sonla

21.07.2015

Tak nase Terezka se narodila 10.7.2015 v 0.45. Porod byl rychlej.Slabsi bolesti zhruba od 20 hod.Do porodky jsem dojela po 23.30 a bylo to sup sup :-) Zadny siti,takýe super :-) Mala mela 3230g a 51cm.Fotka je hned po porodu :-D

15.03.2015

Tak mi před třemi týdny potvrdili holčičku :///: Jsem nadšená, páč kluka bych hodně blbě rozdýchávala :s: Všechno v naprostém pořádku. 20.týden-320g a 20cm. V úterý další kontrola. Akorát máme véélkej problém se jménem.Co se líbí mně, nelíbí se chlapovi. No co, stejně si prosadím svoje :s:

Potvrzená holčička
27.12.2014

Holky,kdy zajit na matriku? A je to vubec nutny,kdyz otec nebude zapsany v RL?Diky moc

Kliknutím vložíte smajlíky:

když nebude zapaný v rodném listu tak na matriku nemusíš,chodí se tam jen kvuli příjmení po otci u nesezdaných páru

26.11.2014

Potřebuji radu . Jsem v sedmem týdnů a bolesti při růstu dělohy me skoro AZ vyrazují z provozu. Mate typ,jak si od nich ulevit . Díky moc

Kliknutím vložíte smajlíky:

Ahoj ,já jsem v 5 týdnu :€s€: a zrovna řeším,že mě stále bolí bříško jako při ms ,což jsem u dcerky nezažila. :? Je to teda holky normální? Jinak jsem o nějaké úlevě neslyšela,to co mě napadá není vhodné pro mimčo :///: :a:

25.11.2014

Ahoj holky, jen jsem se chtěla po dlouhe době ohlásit . Čekám druhé Dítě, a to 18./19.cervence 2015. :///: Mám doma už holčičku-5 let . Tak se těším na nějaký klubik červencových rodiček :///:

Kliknutím vložíte smajlíky:

Ahoj, já mám termín předběžně na 14-16.7....červenčátka už tu snad jsou, ale jestli klubík nevím, myslím, že to byl jen název příspěvku...

05.05.2011

Emmičce jsme nechali udělat tento potahovaný. Byl v něm krém z tvarohu i z másla a marmeláda. Hlavně jsem nechtěla, aby obsahoval kakao :) Paní ho dělá ze samých kvalitních surovin :)

Dort k 1.narozeninám pro mirkaberkys...
26.03.2011

Ahojky,potřebovala bych pro kamarádku do školy formulář na peněžitou pomoc v mateřství. Našla by se hodná duše, která jej naskenuje a pošle? Nevyplněný.Díky moc sonla@seznam.cz :)

Kliknutím vložíte smajlíky:

In reply to by JaMiOn

Já vím, ale třeba když jsem tenkrát šla já na mateřskou, tak mi doktor dal prázdnej ten formulář, ať si ho vyplním. Tak jsem myslela, jestli ho takhle třeba někdo doma nemá :)

In reply to by sonla

aha, tak to slyšim poprvý že si to může žadatel vyplnit sám :-). Já jsem nastupovala na mateřskou už 2x a ani jednou mi toto moje dr. neřekla-to jsem měnila doktorku :-). Tak třeba budeš mít štěstí. A proč si tuto žádost nejde kamarádka vyzvednou k lékaři sama?

22.02.2011

Ahoj holky, potřebovala bych pomoci v jedné věci. Pošlu vám odkaz na jedny stránky a budu ráda za každýho člověka, co se tam přidá a celkově tuto věc podpoří. Není to přímo moje iniciativa, ale člověka, který je mi blízký. Kdyby měl kdokoliv jakékoliv otázky, tak pošlu spojení na iniciátorku, která vám vše vysvětlí stokrát líp než já. Jenom upozorňuji, že se to určitě netýká jen matek, které mají děti s nějakým postižením, ale dotýká se to rozhodně VŠECH matek! Mockrát děkuju :)

Kliknutím vložíte smajlíky:

naprosto otřesné. Byla jsem schopna shlédnout jen kousíček a stačilo mi to. Chlapečka je mi moc líto. Je to "znásilňování"dětí. Nevim co si mám myslet o té matce. Možná si myslí že pro dítě dělá dobrou věc. Je na ní vidět, že toho má plné kecky. Jen mě překvapuje, že měla to srdce pokračovat. Já mám hodně steklé dítě. Od 18měsíců do 2,5 let to snim bylo strašně těžké. Nic na něj nefungovalo. Zkusila jsem jednou tuto metodu (ne takhle násilně). Hodně moc se bránil a začal ještě více křičet a nekontrolovaně plakat. Tak jsem ho nechala být.

holky, nevim a nejde tam treba o tom, ze dite s autismem ma i jine projevy nez dite bez autismu.
Treba diteti bez autismu by to nedelala.
navim, mam z toho velice smisene pocity a nevim, co si o tom myslet.
Rada si prectu vase prispevky.

In reply to by asi.maminka

Ahojky, máš pravdu v tom, že děti s PAS mají jiné projevy a reakce, ale o to je to možná horší...neumějí říct, že jim je tato situace nepříjemná, že se bojí, že nechápou nečitelné a agresivní chování vlastní matky...vezmi si to třeba na zdravé dítě, také se přijde pomazlit, ale je to vždycky jen poměrně krátký okamžik a pak si zase odběhne hrát....kdyby jsi své dítě zalehla a držela ho dlouhé minuty nebo dokonce hodiny, tak by jsi sama viděla, jak by reagovalo...začalo by křičet, že už chce pustit, že je mu to nepříjemné, po delší době by se nejspíš rozbrečelo nebo by se začalo vztekat a snažilo by se utéct...je to prostě přirozená reakce, když někdo omezuje svobodu a volnost toho druhého...a platí to stejně u dětí s autismem jako u zdravých dětí. Nikdo nemá právo vynucovat si lásku a náklonost násilím...to je prostě jistá forma zneužití.

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko

Ovulační kalkulačka