janinkab

07.03.2012

Holky prosim Vás, holka měla před 14 dny zápal plic, dostala atb a klid na lůžku, minulý čtvrtek jsem s ní byla u dr. a že už to má dobrý, ale radši ještě dala na týden jiný slabší atb. Už vůbec nekašlala, ale tedka už druhý den zase kašle a někdy docela dost. Je možné i když bere pořád atb, že by se jí zápal plic zase vrátil nebo je těma atb chráněná a je to jenom obyčejný kašel. Díky za odpovědi.

Kliknutím vložíte smajlíky:

tak jsme zpátky, začíná se jí to zase rozjíždět, nesmí vůbec nic dělat, jenom ležet. Prodloužila jí atb, dostala ještě další prášky. A když se to zhorší tak hned jet k dr. nebo na pohotovost.

antibiotika sice ničej bakterie, ale nadruhou stranu hrozně oslaběj tělo, takže pokud něco nepodnikneš, nemoc se může vrátit nebo přijít jiná, jestli nemá nějakou virózu třeba. nebo pak hodně rezistentní na plicích může být chlamydie

11.11.2011

Holky, prosim vás, koukala jsem na bon prix, mají tam moc hezké věci a boty, ale bojim se je objednat přes net, boty mi málo které jsou. Tak se chci zeptat mají taky kamenný obchod, nebo je to všechno jen přes net. Děkuji

Kliknutím vložíte smajlíky:

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

ahoj, s vrácením toho prvního poštovnýho si teda nejsem moc jistá.. :( respektive myslím, že to ti rozhodně nevrátí...

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

myslíš, když to vracíš v té 14ti denní lhůtě? to je zajímavý! nemáš nějakej odkaz, kde se o tom píše? fakt to slyším poprvé... :)

15.09.2011

Padali Vašim dětem vlasy. Klukovy narostli asi v roce a půl krásný vlásky, ale potom asi ve dvou letech mu začali strašně padat, ostříhala sem mu je a padaj pořád, už tam má takový chmíříčko. Napadlo mne jestli to třeba nesouvísí s nějakou nemocí, nebo je to normální. Děkuji za odpovědi

Kliknutím vložíte smajlíky:
11.07.2010

holky nevíte jak dlouho může trvat úžeh. Holka (skoro5let) má od pátku dost vysoký teploty, v noci i přes 40 a přes den 38-39. Strašně špatně jí to leze dolu. Včera na pohotovosti mi řekli že má úžeh, jen nevim jak dlouho to trápení ještě bude trvat. Děkuji za odpovědi. Ted už má zase 39, takže v noci určitě bude mít zase přes 40.

Kliknutím vložíte smajlíky:

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

zábaly jsme taky dělali, a dr. říkala že nejlepší je jenom dávat vlažný obklady na třísla a do podpaží. Tak hlavně že už jste zdraví.

In reply to by mabis

noc hrůza, zase teploty přes 40, ráno u dr. zjistila že má zánět průdušek a nosohrtanu a že má i trochu angínu, dotoho zase zvrací a má pěknej průjem. Máme atb, tak čekám kdy konečně zaberou a budeme bez teplot, prý to může ještě trvat tři dny.

No tak náš malý dneska 39°C dala jsem mu Panadol a vyzvracel ho zábaly ani sprcha nepomohly tak jsme jely na pohotovost. Tam mi řekl dr, že má virózu, že je toho teď hodně a poslal nás domů. Dala jsem mu ještě odpoledne čípek a ten mu tu horečku srazil. Tak uvidíme jaká bude noc.
Zkus jí taky dát čípek.

22.03.2010

Tak srazík se opět vyvedl

Srazík v Bondy
Srazík v Bondy
Srazík v Bondy
Srazík v Bondy
Srazík v Bondy
Srazík v Bondy
Srazík v Bondy
Srazík v Bondy
Srazík v Bondy

Všem vám to tu sluší holky a mimčům obzvlášť :one: A jako kde je nějaká kobyla :#o: Já ji nevidím :///:

31.10.2009

jednou spolu budou chodit na pivko

návštěva Olinky
návštěva Olinky
návštěva Olinky
08.05.2009

Ahojky, rozhodla sem se že Vám tady taky napíšu svůj porod. Termín porodu sem měla 1.4. Hrozně sem se porodu bála, protože na svůj první nevzpomínám vůbec v dobrém.

Gratuluji k hladkému průběhu!Já bych také měla v Klaudiánce rodit, jen váhám,jestli si mám domluvit porodníka "na zavolanou"...nevíš, kdo Tě rodil?A bylas na nadstandardu nebo na normálním pokoji?

Ahoooojky Jani, tak to jsi to měla krásný viď !!!!! Takovýhle porod se čte fakt dobře !!!! Když kolikrát čtu jak u toho trpí, což sis asi při prvním prožila taky, tak to až děsí, ale nějak se zatím nebojím, asi to na mě teprve příjde, já to mám ještě za dlouho, ale to taky zachvilku uteče. Jsem teď ve třetím měsíci, čekám první miminko a porod mě také čeká v Bolce. Takže říkáš dobré zkušenosti v porodnici ????

In reply to by lucousek

No já dlouho váhala kde rodit, protože sem na klaudiánku slyšela nic moc dobrýho, ale fakt všichni byli strašně hodní a ochotní a sem ráda že sem rodila tam. Přeju ti taky takový porod a hlavně at ste oba zdraví. Kdyby si něco potřebovala vědět o porodnici v klaudiánce klído písni. Jana

In reply to by janinkab

Jo jo, taky jsem slyšela na Klaudiánku špatné ohlasy, ale občas i dobré, je to asi individuální asi jako všude no. No jo, takový porod by si přála každička z nás :00: !!! Zatím nevím, co mě čeká, tak mě ani nic moc nenapadá, ale ráda se na tebe obrátím, moc děkuji. Snad jen, co mě teď napadá, jestli jsi tam chodila na nějaké předporodní kurzy, tedy jestli tam nějaké jsou a jestli ses tam musela nějak hlásit, že tam budeš rodit, nebo to tu občas čtu, že holky se do porodnic už docela brzo hlásí, kde chtějí rodit.

08.05.2009

Ahojky, rozhodla sem se že Vám tady taky napíšu svůj porod. Termín porodu sem měla 1.4. Hrozně sem se porodu bála, protože na svůj první nevzpomínám vůbec v dobrém. Všechno začalo 24.3. Dopoledne sem si hrála s dcerou a jak sem se ohla pro něco tak ze mě něco vyteklo, nebylo to teda nic silnýho ale už sem asi tušila že to bude plodovka. V tu chvíli se mi chtělo strašně brečet a taky sem se začala strašně třást. Zavolala sem manželovi at přijede z práce že už je to tady, asi v půl jedný sme dorazili do porodnice, kde potvrdili že je to opravdu plodová voda, já neměla žádný bolesti tak poslali manžela domu, poslali mě na pokoj a do večera se nic nezměnilo, dr. říkal že jestli se to do rána nerozeběhne tak že začnou ráno vyvolávat. toho sem se strašně bála. Večer asi v 19.30 mi dr.protrhla vak blan, vůbec to teda nebolelo a ze mě se vyvalila všechna plodovka, hned mě dali na monitor a já už začala cítit slabé kontrakce, po půl hodině na monitoru sem šla do sprchy a kontrakce začali pěkně sílit ale pořád se to dalo pěkně prodejchat, pak mi dali nějakej čípek na uvolnění, asi ve 21 hodin mě vyšetřili a že sem otevřená na tři, tak sem myslela že se to zase potáhne dlouho jako u prvního porodu, tak sem požádala o epidurál, sestřička mi vzala krev a poslala mě na přípravnu, a že ještě už mám zavolat manžela at už přijede. Bolesti pořád sílili a už to bolelo jako :pig: Ještě než mi dali klystír tak mě vyšetřili a že už sem otevřená na 6, tak sem byla ráda že se takhle rychle otvírám, taky mi řekli že mi asi už epidurál nestihnou dát když je to takhle rychlý, po klystýru sem se osprchla a šla na porodní sál, tam mě znovu vyšetřili a že sem už na 8. tak sem tomu ani nechtěla věřit. šla sem ještě na chvíli do sprchy, prodejchala pár kontrakcí, znova mě prohlídli a že už sem na 10 a že můžu tlačit, takže během ani né dvou hodin sem se otevřela ze 3 na 10. Asi na 4 zatlačení byl malej venku. Narodil se ve 22.47 a vážil 4160g a měl 53cm, takže kluk jak buk. šití sem skoro vůbec necítila.
Taktže když to shrnu, porod opravdu rychlej a suprovej, po prvnim porodu sem si dlouho říkala už nikdy ale tady potom druhym bych šla klído rodit znova. Rodila sem v Mladé Boleslavi a všichni byli moc suprový jak na porodnim tak na šestinedělí. Děkuji všem kdo to přečetl až sem, omlouvám se za chyby a všem těhulkám přeju rychlý porod jako sem měla já

Kliknutím vložíte smajlíky:

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce

Ovulační kalkulačka