opicka46

21.03.2017

Už je to rok co mi začalo občas bolet břicho na různých místech v podbřišku, na stranách ale i okolo pupíku nebyla to silná bolest ale nechtěla jsem nic zanedbat a tak jsem raději šla k lékaři. První nejbližší byla Rokycanska gynekologie vyšetření bolelo a krev nebyla úplně v pořádku na Sonu jsem měla něco na vaječníku.Tak znovu krev pro vyloučení mimodelozni ho těhotenství. Asi po dvou hodinách mi řekli že je vše u nich v pořádku a poslali mi na chirurgii tam na mě také nic nenašly.Bolesti byli větší tak jsem šla ke své obvodní doktorce CRP jsem měla vysoké tak mi znovu poslala na gynekologii opět mi řekli že na mě nic nevidí a poslali mi na chirurgii tam mě odeslali na Sono musela jsem se objednat za dva dny mi udělali Sono a řekli mi že mám nemocný žlučník nasadili mi léčbu ale bolesti už byli silné v noci jsem nespala byla jsem několikrát na pohotovosti a vždy mě poslali domu. Na kontrole po dobrani antibiotik na žlučník mi bylo sděleno že musím na operaci moc se mi to nezdálo žlučník mi vůbec nebolel a tak jsem operaci odmítla a jela po skoro třech týdnech ke svému gynekologovi do Plzně který mi oznámil že mám obrovské záněty obou vaječníků celé pánve a začínající zánět pobrisnice ihned do nemocnice kde mi nasadily troje antibiotika po 4 hodinách můj stav se horsil tak pořád pridavaly dávky špatně jsem viděla začaly mi protestovat játra tak další léky na játra. po 6 dnech jsem musela na operacni sál kde jsem byla skoro 4 hodiny, musela jsem podepsat papír že mi můžou odebrat dělohu... Vaječníky a vejcovody nakonec jsem přišla jen o vejcovody po 11 dnech kapackach ctvery antibiotika po 4 a 6 hodinách mi kapacku sundali. Obě ruce jsem měla rozpichane jak jehelnicek. Žíly mi praskaly odcházeli no hrůza. Po 12 dnech mi pustili domu. Měla jsem štěstí přijela jsem za 5 minut 12 a jsem ráda že to dobře dopadlo. Byli to nejhorší dny v mém životě. Nakonec po kontrole byli zjištěny ještě z histologie chlamydie. Nikomu tohle nepřeji. Takový je můj příběh. 

Kliknutím vložíte smajlíky:

To je fakt síla! A neměla bys to jen tak nechat... Také si myslím, že to klidně na žalobu je. S doktory je to bohužel jako se řemeslníky.Najít kvalitního lékaře, který svému  řemeslu rozumí a má péči se pacientovi opravdu věnovat, je dnes méně a méně. Hlavně ale, že to nakonec dopadlo relativně dobře! Maminka měla také zánět vejcovodu, ale naštěstí ne v takové fázi jako ty. Každopádně to píši proto, že brala po operac asi 3 měsíce wobenzym, aby se tělo z toho šoku lépe dstalo. Zkus se na něj optat, myslím, že v tvém případě by určitě nebyl k zahození. Drž se!

Je to teda síla, to je na žalobu.

Můžu se ale zeptat, proč jsi jezdila stále tam, kde ti nepomohli a ani neměli zájem, a proč jsi ke svému gynekologovi jela až po 3 týdnech urputných bolestí?

Prosím, neber to jako rýpání, ale já jsem člověk, který (pokud není totálně rozhozený hormony v 6-nedělí) v tomhle dá na svůj instinkt a rozhodně není ovečka, co by věřila lékařům jen proto, že mají bílý plášť, takže nějak nedokážu pochopit (opravdu, i když se moc snažím), kam až se někdy lidé nechají dohnat, co si nechají od lékařů líbit....

In reply to by nani77

Lidé někdy mají nedostatek sebedůvěry a bojí se svých rozhodnutí. Já to tak sice nemám, ale známá teď nedávno potratila, měla krvácení, bylo jí špatně a doktor ji poslal domů, že je vše ok. Tak mu prostě bohužel věřila. Naštěstí to nakonec dopadlo relativně dobře.... alespoň ona je v pořádku, když miminko ne. A druhá věc je, že stejnou chybu už neudělá a bude si dávat větší pozor na doktory a více si věřit.

03.10.2013

:a: Tak jak se máte s :cc): my už máme první zoubek :h: a dnes jsme byly na půl roční prohlídce malej váží 6850 g je stále plně kojen a je to naše zlatíčko. :h: :h:

10.09.2013

:a: malej začal hrozně slintat a dnes má celý den vysoké teploty a pláče a pláče :( 5. září mu bylo 5 měsíců tak nevím jestli je to k zoubkům nebo jestli bude nemocný . :(

Tak jsme dneska byly radši u doktorky a zoubky to prej nejsou a na nic doktorka nepřišla snad jedině nějaká viroza nebo 6 nemoc :( ale také nevěděla, udělala nám CRP , moč jsme přinesly a vše bylo v pořádku.Teploty stále má :( :(

Rozhodně to můžou být zoubky. Nám se zoubky vyklubaly, když bylo prckovi 5 a půl měsíce. 8) Ale teploty teda neměl a skoro o zoubcích ani nevěděl.
Jen si tu teplotu pohlídej - pokud by byla hodně vysoká, už by to nutně nemuselo být zubama.

Jinak nám se osvědčilo přes den homeopatika (Viburcol čípky) a před spaním Nurofenový čípek a zoubky zvládáme, pohodička. :-)
Teď už nic z toho ani nepoužíváme a Nurofen jsem dávala pouze v případě, že se hodně budil a plakal. :one:

In reply to by opicka46

Taky si myslím že to budou zoubky,pokud nemá rýmu nebo tak něco tak určitě. Filípek se jednu noc vzbudil celej spocenej,měl 38,4 teplotu tak sme mu dali nurofen. Pak už měl jen zvýšenou teplotu byl jen jeden den nevrlý,dásínka hobloval jak divej ale nateklý je neměl. No a během 3 dnů sem našla první a asi za 3 dny na to i druhý zoubek. Byl hodný,kupodivu dost spal takže to zvládl krásně. Přeju ať se brzy ukážou a moc ho to netrápí. :a:

09.09.2013

:a: Zdravím, maminky mám doma 5 měsíční :cc): a chtěla bych se zeptat jestli nevíte o nějakém cvičení pro maminky s dětmi.Jestli vůbec něco takového je pro tak malé dětičky.Chtěla bych se také zapojit s malým do nějakého kolektivu a né být pořád doma.Děkuji za odpovědi :a:

Kliknutím vložíte smajlíky:

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

no ona jim nějak skončila nájemní smlouva a museli se stěhovat jinam,ale nevím,jestli tam to ještě nějak funguje,prý to tam bylo hrozné :( Jablíčko byl moc fajn.V tom Dvořákovi to není jako jablíčko,je to klasika posilovna a v té posilovně je sál pro děti,kde se dělá cvičení s dětmi.Jako herna tam není,teda jako je,ale ta je zase jinde,s tím cvičením to není nijak spojené...

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

jééé,no tak to na to máš hezké vzpomínky :one: já tam byla asi třikrát s kmarádkou tenkrát,z Tlučný jsme to měli trošku z ruky :///: jo,myslela jsem picnic café,teda jestli je to ta velká herna-což asi jo :s: ale cvičení s miminky je právě v posilovně-tu teď nově otevřeli o prázdninách ve třetím patře ;)

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

narváno tam není-přes oběd :s: :s: to už mám vyzkoušeno a dopoledne je tam taky volněji,jenže teď co máme školku už se tam asi moc dopoledne nedostaneme :( a draho tam je,ale zas znám ještě dražší podniky a Luky tam miluje ty chodící auta,vždycky,když tam jsme,tak z něj dvě hodiny nevyleze :) každopádně tak drahé jako Lvíček to teda není-nebyli jste tam?

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

tak zrovna mají akci na slevomatu vstup za 79 kč ;) my už jsme takhle byli teď o prázdninách,jinak bych taky ten vstup nedala :n: :n: a bylo to super.Nakonec ani to bčerstvení nebylo drahý-nechali jsme si do konvice natočit vodu z vodovodu (natáčí jí zadarmo),malému jsem koupila jednoho Kubíka a nějaký perník a to mu stačilo na těch pár hodin ;) bylo to super.Nebo pak mají v Doudlevcích nově otevřeno Tyjátr-otvírali teď v srpnu,do 15. září je vstup úplně zdarma a pak o hodně levnější než ve Lvíčkovi a prý i občerstvení docela ujde.Kamarádka tam byla dneska a je to něco na způsob Lvíčka,asi o trošku menší.Mají i stránky,tak můžeš zkusit mrknout ;)

31.07.2013

:a: Zdravím, scháním kočárek Bebetto nevíte kde je prodávají?Tady u nás v Plzni je nemají a na internetu mají dodací lhůty i měsíc. :(

Kliknutím vložíte smajlíky:
18.07.2013

:a: Ahoj tak se máte a co Vaši :cc): strašně to letí našemu Matyáškovi byly teď 5 července 3 měsíce.Pořád kojíme a spinkáme už celou noc je to naše zlatíčko :) .Už máme 5 kg tak váhu jsme dohnaly

Ahoj Dubňátka :-)

Ahoj,malej je krásňoučkej. :) Letí to,náš Filípek měl včera 3 měsíce. Na kontrolu jdeme příští středu a sem moc zvědavá jak přibral. Taky budeme mít první očkování,tak to snad bude v pohodě.

31.05.2013

:a: Tak jsem byla minulý týden na 6 nedělní prohlídce a i přesto že mi dělaly revizi hned po porodu tak jsem měla něco v děloze a musela jsem z novu do nemocnice.Naštěstí mi tam vzaly i s Matyášek ,

16.04.2013

Matyášek se narodil 5.dubna s váhou 2700 g propuštěny jsme byly s váhou 2550 g dne 9.4. a dnes po 6 dnech od propuštění váží 2,61 kg S kojením máme problém že zřejmě nemá sílu tahat a tak nakojím pak odstříkám a dám mu to stříkačkou.Dnes začal pít líp a pije tak 50, 60 víc ne.Doktorce se to zdá málo a že ho mám budit po dvou hodinách a dát mu co nejvíc.Ted jsem mu zkusila dát 70 ale poblinkal se.Kolik by měl na svůj věk vypít a kolik přibrat?Děkuji

Kliknutím vložíte smajlíky:

já měla obě děti maličké, Vany 2840g. kojená přibírala v průměru 100/200g týdně, pokud je kojenec spokojený nic bych neřešila klidně můžeš přikládat po 2 hodinách a hlavně se nestresuj, spousta doktorů maminku rozhodí a pak teprve nastane problém, někdy mi třeba přibrala jen 80g, ale příště to dohnala:-)

já si myslím, že ti pije dostatečně a přibírá, což je důležité. Sice málo, ale ano. Jinak by měl kojenec vypít 150ml na 1kg své váhy denně. Malá se narodila s 2200g, teď jí je 13 měsíců a má 8 kilo. Prostě je drobnější.
Pokud neubývá na váze, jí s chutí, tak bych ho víc nenutila. Doktoři to občas přehání :-)

13.04.2013

Maminky co jste měly revizi hned po porodu, jak dlouho jste krvácely nebo špinily?

Kliknutím vložíte smajlíky:

Ahoj já jsem po porodu krvácela 8 týdnů a na kontrole mi zjistily že mám v děloze ještě nějaký kousek tak mě dr. poslala na revizi, ale naštěstí jsem v den kdy jsem to měla podstoupit měla zvýšenou teplotu a tak to o týden odložily a jak jsem došla podruhé a před zákrokem mě prohlídli tak zjistili že už je to pryč a tak mě pustily domů.

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce

Ovulační kalkulačka