Moikabobik

30.11.2009

Ahojky holky, chci se zeptat jestli máte připravenou nějakou originální zprávu, kterou budute rozesílat známím a rodině po narození vašeho štěstíčka.Já hledala na internetu a moc jsem toho nenašla a přijde mi to hezké, než jen napsat narodil se kluk měřil a vážil tolik a tolik.
Tak pokud máte něco krásného a originálního tak se podělte :*8*:
Já sem vložím to, co jsem našla na internetu... :one:

Kliknutím vložíte smajlíky:

Ahoj všichni už jsem tady, ležím si tu vedle mámy. Jsem moc hodná holčička, říkají mi Anička. Pak jsem napsala jen míru a váhu. Pa Markéta a Anička

Bříško dnes opustilo miminko,
protože místa tam už mělo malinko,
od 10 55 hod. sladce spinká
v náručí u tatínka.

Je tu nová zpráva,
že k nám přiletěla vrána a
přinesla nám v uzlíčku
krásnou zdravou holčičku.....

27.11.2009

Ahojky holky,
chci se zeptat jestli máte připravenou nějakou originální zprávu, kterou budute rozesílat známím a rodině po narození vašeho štěstíčka.Já hledala na internetu a moc jsem toho nenašla a přijde mi to hezké, než jen napsat narodil se kluk měřil a vážil tolik a tolik.
Tak pokud máte něco krásného a originálního tak se podělte :*8*:
Já sem vložím to z internetu... :one:

Kliknutím vložíte smajlíky:

Všichni slyšte novinu,
máme větší rodinu!
Dneska ráno byl ten čas,
kdy další přišel mezi nás.
Je to malý uzlíček
- 50 cm, 3,25 kg -
říkáme mu Toníček.

Malá ryba v síti uvízla,
k ránu ve 2:30 na svět vylezla.
Jak velká je to rybička?
Měří 50 cm a váží 3,50 kilíčka.
A jaké je jméno té naší ryby?
Je to Veronika bezpochyby!

Hola, hola, kdo to volá?
To je naše miminko!
Narodilo se dnes ráno a křičí na nás malinko:
„Mámo, táto, už jsem tady, tak se na mě koukněte.
Slyšela jsem, že je prima, být tu s Vámi na světě!”
„Babi, dědo, teto, strejdo, vy všichni kamarádi, přijďte se taky podívat, uvidím Vás ráda!”
Jmenuji se Jana, narodila jsem se v 6:25 a měřím 50 cm.

20.07.2009

Ahojky holčiny potřebuji poradit :?
včera jsem s přítelem měla pohlavní styk :|-|: a začala mí tect krev :\\: strašně mě to vyděsilo protože byl opravdu opatrný a něžný!Ale cítila jsem jak na něco naráží.Druhý den na to se mi pod pupíkem udělali 2 modřinky takové maličké hned naproti sobě :jawdrop: A nikde jsem se nebouchla to vím jistě.Mám strašný strach jestli se nestalo něco malému!Krev mi tekla jen chvilku jako bych to měla dostat a zase přestala.Taky se mi zdá že mi splasklo i bříško ale to si taky mužu namlouvat z nervů.A zase si říkám že by mě bolelo bříško kdyby něco ale nebolí o nic víc jako celých 19 tt.Tak nevím jestli zbytečně neplaším, šla bych k doktorovi hned ale má ted dovolenou a zástup nemá.Prosím poradte jestli se nestalo někomu něco podobného hrozně se o miminko bojím děkuji!!

Kliknutím vložíte smajlíky:

Ahoj, já jsem krvácela ve 13 tt, taky takle krátce, jela jsem do nemocnice a nechali si mě na pozorování. Nakonec zjistili, že to byla tekutina s krví, která se šprajcla mezi nesplynutý obaly a pak prostě jen vytekla. Ale vždycky je lepší, když máš jistotu, nikdy bych si neodpustila, kdybych nad krvácením, i když malým, mávla rukou a pak se mrňouskovi něco stalo. To raděj budu u doktora denně :)

In reply to by Pájulka.N

Ahojky dekuju za odpoved.u doktora jsem byla.Prohledl me a pry je ve me vse v poradku.poslechl srdicko a to bylo taky krasne.dal mi nejake globule na vytok a 10.8. jdu na ultrazvuk velkej, tak mám strach ale snad bude vše v pořádku.dekuju a přeju pěkné těhulkování

Ahojda,
upaluj do nemocnice, snad to nic nebude, ale jistota je jistota. Přeci ti to za to nestojí, aby se něco stalo, v nemocnici tě prohlédnou, zkontrolují miminko a uklidní tě... Na nic nečekej a jeď!!!!!!!!!!!!

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko

Ovulační kalkulačka