jsem už na nervy,starší syn bije sestru,nechce si nechat domluvit | Moje těhotenství.cz

jsem už na nervy,starší syn bije sestru,nechce si nechat domluvit

Obrázek uživatele Monnica

Holky já už nevím, dneska mě strašně mrzí co se stalo, ale už nevím jak dál. Můj 5 letý kluk už od narození strašně žárlí na ségru 1,5 roku a často jí kopne nebo plácne a furt říká jak jí nesnáší a že se neměla narodit a že žárlí atd.
Já se mu snažím věnovat, hraju si s ním a v tom příjde sestřička a on ji tak brutálně odstrčí Ne
Neříkám, že jí bije pořád,někdy si i krásně hrají a já je chválím, že je to príma, ale to že jí uhodí, je na denním pořádku. Dnes už jsem ujela a jak mladej zase kopal do sestřičky,že mu šáhla na bublinu od bublifuku, tak jsem ho několikrát varovala slovně, že se mi to nelíbí, ať toho nechá a nenechal i když už jsem zařvala a tak jsem ho začala také kopat do holeně, několikrát a říkala jsem mu, líbí se ti to, takhle když do tebe kopu? Takhle to ty děláš sestřičce. On stál a také se mě snažil kopnout, můj syn, který je takový cíťa a jinak hodnej kluk se pere se mnou. A já na něm viděla jak má slzy na krajíčku a jakoby říká, co to děláš maminko? Ale on se nerozbrečí, na to je strašně svéhlavej. A já mu pak řekla, že jsem mu jen chtěla ukázat jak je to ošklivý někoho kopat, ale zároveň mám teď šílené výčitky, že jsem to takhle udělala. Maminka co kope do syna, ach jo, kam až jsem to dopracovala, ale já už si opravdu nevím rady co s tou žárlivostí a to že bije malou. I jsme byly včera se synem jen já a manžel na procházce, aby si od malé odpočinul nebo je na víkend u babičky a ono nic nezabírá. I mu říkám, hele, když budeš chtít být sám a ségra tě bude otravovat, přijď za mnou a já si jí vezmu vedle, také nepomáhá. Prostě furt říká blbá ségra, blbá ségra a mně se chce brečet a pak mi takhle uletí nervy...co mám dělat, jít s dětma za psychologem?
Večer mi taky řekl, že by chtěl, aby bydlel s těma dvěma tetama co si s nima hrál u manžela v práci, že mu byly sympatický a já abych se odstěhovala s malou a manželem :§) a já ho přitom tak miluju..je mi děsně..

Obrázek uživatele fifina

Ja bych tebe samotnou teda k psychiatrovi určitě neposilala! Jsme jen lidi, navíc to, že jsi do něj "kopla", aby jsi mu ukázala, jaké to je, si myslím, že není špatně. Navic to dle toho, jak pisesm již delší dobu resis...to, ze se nedaří, je druha věc. Ale syn to ma v hlavičce dobře "pomichane", ten si myslím, že pomoc potřebuje, aby se zjistilo, proč ji nemá rád (třeba to je drobnost, že ji více mazlis, děláš na nigrimasy, cokoliv).

PápáSluníčko Zdravím těhule a maminky!

Ahoj holky,
jak dlouho jste byli otevřené na 2 prsty než jste porodili? Mně dnes dr řekl, že by to mohlo do týdne :///: . Kéž by!!!

Ahojte, že se vzduch při sexu dostane do vagíny ,to vím,tohle je možné,pak to z ní vychází jako prdění. Ale je možné, že ten vzduch se tam dostane i jinak? Třeba když má žena menstruaci,nebo dlouho sedí,apod? Nebyl sex,ale při čúrání na wc, vagína prděla. Díky za odpovědi.

Ahoj, cca 14 dní si všímám u sebe černé stolice. Setkala jste se s tím některé v těhotenství? U první dcery jsem tím trpěla taky , ale brala jsem železo a to bylo tím, teď zatím železo neberu a problém mám zase.

Holky, nezažila to některá?
Bolí mě už asi 4 týdny v krku s vystřelující bolestí do pravého ucha-jen při polykání, zívání. Byla jsem na ORL, nikde nic. Dneska jsem si volala na výsledky stěru z krku (a přiznám se, chtěla jsem, aby mi tam něco našli a už mi na to dali nějaké léky, aby to skončilo!!!). Ale výtěr byl ok.
Nevíte z čeho to je a co na to?

Ahoj maminky, už jsem úplně vyřízená, tak jdu o radu sem. :r: Máme oční holčičku a zhruba před 14 dni se začala strašně vztekat, když není něco tak, jak chce ona. A to myslím cokoliv. Nejhorší je, když přijde na řadu uspávání. Když ji dáme večer do postýlky, je schopná hodinu, hodinu a půl řvát, než upadne vyčerpáním a spí.

ahoj holky Pápá
určitě mi některá z Vás opět dobře poradí...
V případě operace dítěte s ním můžu být (do 6 let)na pokoji jako doprovod. Jak je to ale s neschopenkou????

Holky, už jsem nešťastná.Dceři budou v květnu 3 roky a vůbec nemluví.Má pár slovíček, ale to má už hrozně dlouho a nic jinýho říkat nechce. Opravdu se snažím, pomalu na ní mluvím, čtu knížky, říkanky od Lady, ale ani jednoduchý slova prostě neřekne.

Ahoj maminky i snažilky,jsem dnes 24 DC a už od 19 DC mám vždycky k večeru zimnici a zvýšenou tělesnou teplotu (obden),přes den jsem v pohodě a večer mě to vždycky takhle skolí. Dnes v noci jsem měla dokonce až horečku 38,4 st. A teď mi nic není a teplotu nemám! Jinak mi nic není,ani bolest v krku,nic. Jen jsem více unavená,pořád bych spala.Bolest v podbříšku až dnes lehce.

Ahoj,
jdu s takovým smutným dotazem. Chtěla bych vědět, zda některá z vás podstoupila redukci dvojvaječných dvojčat na jedno? Pokud ano, donosily jste druhé miminko, jak to probíhá? Moc děkuji všem.

Přímá adopce

Dobrý den,

Jsme mladý zajištěny manželský pár a touto cestou hledáme těhotnou ženu, která se z jakéhokoliv důvodu nemůže nebo...

Přímá adopce

Dobrý den, jmenuji se Lenka a toužím po miminku, kterému bychom mohli dát teplo domova a srdce plné lásky. Bohužel nám štěstí nepřálo,...

Přímá adopce

Dobrý den, hledáme maminku, která si z nějakého důvodu nemůže ponechat své mimiko bílého etnika a chtěla by jej cestou přímé adopce...

Přímá adopce

Dobrý den, hledáme maminku, která si z nějakého důvodu nemůže ponechat své mimiko bílého etnika a chtěla by jej cestou přímé adopce...

Nechtěné těhotenství

Ahoj,čekám 5 miminko,a bohužel si ho nemůžu a nechci nechat.vim že bych to nezvládla.jak psychicky tak finančně.chtela sem se zeptat zda...