vanmar

22.07.2012

Ahoj holky prosím o radu, já už to nevydržela v pátek a zkusila testit, protože mi bylo pořád divné, že špinění ustalo a mrcha nikde.

Holky mrkněte jsou to duši nebo mě šálí zrak?

Ahoj holky, tak mi ta radost nevydržela dlouho, začala jsem krvácet, takže mrcha chlupatá je tu. Ach jo :§) :§). Děkuju vám všem za povzbuzující příspěvky. Strašně ráda bych přidala další fotečku se sílící čárkou, ale bohužel :r:

23.06.2012

Holky prosím nemá některá z vás nějakou pěknou, dojemnou básničku pro paní učitelku jako poděkování při rozloučení na 1. stupni.
Potřebuji napsat nějaký krátký veršík na dort. Díky předem.

Kliknutím vložíte smajlíky:
Anonym (neověřeno)

(Básnička pro paní učitelku)

Je tolik slov a tolik vět,
které bychom Vám chtěli povědět!
S Vámi nebyly hodiny jen nudné psaní,
bylo to i prima povídání.
Tak už konec této chvály,
ať nám paní učitelka v příštím roce nezahálí.
Jste přísná i anděl boží,
neberete žáky jako učené zboží.
A proto Vám přejeme: Buďte pořád taková
- jako s námi - „PROSTĚ SVĚTOVÁ”.

23.06.2012

Holky prosím nemá některá z vás nějakou pěknou, dojemnou básničku pro paní učitelku jako poděkování při rozloučení na 1. stupni.
Potřebuji napsat nějaký ktáký veršík na dort. Díky předem.

Kliknutím vložíte smajlíky:
24.05.2012

Před chvílí jsem ho dokončila. Taková rychlovka na šedesátiny :a: Omlouvám se za kvalitu fotografií..foceno mobilem

Kliknutím vložíte smajlíky:
16.04.2012

Tak mě zase přepadla šicí mánie. Neteřinka půjde v září do školy, tak jsem chtěla udělat radost, už se moc těsí :€s€:

Můj velký koníček aneb když je venku hnusně sedím u šicího stroje:o)
Můj velký koníček aneb když je venku hnusně sedím u šicího stroje:o)
Můj velký koníček aneb když je venku hnusně sedím u šicího stroje:o)
Můj velký koníček aneb když je venku hnusně sedím u šicího stroje:o)
11.04.2012

Ahoj. Mám dotaz ohledně kontrolních odběrů krve na zjištění hodnoty hcg. Brali vám taky po revizi krev? A jak rychle vám to hcg z krve vymizelo?

Ahojík, neboj taky mám iniciativního doktora a taky mi bral po revizi krev skrz HCH. Bral mi jí každý měsíc po dobu půl roku.. Kolik jsem měla si nepamatuji, sestřička mi asi ani číslo nepovídala, jen mi vždy řekla že j eto dobrý :)
Takže se vůbec neboj a bud ráda, že tvůj doktor nic nepodcenuje :))

In reply to by vanmar

úplně souhlasím :)
Taky jsem se chtěla hned po revizi až přijde první MS začít snažit, pak mi, ale Dr vysvětlil, že to moc dobrý nápad není.. :( Povídal, že minimálně 3 měsíce a úplně nejlepší je ten půl rok. Půl rok utekl jako voda a teď to necháváme osudu.
Držím palečky ať je brzo vše v pořádku je to nefér že se toto děje :(

In reply to by Martinka Matty

Děkuju moc. U každé, která si tím projde to nechá šrámy na duši. Já nevím proč, ale od začátku co jsem byla těhotná jsem měla takový divný pocit, že není něco v pořádku. Hned po tom, co jsem na testu zjistila, že jsem těhu tak jsem začala špinit a pak i krvácet, sice mi dr. řekla, že krvácení může být do 3 měsíce a jsou i případy, kdy holky měly normálně MS i 2 -3 měsíce. Tak jsem se tak furt snažila uklidňovat, ale pořád něco uvnitř mi říkalo, že to není tak jak má být. A taky, že nebylo. Ale člověk se musí dívat dopředu a doufat, že příště už to bude OK. Přeji i Tobě, aby Ti to vyšlo, vše probíhalo hladce a bez potíží.

In reply to by vanmar

přesně vím co tím myslíš... Mimčo jsme chtěli, takže když se objevily // byla jsem strašně šťastná, ale hlodal mi červík, pořát jsem si říkala ať to nezakřiknu, a i když mi tady holky gratulovali k dušíkovi na testíku psala jsem že snad bude vše oki.. nevím asi to to podvědomí tušilo.. Já jsem normálně první dendostala MS odpolko jak když utne, tak jsem testila a ejhle... Pak asi po 14 dnech jsem začila špinit a krvácet o bolesti bříška ani nemluvě. Asi bylo něco špatně a tělo to cítilo, tak si snažilo poradit. Věřím že se k nám mimčo brzo vrátí a bude vše v pořádku. To samé přeji i tobě :)

29.03.2012

Jaké máte vztahy na pracovišti. Já jsem úplně zoufalá. Pracuji v soukromé rodinné firmě a to je asi kámen úrazu. Kdo je jen obyčejný zaměstnanec tak má smůlu. Někdy si připadám jako ta nejčernější ovce v celé firmě. Firmu řídí dva jednatelé muž a žena (moje přímá nadřízená), kteří jsou zároveň i partneři v osobním životě. Jsou ve stejných letech jako já (35). Mnohdy si nosí domácí problémy do práce. Je šílené sedět s člověkem, který tříská věcmi kolem sebe, štěká na přítele a podobným způsobem pak jedná s námi zaměstnaci jen pro to, že se nějak pohádali doma. V kanceláři je jinak hrobové ticho, nesmí tam být puštěné ani rádio, sedíme tam 4 z toho já sama jako zaměstnanec jinak ostatní členové rodiny. Neustále mám v patách sestru šéfové, která není mezi nimi (jako jednatelka) a tak se snaží být důležitá tím, že kontroluje ostatní zaměstnance jestli plní své úkoly. Na plnění úkolů má dvojí metr a když úkol nesplním zrovna podle toho jak se madam vyspala, tak ztropí zcénu. Jednám s ní slušně, vždy když po ní něco pracovního potřebuju tak poprosím a z její strany se dočkám akorát zvýšeného hlasu a odštěknutí. O soukromých věcech se ve firmě ani nebavíme ( po pravdě ani nemám chuť něco s nimi probírat). Kolikrát mi příjde, že musí aspoň jednou denně nějakou hloupost (úplnou malichernost) zveličit, jen aby mě mohla zdrbat, úplně se v tom vyžívá. Ať dělám co dělám všechno je špatně. Deptá mě to neskutečným způsobem, už jsem byla rozhodnutá, že odejdu, ale snažíme se o mimi takže bych nechtěla nastoupit do jiného zaměstnání a pak ve zkušební době zjistit, že jsem těhotná. Teď jsem byla delší domu na neschopence, protože jsem prodělala revizi pro zamlklé těhu (beztak to nedopadlo kvůli tomu stresu) a pak ještě chytla zánět průdušek, tak jsem si od nich na chvili odpočala. Dala jsem se za ten měsíc tak nějak psychicky dokupy, ale tohle mě zase rozhodilo. Jak to máte vy? Máte taky některá kolem sebe "fúrie"? Kamarádky mi radily ať to hodím za hlavu a ať se zbytečně nestresuju, ale to se nedá, kdo tam s nima nesedí celý den, tak nepochopí...

Kliknutím vložíte smajlíky:

Ahoj, nepíšeš ty náhodou o mě????
Pracovala jsem tam i před mateřskou, všechno v pohodě, ale jak jsem byla na mateřské přibrali si za mě dvě holčiny z rodiny a teď když jsem se vrátila tak tam jsme pořád všechny! O hádání majitelů (a též manželů) nemluvím, to jsem se naučila ignorovat, ale teď v březnu naše malá hodně marodila, vlastně byla celý měsíc doma, protože pochytala ve školce silný bacili a pak u paní dr. něco navíc, od ledna měla už troje atb, takže jsem byla skoro tři týdny s ní doma! No a teď když jsem se vrátila se se mnou nebavila ani noha u stolu! :-( No a po týdnu tiché kanceláře jsem se dozvěděla, že jsem měla na čele napsané, aby mě litovali, že mám nemocný děcko! Spíš jsme s manželem říkali, že mě možná chtějí vyštvat, protože jedné ze zastupujících končí v dubnu mateřská a potřebovala by zaměstnat!
Hlavu vzhůru, prostě si jich nevšímej a dělej si svou práci!! Tak se to snažím řešit já!

In reply to by Wili

Ahojky, to mě mrzí, že jsi na tom podobně. To přirovnání s nohou u stolu přesně vystihuje i naši atmosféru v kanclu. Je těžké to ignorovat, když pracujeme na zakázkách společně a je nutné věci spolu konzultovat. Nejlepší jsou dny, když má šefová a její sestra volno, je to pohoda a hned se pracuje lépe. Tak Ti přeji hodně klidu na pracovišti, taky to nemáš jednoduché a obdivuju Tě, jak se dokážeš nad to povznést.

Teda tak to bych asi nedala :-(
Měla jsem teď 3.zaměstnání, 1. bylo při vejšce a byla to super parta většinou lidi z vejšky, vedoucí byly hnusné, ale dalo se to protože to nebylo tak osobní, prostě nás měli na starost víc lidí a tak se to rozmělnilo....
2.zaměstnání bylo úžasné vždy jsem se tam moc těšila a po dovolené jsem se nemohla dočkat... Super lidi a super šéfová, museli jsem makat, ale ve skvělém kolektivu to jde na 1. Doteď se každý týden vidíme a jezdíme spolu na dovolené a to už jsem 4roky pryč....
3.zaměstnání teď posledního půl roku (otěhotněla jsem) bylo také ok, opět bomba kolektiv bude se mi po těch holkách moooc stýskat bylo nás 8 ženskejch, práce nic moc i špatně placená, ale holky mně držely a všechny jsme se schodly, že jsem vydržely jen kvůli kolektivu - už se náš tým rozpustil... určitě jsem tam nebyly pro peníze :-) ty byly směšné....

Takže obdivuju tě že to vydržíš....

In reply to by lucisek

V mém předchozím zaměstnání jak jsem už psala níže to bylo super, asi stejné jako tvůj třetí případ. Dobrá parta ale peníze směšné. Asi je vždycky něco na úkor něčeho. Ale já jsem po rozvodu zůstala se synkem sama a musela jsem nás zabezpečit. Takže jsem byla v podstatě ráda, že jsem si našla lépe placenou práci (která mě baví - myslím tím náplň práce)a hodně mě mrzí ty vztahy. Vždyť přeci i výsledky ve firmě musí být jiné, když jde všechno v klidu a lidi táhnou za jeden provaz. Obzvlášť když je to malá firma. Moje motivace zlepšovat výkon v práci je nulová. Ze začátku jsem si kolikrát brala i papíry na dopracování domů, jsem hrozný puntičkář a musím mít všechno ťip ťop, ale teď už to nedělám, beztak bych za práci navíc dostala za odměnu nějaký pořádný "zdupec".
Nejhorší je, že přes to neustále napadání se člověk nemůže ani pořádně soustředit na práci.

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce

Ovulační kalkulačka