Princezna

04.02.2009

máme květinové dítě :k: :h: :k: podívejte se a za případné hlasování moc a moc děkujeme :) :) http://www.prettybaby.cz/main.html?photo=2440

Kliknutím vložíte smajlíky:
08.10.2008

Tak važíme 10,160kg ,dneska jsme byli na poradně,kolem hlavičky máme 46cm,ale délku si musím změřit sama,tu nám dr.

kus chlapa, gratulujeme k takovýmu přírůstku :) Hele a kolik mu je?? Mě to pobavilo, moje 3 letá neteř má 11 kg :!k:

28.04.2008

Holky zkuste se podívat na tohle, nějak jsem to nečekala a teď jsi uvědomuji, že dítě z očkování může mít opravdu velké problémy očkování může zpomalit vývoj nebo trvale nechat n

19.03.2008

Ahojte holky,tak jsme dneska už doma z poradny u dětské dr....a podržte se:vážíme 6710g a měříme 62cm v 7týdnech...jinak čiperně zvedá hlavičku a vesele si brouká,občas se mu povede s

Týýý brďooo,to je chlap a já si myslím,jak je malá velká,když má v 9týdnech 5700gr(porodní byla 4090g) :cc): :qu: :qu: :qu:

My jdeme do poradny zítra, tak jsem zvědavá kolik jsme přibrali a zda jsme přibrali..ovšem začíná mít naducané tvářičky, tak myslím, že přibrala..taky to bude naše první procházka, ale u okna se jí líbí!!
Pohlaď za tetu monču Ivánka..:-) :h:

ty joooooooooo :one: ...tak to je teda macek :ww: ...věřím, že se pronese, kor když ještě kojíš. A jak často papká?

Téda to jsou ale excelentní míry.... :one: Pěkně baštíte....letí to šíleně moc..... :00: , někdy bych brala, kdyby se dal čas na chvilku zastavit, to by bylo super!!!

12.02.2008

jsou detailnější a taky dvě svatební... No ty ze svatby se moc nepovedly ale dvě jsem vybral... Ta holka co nás fotila, originály smazala a ty co upravila jen hodila do nějakého spořivého formátu a zmenšené tak že jdou někde stěží poznat detaily hlavy.. Hlavně že se vejdou na CD...

10.02.2008

tak nám příjde jako by v opileckém delíriu, něco nesrozumitelně zamručí, malátně kolem sebe hýbá ručičkama a nazavěr skloní hlavičku a čás mlečka vyvrhne... a spí... Muž Princezny... :s:

In reply to by Ditousek

Já nikam nechodil po celé těhotenství nepil alkohol a jestli tak se to dá napočítat na rukách jedné ruky.. Jednou jsem to přepískl pak s kolegy a nakonec v den kdy rodila.. a možná náštěva u rodičů co jsi chtěli připít a u naší společné kamarádky co to taky zapíjela.. Jednou jsem to přepískl... ale víc né

08.02.2008

Jejky já píšu jako muž Princezny :§: dost mě naštvaly.. nechali tam princezně kus placenty a zašili ji a stahovaly jsme bříško atd.. ale nějak to nešlo přišla porodní asistentka domů a nějak se jí to nezdálo a pak zjistily, na ultrazvuku první kontrole, že velká část placenty je stále ještě uvnitř.. Při propouštění se sleduje výsledek ultrazvukem..

jojo, znám dva případy kdy nechali část placenty uvnitř a holky potom málem vykrvácely!!!! Mě při porodu důkladně placentu kontrolovali jestli je celá, pohlídala jsem si je :s: a ten UT při odchodu z nemocnice by měl být samozřejmost, tak se holky opravdu nenechejte odbýt!!!!

ach jo a pak se svěř do ruky odborníkům!!! Já bych podala stížnost na péči, tohle by se přeci nemělo stát, než ji zašijou, měli by zkontrolovat, jestli byla vypuzena celá placenta, složit jí. Hovada, já bych to tak nenechala.

konrolu ultrazvukem prostě ji poslaly domů tak bacha na to.. já to píšu za sebe, protože opravdu před chvilý tady byla skulená do klubíčka a zažívala jsi peklo až jsem přemýšlel že zavolám záchranku, ale za hodinu to začalo odeznívat. První kontrola byla na vyžádání porodní asistentky dnes a nestačily se divit.. :?

07.02.2008

všem,co jste nám drželi palečky,už jsem s Ivánkem doma od pátku odpoledne a jsme oba už v pořádku.Zdravíme vás všechny a co se tady událo nového?Měli jsme to trošku krušné v porodnici,malý se narodil tak tak,hned mi ho odnesli,měl trošku potíže s dýcháním a srdíčko nebilo úplně pravidelně,tak byl dva dny po porodu v inkubátoru,což pro mě bylo moc ouvej,se mi stý

Princezno tak to je šikulka malej saveček hl.at saje at je velký chlapaák a silák.Hl jak jste to zvládly a taky zdravíčko přeji :cc): :one:

Ahoj Princezno!! Super, že už jste doma a můžete být spolu!! Už se těšíme na fotečky!! :-)
U nás vše v poho, ale nových miminek je spousta, však mrkni...:-)

28.01.2008

Miminko jest v inkubátoru... má údajně špatnou barvu a musí jej pozorovat je tam něco s nadledvinkou... pani doktorka mluvila opatrně trošku vyhýbavě.. A úplně moc ji podpořily všechny vaše sms, chtěl bych vám všem moc poděkovat... teď jsem jí četl vaše vzkazíky.. Asi jdu spát, probdělá noc hodně myšlenek, v práci bych to nedával..

Jéé, velikánská gratulace, vám oboum, i Ivánkovi!! Pozdravuj moc tu naši princeznu a přejeme hodně zdravíčka!!!!:-)

Zdravím a i já se přidávám ke gratulantkám a zároven, přeji hlavně hodně zdravíčka a štěstíčka.

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka