verun-ka

12.01.2011

Poradíte nám pražandy!!!
Já scháním v Praze gynekologa/žku.Jsem z Prahy 9,ale dojedu kamkoli.Nevíte o nějakém dobrém??Co má vše v ordinaci???Co se u něj platí??Jestli má vstupní polatek( někteří i roční poplatek)???Mám VZP.
A ještě jeden dotaz opět v Praze scháním,ale dětského zubaře pro mého syna.Tytéž otázky jako u gynekologa.Můj zubař děti nebere a ani si ho nedokážu představit!!
Doporučte!!!!Moc děkuji

Kliknutím vložíte smajlíky:

ahoj, mám super doktorku, je dvě stanice pod Rajskou zahradou - pokod budeš chtít, pošli zprávu, pošlu SZ, nechci ji sem házet takhle veřejně. mne zachránila ve třech případech a věřím jí maximálně, platí se roční poplatek, ale její péče stojí zato. Sestra naprosto super, fotky, pravidelné kontroly a odběry.....
a zubaře máme kousek od st. Křížíkova, berou i děti, paní dr. je moc milá a s dětmi to umí. Mám 20ti měsíční dvojčata a jsem spokojená - neplatila jsem nic, ani registační,. ani jiný poplatek http://www.dentmedico.cz/cz/kontakty

já chodím do Gyncentra-pobočky mají na Chodově, na Karláku, v Hloubětíně
jsem max spokojená-nikam mě neposílají, mají veškeré vybavení v ordinacích. Platím 900,- kč roční poplatek a už pak nikdy nic neplatím. Mají otevřeno od ráno asi až do 20 hod a vždy je tam jeden dr, který má žurnál a bere pacientky s akutním problémem a v Hloubětíně mají i pohotovost 24 hod denně.
Dětský zubař není, musíš s ním k "normálnímu dospěláckému " :-)Moje zubařka taky nebere nové pacienty, takže taky hledám jiného.

Ahoj, aj mela tohoto gynekologa a je skvelej, pokazde jsem dostala obrazek, sestra trosku rejpalka, ze jsem moc papala v tehu, ale jinak super, za nadstandartni peci jsem platila myslim 600-800 Kč an rok, jinak nic, fotky ordinace jsou v odkazu... http://web.telecom.cz/mudr.holec/
zubare neporadim...

10.01.2011

Prosím Pražandy!!!
Doporučte nám zubaře(zubařku) v Praze pro mého syna!!
Děkuji

Kliknutím vložíte smajlíky:

Ahoj, já teda nejsem z Prahy ale jednou holku chytnul zub když jsme byli u mamky v Praze a byli jsme vyloženě u dětský zubařky, nevim teda jak se jmenovala ale bylo to v Dejvicích v Zelené ulici. A bylo jich tam víc těch dětských zubařů.

Ahoj, tak já chodím s malou ke svému zubaři - dospěláckému, je tam registrovaná od jejího půl roku :-) Pa pa

23.12.2010

Na bílém obláčku andílek maličký,
prstíčky rozsvítí sněhové hvězdičky.
Jednu Vám posíláme i s přáním od srdce,
ať s láskou prožijete letošní Vánoce.

30.10.2010

Zdravím všechny tety říjnové a kamarády,
dnes je tomu rok, co jsem s Vámi na tomto světě a jsem za to moc rád. Mám hodné a milující rodiče, spousty kamarádů a fajn tety.

ahojky Verunko,dodatečně vám gratulujem s Martínka je už teda pěknej klučina :) jak ten rok utekl vid?hezký fotečky :a:

Verunko....mooc krásné fotečky...z krásného miminko vyrostl krásný chlapeček a ještě má mooc hezké jméno(také jsme měli mít Martínka). Užij si ještě svoje oslavičky a měj se jen a jen krásně:)). Petra a Honzík

06.10.2010

Potřebovala bych poradit.Hledám dobrou gynekoložku (ženu) v Praze (Praha 9,3,8 ).
Jsem původně z Liberce a mám stále gynekoložku tam.Jsem teď několik týdnů těhotná,podruhé a s malým dojíždět,ani náhodou.
Doporučte mi svou doktorku,která bere nové pacienty,má ultrazvuk v ordinaci a veškeré vybavení.Kde se hradí vše pojišťovnou (VZP).
Díky

Kliknutím vložíte smajlíky:
25.08.2010

Poradíte mi někdo!Blíží se naše 1.narozeniny a chtěla jsem Martínkovi objednat nějaký dort ve tvaru nějaké postavičky za rozumnou cenu a nemůžu nic najít.Nemáte tip????Jsme z Prahy.

Kliknutím vložíte smajlíky:

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko

Ovulační kalkulačka