Hanka H.

23.01.2009

Holky, tož to vám musím napsat, co se mi dneska rános talo :n: ..idu ven s malu, Kačka hačá v kočárku, v růžové bundičce, růžová čepka, no prostě moje krásné dětátko :h: :s: ..

Holky, moc děkuju :k: ....Andělíno, ty nezklameš :!k: ...už na to nemyslím, moje malá je pro mě to nejkrásnější na světě :h:

Tý jo, to bych asi zareagovala a řekla malý "podívej se na tu zlou, nesnášenlivou a škaredou babku, co právě šla kolem".

Někteří lidi :spid: si zkrátka musí svou zlost vylít na někom jiném a tys byla nejvhodnější terč...Hovínko,Kačka je naopak skoro tak krásná jako Alenka!!! ;) :\x: :!k:

To fakt člověk neví,co má hned říct,vid?Nám se zase posmívaj,že je Natálka tlustoučká,že má tváře naducaný,minule už mě nasrala jedna známá mojí tchýně,říká jí:ty jsi ale naducaná...A já na to:no vy taky,ale Natálka to vyběhá a byl klid :s:

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

Já už na to pomalu chytám alergii :( ,jak může někdo říct hnusnýho o dítěti?To asi sám nemá dítě :\/:

15.01.2009

http://zpravy.idnes.cz/otec-pomahal-dvojcatum-na-svet-v-aute-na-dalnici…
to je mazec..hlavně že to dobře dopadlo :one: :s:

Tak to je teda dobrej,stát se to mně,tak mám asi infarkt,né že bych mýmu muži nevěřila,ale musel to bejt mazec :00:

09.01.2009

Holky, jsem s nervama v prdeli :r: ...nevím, co už mám dělat?..myslím, že už se to tu řešilo, ale u měnších dětí...

Hani, my máme tenhle problém od malička, sama neusne, buď u flašky, nebo na nás, nebo když se válím u telky, tak ke mě přileze a usne, ale jen tak v postýlce ani náhodou...
Možná se bojí, že když nebude s vámi, tak se jí ztratíte, těžko říct, je to ještě malá holčička..
Držím pěstí,ať je zase líp..

Tak nám je 14měsíců a dneska je to 4noc co tohle předvádi úplně stejně jako Kačka-dřív jsme s ní taky neměli problém.4stoličky venku(celé)takže těma to nebude ale možná řezáky ty jsou prý nejhorší a spousta dětí to hodně špatně snáší a nebo mě taky napadly někajé špatné sny jinak nevím.Taky sem zoufalá i když jí mám u sebe celou noc tak se budí s úplně hysterickým brekem a když s ní začnu dělat blbosti tak se okamžitě začne smát a za 2minutky spí znovu(ale to zabírá jen někdy).Sem nevyspalá a zoufalá,nevím co jí je a jak jí pomoct :r: :r: :r: :r: :r: :n: Jen doufám ža se to brzo spraví.Taky dělá to že stačí když v noci odejdu na záchod v domění že už má zabráno a ona spustí šílený řev a jen co vejdu do dveří tak si lehne a spí(to dělá taky až ted).Nikdy na mě závislá nebyla a myslím si že není ani teď,nemám problém jí dát na hlídání třeba k babičkám,švagrové,kamarádce,....zamává mi a je úplně v poho i když mě vidí odcházet a pak je tam s někým úplně jiným....tak nevím :( :n:

In reply to by Edna

nechápu, že by po tom roce byl zas nějaký spurt?..myslím, že si chce prostě vydobít spaní s námi....ještě ji nevylezla poslední stolička, ta už je na hraně, ta bude za chvilku venku....
máme to stejné, hlídání nebo něco....vůbec si nevšimne že odejdu a že se vrátím až za nějakou dobu
Sny nevím, páč řve i když ji tam jenom nesu...
musíme doufat, že to bude dobré...
teď jsem ji dala postýlku do obýváku aby na nás viděla, sice řvala, ale usla..

Hani, ještě nemám tak staré dítě, ale někde jsem četla, že se jim v určité době vrací zážitky z porodu v podobě ošklivých snů...nevím co je na tom pravdy, ale je fakt, že někde v nás je strach ze tmy a možná má malinká období, kdy to začíná vnímat.

06.01.2009

Holky, je úterý, po svátkách a v 20:00 ňáký zasratý Marco Polo?....kde je Ordinace????????? :spid: :spid: :spid: :spid: :spid:

tak jsi mě na icq navnadila na Ordinaci a ona tam nebude :? Ty máš doma aspoň chlapa na koukání,ale já nic :O :s:

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

zasratá nova :spid: ..ale je fakt, že poslední dobou jsem se dívala na pořady na slovenské :s:

06.01.2009

Holky, jak můžu upravit vepřový plátek malé k obědu?..myslíte, že to můžu hodit jenom tak opéct na olej?

zatím s tím olejem nijak nepřeháněla, spíš to nakrájej na kostičky, trošku podlej vodou, nějakou zeleninku a ke konci ji pod to dej máslíčko. :hu: :a\|:
Děti zpravidla do 4-5 let nejsou vyhraněný, ruce střídají, i při jídle, malování....Rok před tím než jdou do školy, by měly už preferovat pouze 1 ruku jako hlavní :\x: :dog:

In reply to by RenataMor

ahooooooooojjjjjjjjjjj :a: :a: :a: :a: ..díky Reni, tak já to jenom podusím a dám ji to s bramborkama:-)
děkuji i za ty ruky, všimla jsem si toho už dřív, tak jsem se musela optata zase jsem chytřejší :!k:

In reply to by Hanka H.

teda slečna :girl: :one: , to letí :§) Kája už taky není moc miminko, je to malá dračice, všude vleze :\x: a pak se bezzubě usměje :c: .Nejraději mě vypíná PC, mám ho na zemi ajak svítí, tak ji to láká }:) .Mějte se hezky,pá :girl: :!k:

In reply to by RenataMor

děkujeme, no vy už jste taky velcí :girl: ..rostou nám nějak rychle :§)
jinak moc děkuju za tip k obědu, udělala jsem to tak a byla to mňamka, malé to moc chutnalo :hu: a mi taky :s:
mějte se taky krásně, doufám, že se tady ještě potkáme:-)

Ahoj, myslím si, že už může i to smažené maso na oleji. Po roce se může skoro všechno a má se postupně začít i se solí a kořením, aby si dětičky zvykaly.
S tou ručičkou nevím.....mám 3letého kluka a jedl pravou a teď to střídá, jak se mu zlíbí. :?

05.01.2009

Dneska jsem si vzala příklad z Monči K. a objednala jsem se na gyndu na preventivku :sick: ...ozvala se mi sestra od mého doktora, ale doktora představila jiného.

Jééééžišmááááriááá já bych už asi taky měla jít na nějakou kontrolu,co? :jawdrop:

27.12.2008

Hele tetky, to tu nikdo není?....že vy ještě vychrapujete z těch vánočních punčů a dobrot? :!k:

In reply to by Andělína

tý jo, ještě víno...bílé nebo červené, já pila jenom z bílého...měli jsme někde recept...vím, že se tam dával ještě cukr a šťáva z citronů a pomrdančů :one:

17.12.2008

Holky, potřebovala bych vědět, jestli se letos dají udělat zase na nějaké té internetové stránce ty vánoční skřítky z fotek, jak tančí...víte ne?...minulý rok jsme si to tu posílal

ty jo to není možné že to nikdo neví, vždyť to tu loni každý dělal, kdyby se aspoň přihlásil kdo :!k: to už by se vyhledalo v blozích :ww: a co máš? jako papír na hlavu? :!k:

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka