MONA 5

12.11.2010

Nevíte náhodou o nějakém Mikuláši,čertu a andělovi v Ostravě co chodí domů.

Kliknutím vložíte smajlíky:
01.06.2010

V sobotu sem se byla podívat na minibazar v DKMO dali se tam koupit oblečky pro děti,hračky,hrazdičky ,přebalovací podložky ale třeba i autosedačka či koloběžka. Za celkem rozumné ceny vybrali by si tam náročné i méně náročné maminky.Příklad body pro mimi za 10kč ale i za 60kč. Prodávají to tam samy maminky po svých dětech.Já tam šla se starší dcerou tu to ovšm nebavilo tak sme to jen proletěly koupila sem jí tam tepláky na lítačku po 30kč. Tak jen tak pro informaci další bude 26.6.2010.
http://kocarky-hracky.avizo.cz/avizo-minibazar-2967331.html

Kliknutím vložíte smajlíky:

Tak já tam byla taky a nakoupila jsem jak pro mojí skoro 4letou dceru(tepláky20Kč, kalhoty 40kč trička10kč)Tak pro ještě nenarozené mimi.Takže doporučuji také

prosimtě a co to je a kde to je to DKMO??? jsem sice z ostravy ale nějak nevím...napíšeš prosím adresu? díky...

28.05.2010

Dcera mi včera přišla ze školky pokousaná . Je tam jeden chlapeček který ubližuje ostatním dětem,holčičky se ho bojí starší kluci ti před ním utečou. Nějak mám pocit že učitelky to moc neřeší.Dnes sem se pohádala s maminkou toho chlapečka a která to svedla na ostatní děti že ty se k němu chovají škaredě, ale to učitelka vyvrátila. Celkem mě to trápí jen nevím jak to řešit. Zajímalo by mě jestli se některá z vás s tímto setkala a jak se to u vás řešilo.

Kliknutím vložíte smajlíky:

Dneska sem byla ve školce bavila sem se s učitelkou a v pátek se maminka toho chlapečka(který tam ty naše děti kouše) po naší hádce vrátila do školky a začla to konečně i ona řešit takže se radila jak na něj .Prý celý pátek byl ten chlapeček jak vyměněný. Je dobré vědět že to aspoň k něčemu bylo se takhle ráno pohádat. Uvidíme.

Ahoj. Řešila jsem před časem něco podobného (ve škole). Syn mi přišel domů se zlomenou rukou v lokti s tím, že mu toto udělal kluk o kterém jsem doma slýchala dost často. Jenže tenhle hajzlík nebyl blbej a uměl to vždycky nějak zaonačit, že on přece za nic nemůže. Řešila jsem to nejprve se školou - bohužel se toto stalo před budovou školy a né v ní, tudíž už to není jejich věc. Pak jsem to chtěla nějak vyřešit s jeho maminkou - ta na mě akorát vyštěkla, že si mám "svého parchanta" hlídat a že si to určitě udělal sám, že její synáček za nic nemůže. V tvém případě bych to určitě řešila hlavně se školkou, protože oni jsou za ta děcka zodpovědní a hlavně též placení.

25.05.2010

Holky trošku o něčem jiném zrovna běží na Markýze Sandokan tak sem si tak vzpoměla na dětství kdo nneměl tričko s tímto hrdinou jako by nebyl.
A koukala sem na programy českých a slovenských televizí co ted dávají Dempsey a Makepeacová( bude za chvíli na barrandově), žena za pultem,chlapci a chlapi,muž na radnici,taková normální rodinka,panoptikum města pražského,dinastie nováků ....a nevím co všechno ještě.
Chybí jen něco pro děti jako rozmarýnek :s:

Kliknutím vložíte smajlíky:

My ho měli, chachááááááááááááááááááá.....brácha ho nosil a já ho pak zdědila-totálně odepsaný, ale bylo moje!!!!

madla:tak s tím sandokanem si mi udělala radost :one: hned si jdu najít kdy to běží,přiznám se,že se mi vždy strašně líbil jako ten chlap.. :c:

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce

Ovulační kalkulačka