Vanda.D

24.03.2014

Ahojky, holky nemáte některá zkušenost se sportovním kočárkem značky Bebe beni Izzy? Moc se mi líbí, ale ještě jsem ho v reálu neviděla.

Jeee...tak to mám radost, že si ho chválite. Snažím se najít nějaké pohodlné golfky a hlavně lehké, ale už jsem v koncích. A taky za nějakou rozumnou cenu.

In reply to by Vanda.D

My ani golfky kupovat nebudem, krásně nám je vynahradí. :) jediné, co mi na něm teda vadí, je nánožník, moc hezky nesedí, ale pokud nějak moc neprší, nesněží, nefouká, tak to stačí. A pláštěnka ke kočárku nemá okýnko a těsní ze všech stran, byla jsem úplně zděšená, že to schválili, malého bych v tom během chvilky udusila. :O ale naštěstí na něj sedí univerzální pláštěnka, co jsme měli na Roan maritu, takže uff.. :)

In reply to by Janiččččka

Aha...takže pláštěnku si mám radši koupit jinou. Já vím, že je to polská firma, takže žádný zázrak nečekám. Ale bohužel ta cena a váhy je pro mě dost důležitá. Ráda bych si koupila originál Valco Zee, ale nikde jsem ho nenašla k prodeji. Tak nevím, jestli je ještě k sehnání.

23.02.2014

Prosím nevíte kde by se dalo koupit polstrování na jídelní židličku zn. CAM? Nebo aspoň jestli neznáte někoho, kdo by to uměl ušít. My už to staré polstrování máme roztrhané, tak bych potřebovala nové. Děkuji

Ahoj.Já si na MMB nechala od jedné šikovné paní ušít na míru potah na židličku babypoint.Nejsem si uplně jistá,ale myslím,že šila io na jiné druhy židliček,zkus si zadat "potah na jidelní židličku" určitě to najdeš.Je to už dlouho,takže si nepamatuju jméno,ale podívám se a když tak pisnu.Iveta

21.02.2014

Ahojky, jdu si postěžovat a chtěla bych se zeptat, zda máte podobné zkušenosti. Jedná se mi o dost hrozné jednání firmy O2 Telefonika. Mám 60leté rodiče na vesnici. Jsou dost důvěěřivý a s každým to myslí dobře. Teď řešíme problém, že k nim v lednu přišel nějaký podomní prodejce z O2 a nabídl jim levnější internet, ale s další simkartou za kterou budou platit 149kč měsíčne.

Bohužel se nejedná jen o o2, ale o jakoukoliv známou firmu. bydlíme v paneláku a strašně často na nás někdo zvoní a nabízí at knim přejdeme a blablabla, jen otevřu dveře a ne nemám zájem a zabouchnu :D. Jednou jsem se taky nachytala na ulici s o2 a následně byl problém s rušením toho všeho, tolik peněz jswem kvůli tomu vyyhodila, ale nakonec to dobře dopadlo :)

Mám o něco starší rodiče a pořád nepovažuji je za staré ;) Takhle z nich tahají peníze, i O2 už uspělo, hlavně u táty. Ten se nudí. Oba ochotně odpovídají na kdejaký vlezlý telefon i o víkendu. Musíme jim pořád dokola vysvětlovat, že takhle ne.

A tady neplatí, že lze odstoupit od smlouvy do 14 dnů, pokud nebyla uzavřena v obvyklém místě podnikání? Pokud by to z nějakých důvodů nešlo, což nevím proč by nemělo, tak by mělo být výhodnější i tak smlouvu vypovědět a zaplatit pokutu, rozhodně už to není jako dříve, že byla ve výši paušálů do konce trvání smlouvy.

06.01.2014

Chtěla jsem se zeptat, jestli už vám přišel Rod. přísp. ? Teď jsem viděla ve zprávách, jak říkali, že si nemáme stěžovat :00: . Prý je to naše vina, že jsme v takové situaci, že nemáme co dát dětem jíst. Asi budu vraždit :n: }:)

když jsem to včera slyšela,tak jsem myslela,že vyletím vzteky z kůže.Ty arogantní kecy,to tam měli zas kohosi nasadit.Mě se sice rodičák netýká,ale výrok,že se lidi do této situace dostali sami,tak to mě teda nadzvedlo :? :(

No co na to říct? Jsou to :pig: :pig: :pig: Hlavně že když ty musíš něco zaplatit, tak když to není na čas, už ti šlapou na paty a chcou ještě úrok z prodlení :O Mně rodičovák chodí mezi 9. a 11. dnem v měsíci, podle toho jestli do toho vlítne víkend. Tak jsem zvědavá, jestli to bude ve čtvrtek nebo v pátek. Necháme se překvapit.

06.12.2013

Prosím nemáte někdo zkušenost se zvracením mlíčka u mimča? Mám 4 měs. kloučka a pořád mi po krmení zvrací. Jsme na UM a když dopije flašku, tak si jednou říhne a dobrý, a na druhé říhnutí se mi pozvrací. Už nevím co s ním. Byli jsme u dr. a malej mi málo přibral, jen 380 g za měsíc. Jsem z toho na prášky. Děkuji za každou odpověď.

taky jsem to poznala,do mateřského mléka jsem zkoušela přidávat nutriton,pak jsem zkušela UM proti ublinkávání a nic nezabralo,všichni řikali,že s prvníma příkrmama to přejde,nepřešlo,blinkala mrkvičku,no prostě všechno až kolem 10 měsíců se to začalo zlepšovat a v roce to bylo už dobrý.Jinak doporučuji vyvýšit pod hlavičkou,aby miminko neleželo úplně na rovině. U nás se to nijak neřešilo,protože dcera přibývala dobře.

03.12.2013

Chtěla jsem se zeptat, zda jste se s tím taky někdy setkali. Mám 4měs mimčo, které je trošku více plačtivé. No a když začně plakat, tak na nás klepají sousedé. Nechápu proč jim to tak strašně vadí, že malej pláče. Vždyť je to normální, že děti plakají a zas tak hrozný to není. Buší nám do zdi, jak pominutí. :n: A navíc ta rodinka má taky malé dítě, které tam často brečí.

Tak to se mi ulevilo, že v tom nejsme samy. A řešit to nebudu. Oni taky nejsou nijak tiší a že by brali ohled na nás. Klidně ať si buší, je to jejich zeď a oni tam budou mít brzo díru, ne my :s: A když si prcek bude chtít zařvát, tak ať, bránit mu v tom nebudu :s:

Jo, my máme taky zajímavé sousedy. Jejich kluk, když byl malý, tak pořád lítal, až se nám třásly skleničky (a to bydlíme nad nimi, co teprve ti pod nimi) - to i v noci - což kategoricky odmítali - asi měli hoooodně tvrdé spaní, že neslyšeli vlastního syna lítat po celém bytě třeba od 1. - 2. hodiny ráno. Tolerovali jsme to - prostě dítě...Stěžovat jsem si přišla jen jednou, když o Štědrý den ještě asi v půl jedenácté v noci se synem řádili. Stěžovala jsem si osobně a to ještě formou prosby, zda by si nemohli najít klidnější činnost, že už jsme fakt unavení... Odpověď byla: "Počkej až budeš mít svoje děti" a "Až budeš šít zase do desáté v noci..." Dnes máme dvě děti. Když naši nespavci v noci řádili, omlouvala jsem se sousedům a párkrát dokonce vyrazila v noci do ulic, aby nerušili...Sousedi si nikdy stěžovat osobně nepřišli, zato buší často do stropu. Hrdinské... :s: Že si tam jejich syn pouští hudbu na plné koule nebo že pod nimi sousedi (kamarádí s jejich synem) ječí jako kráva, bouchají dveřmi a s jejich synem lítají po chodbách, kopou míčem do nové fasády, to jim nevadí...Asi jsem fakt divná, že mi to vadí... :n:

:one:
My bydlíme v RD,máme ale spojen se sousedama a jsou to starší lidé,taky i kolikrát sousedka říkala,že slyší jak malej pláče,nebo když si děti hrají v pokojíku a pišťí a řvou a já na to:taky Vás slyším jak se hádáte se synem (a že slyším dost peprné věty)když k vám přijede a řeším to :? od té doby je klid ;)

vůbec to neřeš, u nás zase sousedům vadí, že nám štěkají psi, když se baví na chodbě :n: lidi jsou magoři a bude jim vadit vždycky něco, takže se na to z vysoka vykašli :a:

Tak na ně taky bouchejte :s: Né,normálně bych si s tím nedělala hlavu,zeptejte se jich o co jim jde a budete mít klid ;)

26.11.2013

Ahoj, potřebovala bych poradit. Nevíte některá, zda se dá darovat oblečení pro mimča do nemocnice na dětské oddělení? Mám už dvě děti a asi už další mít nebudem, tak bych chtěla nějaké oblečky darovat místní nemocnici. Myslíte, že to budou chtít, třeba na novorozennecké? V nemocnici jsem rodila a opravdu tam nám dali jen takové staré seprané oblečení.

Ahojky určitě budou na novorozeneckém rádi. Když jsem byla v porodnici, tak nám sestřičky říkaly, že je málo oblečení pro miminka a že jsou odkázány na to, co dostanou darem. Příští rok budu rodit ve stejné porodnici, tak mám v plánu jim tam taky něco podarovat :) :a:

Ahojky, taky jsem něco podobného řešila. Nakonec jsem připravila tašku s věcičkama a rozhodla se to tam odnést. Měla jsem tam stejnak cestu s malým na kyčle. Kdyby jsi viděla, jak měla sestřička, které jsem to dávala radost :) Dala jsem tam i nějakou kosmetiku, co nám nesedla, ubrousky, zbytek plen, co už nám nebylo a tak... Takže bych to zkusila :a:

určitě můžeš,ale na ty novorozence jen opravdu to úplně nejmenší.To větší pak můžeš zkusit nabídnout na dětské,tam jsme byli taky za oblečky rády ;) :one:

Určitě to zkusit můžeš, sestřičky určitě budou rády. Dělala jsem v nemocnici a docházela dělat sestru k jednomu vyšetření i na porodnici a vím, že si sestřičky stěžovaly, že měly pro děti lepší oblečky, ale už se jim nevrátily :-(. V naší nemocnici se totiž prádlo posílá do velké prádelny, která pere pro více nemocnic :-(.

05.10.2013

Hoj holky, koukala jsem na Výměnu manželek a málem jsem se rozbrečela. Tento díl byl fakt hrozný. Matka blázen do uklízení a ještě psycho manžela. Fakt povedená dvojka. Bylo my těch dětí líto. Třeba jak trestali toho kluka, musel klečet na vařečce. A holka chudina ani se nesmí namalovat. To jsem se sama pak zastyděla, že někdy mého syna plácnu přes zadek.

Mně to přišlo jako šikana těch dětí, po shlédnutí toho dílu jsem šla za synkem do postýlky a musela ho obejmout, my naše dítě nebijem a ani nikdy nebudeme a žádné tresty zavádět taky ne. Na takové lidi by měli poslat sociálku.

In reply to by katerina.matatkova

protože tě pravděpodobně uměli v jiných situacích ocenit a uměli tě obejmout a měla jsi v ně důvěru (teda aspoň usuzuju z toho, že vám to nějak neublížilo :) ). Já ten pořad neviděla, viděla jsem ukázky, ale z toho mi připadalo, že v rodině se uplatňuje jen trestní politika a ocenění, podpora a pomoc dítěti nikde :(

27.09.2013

Zdravím, holky nevíte jak se to s braním antikoncepce po porodu? Mám teď ukončené 6-nedělí. Během něho jsem měla jednou dost silnou menstruaci ( jsme na UM). A teď kdy by to mělo vycházet na termín dalšího menzesu, tak nic. Jen jsem trochu špinila (asi den) a pak další den trocha krve na toaletáku. Jinak nic. Jenže já jsem myslela, že mi to začíná, tak jsem si vzala 1.prášek antik.

Ahoj, to bohužel nevím, protože já mám Azalii, která se bere při kojení a můžeš jí nasadit kdykoliv. Má 28 tabletek, tedy se nedělá ta 7denní pauza. Není něco o tvém případu napsáno v příbalovém letáku? Nebo si radši zavolej svému gynekologovi, ať máš jistotu :? A pokud to nepočká přes víkend, tak by ti mohli telefonicky poradit i na gynekologie v nemocnici, co?

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce

Ovulační kalkulačka