky moc

07.11.2012

Ahoj maminky, tak jsme v pondělí začali 20.tt, podle ultrazvuku je mimčo o 2 týdny menší, ale nejsme s manželem žádný velikáni.

Teda takové bříško jsme neměla ani před těhu :s: .Teď už mám pěkný bubínek a 4 kila nahoře :00: .gratuluji k chlapečkovi,kdyby byla změna,dej vědět,upravím to v seznámku :one:

In reply to by Heelenka

Ne, změnu ne, to by si tatínek prosadil Kláru:)))
Mě se to nelíbí, nevím proč. Tak teď ani jméno nevymýšlíme. U prvního to bylo buď Kryštof nebo Prokop, tak Kryštofa už máme, tak asi zůstane Prokop.
Ale třeba břicho překvapí a začne růst jako o život. I když v prvním těhu jsem nabrala 8 kilo. Ale třeba 20 kilo nahoře si představit nedokážu

Holky, já jsem z toho jelen. Podle těhu kalkulačky to vychází na 1.4. - i by to odpovídalo. Mimčo jsme "dělali" 7. a 8. července. Ale jednou doktorka řekla 13. dubna, pak 7. dubna podle ultrazvuku. Vyberte si :)
Asi čekáme malýho mimozemšťana. Ale podle doktorky už mám pěkný bříško :))

Jeeee, co bych dala za to mít takové bříško a ani kilčo navíc, tak jako Ty:) Kde to miminko schováváš?Já jsem v 16 týdnu mam hore už 5kg a břicho, jak u prvního v 6 měsíci:)Jinak gratuluji k chlapečkovi a přeji krásné těhulkování:)

24.10.2012

Tak konečně jsem se dočkala bříška :)
Čekáme druhý mimčo a jsem 17+2, tak za chvíli budeme mít polovinu za sebou :)
Sice je to druhý těhu pěknej záhul, ale co bysme pro ty naše štěstí neudělali :)

14.10.2012

Maminky, potřebuji poradit ohledně autosedačky. Čekáme druhý mimčo, a zalíbila se mi základna pod autosedačku. Ale nevím, zda je to dobrá investice.

Ahoj, my tedy máme Maxi-Cosi FamilyFix a autosedačku CabrioFix. Ale nemůžeme si to vynachválit, jen se sedačka zacvakne a hotovo, žádně zdlouhavé poutání, při odepínání nebudíš prcka, pokud Ti v autě usne. Navíc má zvukový i světelný signál, že jsou sedačka i báze správně zacvaknutý. Takže za mě jednoznačně ano !! :a:

07.10.2012

Maminky, sice to ještě není aktuální, jsem v 16. týdnu. Ale zajímaly by mě zkušenosti nebo názory jiných maminek.

Věruš, po tom, jak si mi vylíčila tvůj porod bych asi radši volila císaře. Švagrová má taky úzkou pánev a ani nezkoušeli normální porod....šla rovnou na císaře. Ale každej doktor, každá porodnice jinej názor. :n:

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko

Ovulační kalkulačka